0 oy
886 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Çocuklarla konuştu bana diyo ocağın ortasından sonra burdan cikiyorum sende çocuklarımda gözünüzü Suriye'de acicaksiniz seni o adama birakicagimimi sandın dedi sen anca burdan emniyete kadar yol alırsın dedim 4yildir icerdesin kalan beyin hücrelerinde kurumuş bidaha öyle sacmalarsan gorusturmem sen dur çıkınca kim saçmalıyo görürsün diyo gorusturmesem şikayet ediyor çocuklarımla konusturmuyo diye gorusturuyorum beni huzursuz ediyo nasil kurtulucam ya

11 Cevaplar

+3 oy
(1,402 puan) tarafından
Kiz sendede hergun bi olay hayatın dizi olmali
tarafından
Oturduğum yerden manyaklardan kurtulamiyorum eski eşim dahil ailesini komple yakilmali toplum huzuru icin
-Reklam-
+1 oy
(17,717 puan) tarafından
Bunu mutlaka esinle paylas ve gidip sikayetci olun 
tarafından
Cezaevi dinliyo konuşmaları eşimde yanımda umrunda değil ar damarı çatlamış içerde kala kala
(17,717 puan) tarafından
Kafayi yemis insallah cikamaz ordan
tarafından
Devlet ne diye sürekli yasa cikariyorsa bunlara adalet olsa 2030za kdr çeker cezasını zaten ama ne yazikki senede bir yasa çıkarıp saliyorlar milletin içine çıkıyorlar ya eski eşini öldürüyor ya ailesine saldiriyo
(17,717 puan) tarafından
Aynen oyle
+1 oy
(48,628 puan) tarafından
basligi gorunce sen oldugunu anladim  sen niye konusup yüz göz oluyorsun ki
(1,204 puan) tarafından
Al benden de o kadar .  Huzursuz edecek ille kadını
0 oy
(12,937 puan) tarafından
Ses kaydı al şikayetçi ol 
tarafından
Konuşmalarini cezaevi dinliyor ama bişi yapmıyorlar
(12,937 puan) tarafından
Senin şikayetçi olman lazım ki çıkınca ne sana ne de çocuklara yaklaşabilsin
tarafından
Dedim ona adam gibi çocuklarınla konusucaksan konuş benimle muhatap olmayı uğraşmayı kes tekrar kapatirim hattı bidaha nereye şikayet etsende konusturmam
0 oy
(493 puan) tarafından
İhbar et böyle böyle tehditler alıyorum dersin 
tarafından
Daha önce emniyet çağırdı bizi küfürleri kayıt altına alınmıştı eşim şikayetçi olmadı hattı kapatmistik şimdi açtık başladı gene
(493 puan) tarafından
Geri kapat o zaman numaranı değiştir canım başına bela olmasın daha fazla
tarafından
Şikayet ediyor mahkeme kararına uymuyor çocuklarımla gorusturmuyor diye sosyal hizmetler dayaniyo kapıma ne yaptiysam kurtulamadım
(493 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah bacım bilemedim ki şimdi
0 oy
(15,925 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla başka biriyle evlisin. Eşinle paylaş bunu bence ve hem kendi ailenle hem ilk eşinin ailesiyle de konuş.. oğlunuza sahip çıkın beni tehdit ediyor de 
tarafından
Eşimde yanımda 1yildir gorusturmuyordum şikayet etti aile mahkemesine hattı actirdim bu gidisle yine kapattirican
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Sen nie konusyosunuz ki açar açmaz ver çocuğa niye muhatap oluyorsun 
tarafından
Eşimde yanımda kızıma diyo annene ver diye ne istiyorsun ne var diyorum başlıyor saçmalama ya eşime dedim bidaha öyle bişi dedimi sen ver cevabını
(2,814 puan) tarafından
Bak canım benim de ikinci evliliğim evlendiğim günden beri ne kendim muhatap oldum ne de kocamı muhatap ettim. Kızına diyorsa annene vet diye al kapat telefonu bence yani tabi senin kararin
tarafından
Bende öyle yapcam artk diyecek birşeyi var diye alıyorum başlıyor saçmalamaya
(2,814 puan) tarafından
Havlayan köpek ısırmaz bosver
0 oy
tarafından
Şu anda evli misin ve eski eşin bunları mı söylüyo
tarafından
Aynn evliyim ikinci eşim beni birakmanda bütün hata bende seni unutamıyorum ne olursa olsun on çocuğunda olsa benimsin diyip duruyor bazen kafasına esiyor mektup yolluyor seni oldurcem diyo bı kacircam diyo zaten bağımlıydi içerde ne kullaniyorsa kafa kalmamış
tarafından
Hemen şikayette bulunmalisin ve çocuklar konuşsun.asla muattap olmamalisjn öyle şey mi olur başkası ile evli iken eski eşin tehdidi ev Ocak dağılır böyle acele edip şikayetçi olun
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Bu adam bana pek sağlıklı gelmedi Allah yardımcın olsun 
(7,924 puan) tarafından
Eşin nasıl susuyor ? Eşinin yanında bu lafları nasıl konuşur hangi cesaret bu eşin çıkıp bişey diyemedimi
tarafından
Onada konuş dedim bidaha bunları derse çocuklarının babası aramasına konuşmasına birşey diyemem senin eski eşin yarın öbür gün çıktığında da bu çocuklar için muhatap olmaya devam edicez sen anlat ona ben muhatap olmiyim diyo hapishanede ilaç kullanıyor kafası yerinde değil zaten diyo
(7,924 puan) tarafından
Eşinde korkuyo gibime geldi adama biraz göz dağı verse belki buna bir daha cesaret edemezdi.
tarafından
Eski eşim çok sıkıntılı bende bulaştırmak istemiyorum içeri girmekten ceza almaktan korkmuyor kafasına ne esse onu yapar zaten ilaçlardan sağlıklı dusunemiyor birde kafayı eşime takarsa daha kötü olur
tarafından
Hayatım adres falan değiştirin olur mu öyleAllah korusun dışarı çıkınca tek yakalar seni neler izliyoruz
0 oy
(243 puan) tarafından
Suanki esinde is yok ...
tarafından
Öyle bir pislikle onuda yuzgoz etmek istemiyorum ne kuldan ne devletten korkuyor
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Esin 4.4 mu yatıyor 
tarafından
Ben yasaya karşıyım valla her yaşa çıkışında böyle arsizlar daha büyük suç isleyip geri giriyor içeri herkes için geçerli olmamali
(6,238 puan) tarafından
4.4 lere yıllardır vermemişler bu sene verdiler işte bir kademe düşürdüler
tarafından
Vermiyorlarda kuzum herkes öyle ilk suçunda 4 4 olmuyorki 58tane dosyası var ne yapsın devlet suça meyilli sürekli suç işleyenler 4 4oluyor 40yasina geldi 20yili hapiste gecti
(6,238 puan) tarafından
Aboooooo kız nerden buldun bu adamı bu son hakkı birdaha girerse cikamaz
tarafından
İki hafta kalır en fazla dışarda alışmış bir kere icerinin havasını almadan duramiyor hakettiği yerde orası

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,168 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,258 göst.
26 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,096 göst.
17 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 616 göst.