0 oy
56 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Kızlar 2 aylik bebegim var öncesinde ilk 1 ay kadar keçi sütlü golden goat mamayi kullandık fakat 4-5 günde bir kaka yapıyordu oğlum birde gazını çıkarmakta zorlanıyordu sancılı bir gazi oluyordu sanırım mamadan kaynaklı son iki gündür hipe geçtik o da baya gaz yaptı fakat golden goat gore gazını kendi kendine çıkarabiliyo en azından hipte de 6-7 kere gaz çıkardığı oluyo sizce normal mi?kilo aldıran bir mama mi?

5 Cevaplar

0 oy
(2,692 puan) tarafından
Bizde hipp kullanıyoruz 
-Reklam-
0 oy
(2,804 puan) tarafından
3 ay kullandım gaz sorununu daha hafif atlattık kilo alımına guzeldi çok pahalı olunca bnde bebelak geçiş yaptım , gazını çıkarsın daha ne ohh miss 
0 oy
(1,474 puan) tarafından
16 aydır kullanıyoruz hipp organik combiotic serisini. Gaz olayı her bebekte farklı, onun içinde gaz damlasını günlük düzenli kullanarak çözebilirsiniz. Kilo durumunu sorarsanız bende hem kilo aldıran hemde tok tutan bir mama. Biz aşırı memnunuz, tek sorunu fiyatı diğer manalara göre daha pahalı. Eğer o da sizin için sorun olmayacaksa kullanın derim. Zaten anne sütüne en yakın mama olarak geçen bir marka
0 oy
tarafından
Buyuk oglumda hipp kullaniyodum aptamil gaz yapmisti hipp iyiydi hem emziriyodum hem mama veriyodum oyle cok tombis bi bebek diğildi normal gidiyodu 

Mesela suan ikinci bebegim 3 aylik olucak mama kullanmiyorum tek emziriyorum ama cok tombiş ve 3 ay bile olmadik gaz damlasini biraktik kendisi cok gaz cikartiyo bu iyi bise cikartsin 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Biz bir ay kadar kullandık ama pek diklat etmedim kilosu normaldi galiba, ama doyurmuyordu evet gaz cıkara biliyo ama doymuyor dunsonra friso kullandık kabızlkda olmaya baslamışdı frisoyu tabi doktor tavsiyesiyle o günden sonra hergün dışkılıyor
(1,450 puan) tarafından
Bide gaz yapmayan bunu eczanelerde bile soylediler alirken

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,308 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 82 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu

380,244 soru

11,384,340 cevap

34,884 kullanıcı

...