0 oy
379 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (782 puan) tarafından
Kizlar gaz sıkısmasindan ölüyorum hamile degilim soda ictim iki tane karin agrisi hapi ictim gecmedi nolur yardim edin hemn gecirecek bisey varmiii hastane cok uzakta 

18 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım sırt üstü yastıksız uzan bacaklarını aç kapa hareketi yap, karnına çek bırak Bi süre yap rahatlarsın
(782 puan) tarafından
Tamam kuzum yapiyorum simdi
(25,224 puan) tarafından
Hadi şifa olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Geçen oldu bana iki kat oldum yürüyemdm soda içtim nane limon içtim uzan uyumaya çalış ni süre sonra kendiliğinden geçiyo hatta ağlamştm çok zor
0 oy
(481 puan) tarafından
Secde pozisyonuna geç kendini ileri geri salla. Bacaklarını karnına doğru çek. Karın masajı gibi oluyo bana iyi geliyo inşallah sana da iyi gelir
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Canım yüz üstü  yat ve sağ ayağını  yukarı çek inş ALLAH  iyi gelecek  geçmiş  olsun 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sicak suyun altına bir 15 dk yıkan canım.
0 oy
tarafından
Kimyon kaynat icc cnm
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
(977 puan) tarafından
Kimyon ve rezene iyi gelir. Bir çay kaşığı kimyon suyla yut 
0 oy
tarafından
Hastane olmadan gecmez sanırım 
0 oy
(782 puan) tarafından
Allah hepinizden razi olsun gecti cok sukur dediklerinizi yaptim insallah yine agrimaz  buranin hareketliligine heycanina yenik mi dustum ne iyiydim birden girdi pilavimi bile yapamadim lapa olmus utandim resmen ama allah razi olsun esim tabagini siyirdi kurban olurum :)
0 oy
(658 puan) tarafından
Bana gaviscon ve anason çayı iyi geliyor. Bide elma gazi alıyor bildiğim kadarıyla 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kekik kimyon yap hemen yarım saat sürmez rahatlarsın uzan ve karnına yanlarına masaj yap bende çok çekiyorum ordan biliyorum
0 oy
(642 puan) tarafından
Safta taşı da yapar aynı şikayeti.sancin cok artarsa ya da tekrarlarsa uzmana görün bence. Inşallah değildr tabiki.coo gecmis olsun. Gazsa şayet,bir bardak sicak suya bir çay kaşığı kimyon kat. 3 5 dk sonra iç.biraz şeker ekleyebilirsin kolay içebilmek icin. Çok yardimci oluyor gazın cikmasina
0 oy
tarafından
Lavman alablrsn eczaneden o iyi gelir 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm kekik suyu ıyi gelir 
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Cok yorum yapmaktan mi oldu ki :D Guliyorum kusura bakma nasilsa gecmis diye iyisin demi

0 oy
tarafından
Kayısı kaynat iç karnına sıcak havlu sar ayaklarını sıcak tut bacaklarını karnına doğru çek bırak hareketi yap 
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ilık dus al canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 161 göst.
10 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leyla343480 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gizemogek (18 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı