0 oy
89 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar Huawei telefonum artık zar zor çalışıyor Huawei telefon almayı düşünüyorum Google play yokmuş uygulama indirirken sıkıntı yaşıyor musunuz 

6 Cevaplar

0 oy
(175 puan) tarafından
Ben kullanıyorum Google playda var  ama zor çalışmaya başladı 
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Niye illa onu almak istiyorsun ki merak ettim

Ben redmi kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim
(220 puan) tarafından
Şu an ki telefonum redmi zaten ama kamerası Huawei kadar iyi değil o yüzden
(220 puan) tarafından
Modeli ne sizin telefonun
(4,220 puan) tarafından
Redmi not 9 pro canim
0 oy
tarafından
Benim eşimin de dört sene oldu alalı onunda aynı oluyor iyice öldü telefonu öyle çok kulananan biri değil oyun falan da yok benim fotoğraf dolu ama gittikçe yavaşlıyor onunkide
0 oy
(129 puan) tarafından
5 senedir kullaniyorum ama ön kamera gitti çalişmi yo 1 oğlumu büyüttüm bunla yere vura vura oda normal diye düşünüyorum 2.yide büyütürsen rahmetli olmadan telefon daha iyisi yok derim. 
0 oy
(209 puan) tarafından
9 sene boyunca kullandım halende var sadece hafızası çabuk doluyordu oda normal huwai p20 litre benim ben bir sıkıntı yaşamadım şahsen herşeyde indiriliyor 
0 oy
tarafından
Bende Huawei kullanıyorum ama 2019dan beri bende. Bir sorun yok. Ama yeni Huawei telefonların Google anlaşmaları yok o yüzden sıkıntı çıkabiliyor. Alacaksan samsung s21 fe ya da s23 fe alabilirsin. Şu an Android olarak en iyileri onlar canım.. Geçen yaz ıphone 12 pro max aldık hoşuma gitmedi eşime verdim. Şimdi o kullanıyor. Yakında ben de telefon alıcam s23 fe almayı düşünüyorum araştırdım baya iyi. YouTubeda shiftdelete kullanıcı var. Teknoloji aletleri deneyimleyip yorum yapıyorlar. Senelerdir oraya bakarım elektronik alet aldığımda.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
0 oy
1 cevap 104 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde UmayUmayy (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 212 göst.
13 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu

379,183 soru

11,350,490 cevap

34,818 kullanıcı

...