0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (15,969 puan) tarafından
Dün eşim eve sağ salim vardı şükür arabayı getirmeye gitmişti. Eşime araba için hediye almak istiyorum ama eşimin haberi olmicak sürpriz yapmak istiyorum o yüzden şunu al eşin çok beğenir ya da şunu al muhakkak arabada olması gereken bir şeydir dediğiniz neler var kızlar. Ben biraz bakındım da telefon tutacağı var ama sanki biraz basit gibi geldi bana. Bir de karşıma oto temizlik malzemeleri çıktı kovası bezi süngeri parfümü cilası parlatıcısı vs her şeyi dahil onu mu alsam acaba dedim o da komik mi olur bilemedim 

10 Cevaplar

+1 oy
(3,601 puan) tarafından
Ayetel kursi ve nazar ayetleri yazan bir sey alabilirsin yaninada telefon tutacagi  valla biri bana alsa cok mutlu olurdum telf tutacağı 
(15,969 puan) tarafından
Ay evet çok mantıklı canım Ayetel Kürsi ve nazar ayetleri onu alacam kesin sağol canım
(3,601 puan) tarafından
Sende sagol canm hayirla kullanin insallah
-Reklam-
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Arac ici koku olabilir canin bide trend yolda arac bakim seti var bayiliyolar böyle seylere bende esime aldim cok sevindi☺️
(15,969 puan) tarafından
https://ty.gl/pg0igzuxu9 böyle bir şey gördüm bundan mı aldın eşine
(1,148 puan) tarafından
Boyle birseydi canim evet
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Ben oğlumun benim ve eşimin adı olan plakalık yaptırmıştım güzeldi :) 

(15,969 puan) tarafından
O nasıl bişey kız bildiğimiz araba plakası mı
0 oy
(225 puan) tarafından
Benm eşimi düşünüyorum da arabasına çok düşkündür süs eşyalarından ziyade temizlik setine bayılırdı çünkü saatlerce yıkayıp siliyo falan
(15,969 puan) tarafından
Benim de eşim öyle motoru var yıkar siler benden çok motoruna bakar :D
0 oy
(3,305 puan) tarafından

Ben bundan yaptırmıştım 

image

(15,969 puan) tarafından
Nerden yaptırdın peki
(3,305 puan) tarafından
Vallahi instagramda bir sayfaydı ama adını hatırlamıyorum
Trendyoldada var
(15,969 puan) tarafından
Trendyolda baktım da bulamadım ya sadece araba markalı olanlar.var
(3,305 puan) tarafından
İnstagram
Arabasuslerim sayfanın adı canım
(15,969 puan) tarafından
Instagram kullanmıyorum malesef
0 oy
(1,629 puan) tarafından

image

Nasıl bişey dediğin için görselli atayım dedim bırda eşimin adı kalp benim adım vardı (oğlumunkini başka bişeye yazdırmıştım karıştırmışım ama sadece eşinin adıda olur bu şekilde 
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Araba kamerası olmazsa olmaz kaza anında vs yol durumu için çok iyi oluyo canım 
0 oy
tarafından
Ay ben arabamızı degıstırınce ısım soyısım yazılı ehlıyet ruhsatlıl almıştımm eşimeee 
(15,969 puan) tarafından
Hmm bu da mantıklı
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Arabamız olmadığı için bilmiyorum ama anahtarlık olabilir trendyolda bir kere karşima çıkmişti
(15,969 puan) tarafından
Bende şimdi gördüm anahtarlık ama nasıl anahtarlık  orta parmak işaretli :D
0 oy
(399 puan) tarafından
Instegramda kaktüs hediye diye bir sayfa var araç aksesuarları ve hediyeleri var canım ben de eşime hediye olarak oradan kızlarımın resmi , ayetel kürsü ve hızlı gitme baba çünkü biz varız yazılı yaptırmıştım  arabanın önüne takmak için çok güzel çok hoşumuza gitti bak bir istersen 
(15,969 puan) tarafından
Instagram kullanmıyorum canım ya
(399 puan) tarafından
Anladım canım ozaman Google den araba dikiz aynası  süsü diye arat trendyolda ve hepsi buradada isimli ayetel kursi ve nazar ayetleri olan pleksiler var onlara bakabilirsin fikir olsun sanada

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
15 Kasım 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 528 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,073 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 28.08.PAPATYAMM (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
26 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1bebe1anne (271 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...