+1 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Besin alerjisi vardi kakasinda kan vardı doğdu doğalı gazlı bir bebek vücudun dada kızarıklık egzama olunca alerji testi yaptırdık ama negatif alerjik bebek olduğundan gazlı diye düşünüyordum ama oda değil miş gazfan uyuyamiyor ayaklarını kendine çekiyor uyku sıfır bende :( canı sağolsun da bu gaz olayından gına geldi gece rahatlayamiyor sabah öyle bir gaz boşaltıyor ki ondan eminim gazdan uyuyamiyor 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tavsiyesi olan varmı gaz bu kadar uzun sürermi ek gıda döneminde diyemi böyle bebeğinin bu kadar uzun süren var mi
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Üc yaşında halen gazlı kızım 
tarafından
Ciddi misiniz ya uyku problemi oluyor mu
(581 puan) tarafından
Olmaz olurmu halen geceleri aglıyor uyanıyor uyumuyor dogdugundan beri uykusuzum
tarafından
Ya korktum şimdi inşallah bizim okadar sürmez
0 oy
(11,076 puan) tarafından
2 yaştan önce sağlıklı sonuç vermez alerji testi demişti bize doktor kaç yıl önce... Belki alerjisi vardır belli olmaz o. Gastroenteroloji bölümüne yönlendirmesini iste doktorundan gaz için. Bi de onlar baksın 
tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kiraz çekirdeği kemeri ve patikleri al mikrodalgada bir dakika ısıt ağrısı ve gazı kalmıyor rahatlar ek gıdasona çorba vs kimyon ekle mutlaka 
tarafından
Tamam teşekkür ederim
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Bende çok çektim gazdan 2 yaşına girecek yeni çıkartıyor gazını uykusu yeni düzene girdi korkutmak için yazmadım ama bazı bebekler böyle maalesef Rabbim yardımcın olsun canım 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun cikartiyo aslında ama gece başlıyor sıkıntı
0 oy
(29 puan) tarafından
Ayyy bnde benim kızda mi sorun var dye düşünüyordm 7 aylık şuan birşeyler vermekten korkar oldum yoğurt veriyorum o gün artk bize eziyet doktorda yoğurtla başla demişti kendim 7 aydır mercimek çorbası fasulye nohut kola vs gazlı olan herşeyden uzak durdum ama yine gaz yine gaz bide kabızlık var :(((((
tarafından
Çok zor canım ya rabbim yardımcımız olsun
(29 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,677 puan) tarafından
1 yaşına kadar sürdü her şeyi yaptım geçmedi 
tarafından
Anladım inşallah okadar sürmez :(
0 oy
(1,080 puan) tarafından
ayaklarını filan üsutmesin gerçekten ne gelirse ayaktan gelir arkadaşımın kızı 3' yaşında halen gaz sancısı okur sabaha kada rbelini karnını ovuyor anne olmak çok zor .
tarafından
Gerçekten öyle bilmiyorum ki sıcak tutararim ayaklarını aslında ama doktor egzamasi olduğu için tek kat giydir dedi ev 22 derece olsun dedi derece aldık tek katla usutuyormu acaba bilmiyorum ki
0 oy
(581 puan) tarafından
Biz gastroenterolojiyede gittik filimlerine bakarak ikitane şurub verdi sadece okadar özellerde cocuk gastroenteroloji yok cok araştırdım baska yerlere götürücem gastroenterolojiye
tarafından
Anladım ise yaramadimi şuruplar
(581 puan) tarafından
Kızıma agırmı geldi bilmiyorum cocuk kıvranmaya başladı bıraktım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Queen (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 140 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy