0 oy
231 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Sizin kayınvalidenizde ailenizi kıskanır mı kızlar, bu durum yüzünden çok sıkıntı yaşadık, annemlerle görüşmüyorlar en basitinden kardeşimle durum attım durumuma bile bakmıyor 

20 Cevaplar

+3 oy
(13,089 puan) tarafından
İçten içe o kıskançlığı seziyorum ama açık açık yapamazlar çekinirler benden ve oğullarından 
(2,722 puan) tarafından
Bu ben☺️
-Reklam-
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Yok hiç kıskanmaz aksine iyi olalım ister 
0 oy
(812 puan) tarafından
Babam cok sertti hep onları kırdı kaynvalıdem haliyle sevmiyor ıkı aile arasında hep anlaşmazlık cıktı yani keske oyle olmsaydı ama oldu
0 oy
tarafından
Annem kaynanamı kaynanam annemi sevmiyor ha hiç duymadım ağızlarından ama innanki hissediyorum ama.birbirkeirne hep hanım diyerek konuşurlar isimleriyle beraber 
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Kaynanam annemi cekemez kuzeni bide ama iste annem calisip kendi parasini kazaniyo kaynanam oturdugu yerde elestirir durur cogu kez kavga ettik annem hakkinda konusmamasi gerektigini ogrendi simdi mecburiyetten iyi esimde musade etmez annemle ilgili bisey dedirtmez bilir zaten annem kendisinin konusmalari kendi soyledigine kendi gulmeleri surekli dedikodu yapmasi sebebiyle pek sevmez kaynanami bende sevmiyorum ama esim icin idare ediyom iste djdjjdj
0 oy
tarafından

Annem kaynanamı benim kapımdan kovdu ondan sonra düşman kesildi bizimkilere çokta takılmıyorum ben 

0 oy
tarafından
Vala bizimkilerin birbirinde numaraları bile yok bir araya da gelmezler başka memleketteler yani şunu diyeyim kaynanamla annem dört senedir birbirini görmemişti ilk defa bu yaz kaynanamı götürdüm annemgile anlaşırlar yani sever kaynanam bizimkileri ama illaki kıskançlık var tabi oğlunu annemden halamdan kıskanır halam annem çok severler eşimi oğlu gibi davranırlar kaynanam da bir oğlu tektir onu kıskanır ama belli de etmemeye çalışır işte çok sıkıntı yok ya numarasını da ben vermem kayınpederim iyidir ama inanki iki güne bir arar annemi veya babamı ki babam hiç sevmez kayınpederimi değişik biridir öyle dünür ilişkileri yok yeminle babam yolda görse tanımaz ama bu bizim için sıkıntı değil yani onların taraflar genelde de öyle ya kimse kimseyle görüşmex pek degisigiz her iki tarafta:)
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Konuşmuyoruz ne ailem nede ben 
(622 puan) tarafından
Neden cnm maddi mi manevi mi sorun cikti
0 oy
(978 puan) tarafından
Kaynanam kıskançlıktan çatlar anca
0 oy
tarafından
Çok şükür iyi anlaşıyorlar. Hatta dün kayınvalidemlerdeydik. Annemler, biz yemeğe gittik. Bir şey oldu mu hemen bizimkiler kayınvalidemleri de çağır der. Hemen hemen her pazar bizde kahvaltı yaparız hep birlikte. 
(1,199 puan) tarafından
Maşallah subhanallah iyi valla
0 oy
tarafından

Benimki ailemle can ciğer olmak için can atar :D

(1,199 puan) tarafından
Masallah
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Hayir konusmuyor benimle ihtiyacım yok kimseye boşver Allah bilsin benim iyilikleri kötü olan biz olalim dengesiz dha iyi uzak durması yaranamazsin kıskançlıktan yapiyor nazar etti annem gelmiyor bize bak onun yüzünden kiskancligini sersizligini biliyor tabi boşver takma
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Herkesin birbirine uzak olması o kadar güzel ki :) kaynanam zaten kıskançlık yapacak biri değil. Yakın da değiller, annemler de kaynanamlar da birbirinden uzakta. 9 senede birbirlerini gördükleri bi elin 5 parmağını geçmemiştir. 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Anlasamiyorlar malesef
0 oy
(33 puan) tarafından
Kayınvalidem yeri geldiğinde ağzını tutmasını bilir ama kayinbabam öyle değil tam bir dedikoducu nerede nasıl konuşacağını asla bilmeyen insan ve kendini hep yüksekte gören hep o yüzden kaç defa da tartıştılar 5 çocuğu var 4 erkek bir kız erkek 5 katlı evleri var kendilerine ait ondan ayrı 4 oğlan in da dışarda hep birer evi var ve hala çalışıyor kayınvalidem ve kayinpederim ama o halde benim aileme ne çalışıyorsun ne yapıyorsun ben sizin yerinizde olsam çalışmam felan diyordu sürekli annem eline para gectikce altın altın alıyordu sen altını ne yapacaksın vs derdi hep annemde sen benden on yaş buyuksuk sen niye çalışıyorsun senin neye ihtiyacın var dedi sırf bu yüzden kendisini yüksekte göstermek için tartıştılar 
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Valla iki taraf da birbirine samimi değil. Senede toplamda 4 defa ya konuşur ya konuşmazlar. Ama kıskançlık sezmedim
0 oy
(600 puan) tarafından
Kıskançlık var, benimki de doğuma gelmeden önce yok zaten orada annen bacın var bana ihtiyacın yok falan.. zaten ihtiyacım yok kocam istediği için geldi :)) neyse geçen ben post açtım, doğumun ertesi günü hastanede olay çıkardı beni saygısız buluyormuş falan orada annemde var, anneme diyor ki; ben senden razıyım ama kızın saygısız hoşuma gitmiyor. Ulan annemden de rahatsız ol bari hazımsız karı :) gitmedi daha bende kalıyor, şimdi de her işimi yapıyor, kendide pişman oldu ama son pişmanlık fayda etmez 
0 oy
tarafından
Benim de kıskanmaz tam tersi iyi olalım ister, benden ve eşim den çekinirler.
0 oy
(647 puan) tarafından
Görüşmezler kırk yilin başı denk gelirlerse gelirler 
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Ne çok çok samimi nede soğuklar geçmiş olsuna,hayırlı olsuna ararlar bayramda ararlar birbirlerini benim aileme uzağız 8 saat   bensiz gitseler bile bi çay içmeye uğrarlar mutlaka. Kayınbabam babamı çok sever ama 10 günde bir araşırlar :) 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 471 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 325 göst.
0 oy
18 cevap 282 göst.
0 oy
11 cevap 255 göst.
8 Ocak 2024 Aile kategorisinde Azizeak (148 puan) tarafından soruldu

380,017 soru