0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (2,413 puan) tarafından
Kızım 3.5 yaşında. Kuzeni var mesela bere takmış olsa ben de takmak istiyorum der, x yese ben de yemek istiyorum der, çizgi filmde dedesiyle iş yapan bi çocuk görse ben de gittiğimde yapıcam der.

Özellikle kuzenini sık sık görüyor artık bunalıyorum o yapıyor ben de yapıcam ben de istiyorum demesinden. Nerdeyse her şeyde. Bazen direkt yapıyor. O bir yapsa kızım beş yapıyor. Valla bigün bi yaramazlık başına kalacak.

Bu geçici mıdır? Bu yaşlar böyle mi? Değilse nasıl tepki vermem lazım devam etmesin diye? 

5 Cevaplar

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Çok normal canım hatta iyi bir şey zamanla geçecektir
-Reklam-
0 oy
(5,462 puan) tarafından
Çok şükür bizim yok öyle bir durum yok da kızım kendini Z takımı sanıyo :D ben Z takımıyım diyo arada 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Çok normal biz koca kadınlar bile biri bi şey alsa alıyoruz gelişim çağında her şeyi öğrenmek istiyor merak ediyor
(847 puan) tarafından
HAha digmi dogru cnm benim oglumda cok ozeniyo ayni boyle
0 oy
(790 puan) tarafından
Benimki de öyle kıskançlık oluyor o aylarda iki kızım var biri 2 yaşında biri üç buçuk yaşında sürekli senin dediğin gibilerin birbirlerine karşı küçüğü alsam kucağıma büyük hemen küsüp gidiyor annem beni hiç sevmiyor diye  valla günümüz böyle geçiyor 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Normal eltimin kızı ile bir yaş var aralarında o ne isterse aynıi oda ister artık alıştık ne alsak aynı alırız ayni yaparız bazı şeyleri tek alırız paylaşmayi öğrensin veya farklı birşey alsak anlatırız o ona ait senin değil diye süreç belli bir süreden sonra geçiyor 

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 339 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 507 göst.
0 oy
40 cevap 574 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Esmosum (7,709 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 704 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,681 puan) tarafından soruldu

379,321 soru

11,354,227 cevap

34,827 kullanıcı

...