0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından

Kizlar saçta bulmadım ama bu bit mi kızım sacini kasiyor

image

14 Cevaplar

0 oy
(4,925 puan) tarafından
Evet bu bit ayy hemde anaç bu ,sendede olabilir 
(78 puan) tarafından
Kesin misiniz
(4,925 puan) tarafından
Evet canım kesin bit bu küçükken bizde olmustu ordan biliyorum
-Reklam-
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Evet bit canım hatta büyümüş buu
(78 puan) tarafından
Kesin emin misiniz
(2,674 puan) tarafından
Evet canım ilk çıktığında daha küçük olurlar sonra uzun kalınca büyürler. İyice yıka çocuğu eczanede ilaç var onu kullan
(78 puan) tarafından
Başına bakiyorum birşey giremiyorum
(2,674 puan) tarafından
Küçük sarı taraklar oluyor ince uçları ile tara. Bir de iyice ışıkta bakman lazim . Banyoda da tara
(78 puan) tarafından
Baktım yok görünmüyor
0 oy
(570 puan) tarafından
Bana göre bit 
(78 puan) tarafından
Saçta sirkesi saçta görünmez mi
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Evet.        
0 oy
(740 puan) tarafından
Evet bit. Tutmayın beni kalp krizi geçiriyorum galiba . Travmam 
(452 puan) tarafından
Bende okuldayken hep bitlenirdim ve ablama bulaştırırdım  anem hep saçımızı kısaltırdı gaz yağı sürerdi tabi söylene söylene yapardı
(435 puan) tarafından
Cereeeen sen benmisin djsjyaha ağlaya ağlaya uyuyakalirdim boyun ağrısı da cabası. Benim saçımı da erkek gibi kestirmislerdi dedem yapmisti bide elbise giyip foto çekmişler yaktım o fotoğrafı jsidhaja gaz yağıyla tariyordu annem nerden geliyo bunlaaaaaar diye bagiriniyodu rezillik
(740 puan) tarafından
Haha ne zamanlardı yemin ederim hayatımın en kötü zamanları annem saçımı çekiştirerek yapardı durmayinca benimde erkek trasli fotom var üzerimde pembe kıyafet olmasa erkek gibiyim aynı :D
(435 puan) tarafından
Benimde pembeydi bide çanta takmışlar :D bide saçlarım gür olduğundan bonus kafa gibj durmus. Hâlâ annemin etkisinde kalmış saçımı kasiyinca getir bakayım der jskshajaa bide hiç konusurken yüzüme bakmazdi o zamanlar hep gözü kafamda. Buda bende travma olmuş sjjdha
(740 puan) tarafından
Yazık bize vallaha :D neler yaşamışız neler halimiz den kimse anlamaz :D :D
0 oy
(394 puan) tarafından
Annem bit dedi bn bilmemde
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Ay evet bit canim Allah'ın cezası nerde olsa tanırım kızım ilk doğduğunda kardeşimden bulaştı ikincisinde tam ev taşıyorduk kaynimin kızlarından bulaştı şükür herşeyi toplamıştım hemen geçti 
(78 puan) tarafından
Nasıl geçer  ne yapmalıyım ben kızımı yıkadım vücudunda gördüm ama 10 günden fazla kasiyor bizede geçmisi lazım degilmi
(1,656 puan) tarafından
Eczaneden antibit al canım üstünde yazıyor uygulaması sarı tarakla bol bol saçınızı tarayın canim sürekli yere havlu serin ama bitler çünkü kaçabilir yastık battaniye falan bunları sürekli yıkamanız lazım ben koltuk başlarını sürekli silerdim inşallah hemen geçer canim hangi tarakla taradin bide sürekli temizlenen lazım sirkeleri onlarda çok kötü
(78 puan) tarafından
Birşey soracam 8 gündür böyle bit şimdi çok olup gözle gorunmesi lazım değil mi
(1,656 puan) tarafından
Evet canım normalde mesela bende fark etmedim kızım saçını çok kaşıyınca yattığı zaman telin fenerini açtım baktım yürüyordu kaynıyordu resmen başında geç fark etmiştim ampulle falan fazla görünmüyor çünkü ben ampulle baktığım zaman yoktu en son karanlıkta fenerle baktığımda bellinoldu
