0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (513 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim bebeğim dede anne , gel ,git,bitti havhav abi diyor kedi taklidi yapıyor otur diyor mama, kuş baybay diyor ayrana fuşşi sizce az mı anne mama hoppa diyor iki kelime yanyana 

9 Cevaplar

0 oy
(1,707 puan) tarafından
Ben bişey düşürdüğümde bana naptın sen diyor :D
(1,556 puan) tarafından
Ay masallah ya
-Reklam-
0 oy
(12,685 puan) tarafından
19 aylık kızım. Anne baba dede mama hayır hadi diyor köpek taklidi yapıyor. Tamam ebru Eylül amca birer kere soyledı tekrar yok 
tarafından
Benim oğlan da ayy cici diyor hav hav diyor tavuk sesi ördek sesi koyun sesi :D dinozor sesi yapıyor baba dede mama meme teyze annn annn diyor bana :D sesli şeylere vuuuu yapar filan normal mi bunlar normal de az mı yani çok mu nasıl
tarafından
Bide hikaye kitabı okuyorum ya o da alır eline vıcızıcıcıc diye oda okuyor hahah :D 13 aylık olcak ama şirinim :)
(12,685 puan) tarafından
Gayet güzel maşallah paşaya ☺️♥️
Benim kızin kelimesi az farkındayım o kadar çeneme rağmen. Mecbur kalmadıkça soylemıyo bildiği şeyleri de
tarafından
Valla ben de konuşmayı hiç sevmiyorum inan ki benim oğlanın çenesi düşük :D
0 oy
(3,418 puan) tarafından
Anne baba dede mama meme su ham diyor 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Oglum ayin 14unde 19 aylik olacak bir aydir ikili kelimeler soylemeye basladi. Babasina Memo , ceren, hatice, dede, mama, su, cay , araba, bisiklet, hayir, evet, cikolata(çiko), Allah Allah diyor sinirlenince, ver, al, hadi, çabuk,  arabada sür sür diyor, inek kopek kuzunun seslerini taklit ediyor. Her bebek farklidir yinede unutmamak gerekir
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Anne gitti baba geldi amca dede acıyor isimleri biliyor su verr kürtçe ver hayır benim demeyi biliyor 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Benim kizimda 18 aylik olacak cnm. Hemen hemen ayni seyleri soyluyo. Anne,baba,abi,humeyra,yigit,gel,git,ver bi kac da almanca kelime soyluyo. 2li cumle pek kurmuyo henuz. Ama iyi yine de saymadigim bi 10 kelimesi daha vardir
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Neler dediğini şu an hatırlamıyorum ama bilinçli olarak ilk defa 22 aylıkken anne dedi benim ufaklık :D baba diye çağırdı o zamana kadar beni 
0 oy
(70 puan) tarafından
Normal bence 10 güne 2 yaşına gircek son iki ayda öğrendi nerdeyse çoğu şeyi sayıları şekilleri hayvanları harfleri soyluyo mesela ninniler şarkılar öğrendik başını soyluyo bana soyle diye devam ettiriyo bildiği kısımları soyluyo falan baya şaşırıyorum bı anda başlıyolar . Bide şu nerde o nerde diyince her şeye işe gitti demesine bitiyorum
0 oy
(826 puan) tarafından
Benim kızım 18 aylık. Anne, baba , dede, mama , geldim, haydi, o ne , bu ne, bay bay, cik cik, miyav, nene, yapma, hapşu . Bunları söylüyor. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 189 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bidahanne (3,883 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.