(78 puan) tarafından
Ben baktım yok sadece banyo dan sonra vücutta gordum
0 oy
(7,620 puan) tarafından
Aynısı ama zıplıyor mu zıplıyorsa bittir bunun gibi bir böcek var ziplamiyor ve hemen ölüyor gerçi o bakliyatlarda unda oluyor 
(8,277 puan) tarafından
Bit zıplamaz canım pire zıplar
0 oy
(851 puan) tarafından
Canim bit bu hemde bittin büyük annesi gibi bişey aboo
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Ne yazikki bit cnm.simdi sirke vardır başında  bit ilacı kullan 
(78 puan) tarafından
Baktım yok valla sirke nasıl birsey
(3,323 puan) tarafından
Kepeğe  benziyor  sirke  zaten   bit oluyor  saçta büyüyüp
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Fotoğraf çok bulanık ya bunu nasıl anlıyorlar
(8,277 puan) tarafından
Biti bilen anlar canım şeklinden.
(7,673 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi ya? Hiç başıma gelmedi inan bilmem o yüzden
(8,277 puan) tarafından
Ya sorma gecen otobüste bende oturmusum bitlilerin yanına. Cocugun basında bundan görünce nasıl kalktım bilemedim. Eczaneye git durumu anlat yardımcı olsunlar. Kulak arkalarında cok oluyolar sirkesini oraya cıkarıyo
(7,673 puan) tarafından
Kız yok bende tövbe de
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Maalesef bit :( 
0 oy
(652 puan) tarafından
Bariz bit bu ben çocukken annem yatırırdi dizine saçlarımı tel tel ayırıp sirke temizlerdi babam da gazla yikardi aaah ah o gunler aklima geldi bit şampuaniyla yıka beyaz beyaz yumurtlari olur onları da bit taragiyla tarayıp temizlemen lazım sürekli nevresimini kıyafetlerini değiştir çok çabuk cogaliyorlar 
(652 puan) tarafından
Elini attığın anda çok seri kacabiliyorlar sac diplerinden beslendiği için çoğu zaman disardan gözükmez zaten sirke var mi saça yapışık beyaz minik kepek görünümunde olur onu parmaginla tut çek baş parmaklarindaki tirnaklarinla ez çıt diye ses çıkması lazım
(78 puan) tarafından
Bugün ilacladim hepimizi bite dair birşey göremedim ama tekrar ikinci ilacı ne zaman yapmalıyım
(652 puan) tarafından
Bitler ilk kullanımda ölür büyük ihtimalle ama sirkeler ölmeyebilir onu da tarakla arindirman gerekiyor 15 dakika boyunca tara ertesi gün tekrarla tedbiren 1 hafta sonra tekrar bit sampuani kullanabilirsin
(78 puan) tarafından
İki şey sorabilir miyim ilk tarayista bit görmedim ben
Ertesi gün ilaç sikip mi tarayayim yoksa normal taragiyla mi tarayayim
Birde kaç gün sonra tekrar yapmalıyım
(652 puan) tarafından
Bit şampuanini 10-15 dakika saçında bekletip duruluyosun sonra da 15 dk bit taragiyla tara canım bunu 2 gün üst üste yaparsın bit çoksa veya sirke vs varsa 1 hafta sonra bir gün yine bit sampuaniyla yıkanıp tariyosun
0 oy
(271 puan) tarafından
Ta kendisi m. En. Debur çok çektik bızde 
(78 puan) tarafından
Saça bakınca görünüyor mu
(271 puan) tarafından
Tabıkide görünür artık onlar bitin nenesi olmuş baya baya biz buranın hakimiyiz dıyorlar yanı
(78 puan) tarafından
Bugün ilacladim hepimizi bite dair birşey göremedim ama tekrar ikinci ilacı ne zaman yapmalıyım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 287 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 147 göst.
21 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,867 cevap

34,780 kullanıcı

...