0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
7 yıldır evliyiz 6 yıldır sürekli ismimle hitap eder hep temizlik yemek ev işi çocuk kendimi robot gibi hissediyorum artık nefes alamıyorum. Şakalaşma deseniz yok bi dışarı çıkıp yemek yemeyi geçtim bedava hava almak yok. Ailesiyle görüntülü konuşurken yüzü hep güler. Ve en önemlisi hep yemek odasında pencere altında oturur tiktok izler. Tamam ben kusursuz bir kadınım demem ama insan bir iki güzel kelime duysa istekle çalışır eşini mutlu eder. Şimdi çok soğudum eve gelsin istemiyorum. Kendimi değersiz onursuz gurursuz beceriksiz ve çirkin hissediyorum. Hiç özel biri değilim ailemin içinde :(

7 Cevaplar

0 oy
(49 puan) tarafından
Bende iki senedie evliyim bu durumdayim emin olki aynisini yasiyorm sureklo tartisiyorz oda yetmedi 7 aydor esimin babannesine bakiyorm kadinin laflari bni biktiltir susmuyor bnde bosanmak istiyorm ama yapamiyorm sus diyorm surekli cok yoruldm kendimi bu evde hic bi yerom yokmus gibi hossediyorm sureklo esimle arama girip kavga ettiriyor siddet uyguladi onum yanında göndermoyo cocuklaro bakmiyo kadina kaynanamla kayinabbami bi ayırmış smdi bakasiyla evli onlarla knsmiyorz uvey oldugu icin kaynan suan istemiyo esimi 
(48 puan) tarafından
Çok zormuş ya Allah yardımcın olsun dilediğin gibi olsun inşallah her şey. Bazen susup oturmak yerine bi deli cesaretine başvurup güçlü olduğumuzu bilerek terk etmek lazım :(
(49 puan) tarafından
Anneso terk ettigi icin birakmiyor beni malesef ki esimi bazne seviyorm bazem sevmiyorm ortasındaym sureklo telefon olunca tartisiyorz artik bnde umursamiyorm sadece cocugum icin cabaliyorm bazen ne o mal babannesimi nede eşimi goruyor gozum takmiyorm yuzune bakma sende konuşma yada telefonda konusurken laf soyle onlarda duysunlar belki uzaklasirlar yada oraya gitme sorarlar bi derdinmi var diye soylersin artık yerine gore cevap vermelisin bn ole yapiyorm artik cok yoruldm
tarafından
Eşinin babannesine neden bakiyorsun
(49 puan) tarafından
Dort cocugun kavga etti gecilmez birisi cunku esimin anneni dovdu gonderms o buyutmus esimi kimse bakani olmadigi icn bende kaliyor susmuyor kadin milettim arasini aciyor ssureklo 7 aydir bnde Şubat'ta gidicekmis koye konuscam bidha asla evime gelmesin gelirse bn cikip gidicem evde insan degl yatacak yeri yok çocuğuma verme dedigimi veriyor cok kucuk oglum inadima yapiyor nereye gtsek pesimize geliyor kendi aileme gidiyorm kalamiyorm 7 aydr oda geliyor anneme cocugum gibi gezdiriyorm yemeklero begenmiyor laf ediyor degisik birisi cozemiyorm hergun ölmesi için dua ediyorm kayinbabamo ariyim alsin diyorm malesfe konuşmuyorz onlarlada degisik esimin ailesi hepsi birbiriyle dusman gibiler
-Reklam-
0 oy
(602 puan) tarafından
Canım kıyamam sana, değerli hissetmediğin yerde durma. Ailen sana iyiyse maddi olarak kalkabilirim altından diyorsan boşver. Herkes hayata bir kez geliyor 
(48 puan) tarafından
Ailem yok ki yalnızımm buldum bi liman sığındım 1 sene iyiydi sonra her şey değişti.
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Kaç tane çocuğun var 
(48 puan) tarafından
1 oğlum var 5 yaşında
(7,963 puan) tarafından
Bir çocuğun olması senin için avantaj bence, boşanmayı düşünüyorsan lafta olmaz, cesaretli olman gerekiyor eğer kesinsen bosanabilirsin, 7 yıl çok uzun bana göre 7 yıldır evliligin duzelmediyse bundan sonra düzelmez hep böyle gider diye düşünüyorum
(48 puan) tarafından
Zaten bu böyle devam etmez nereye kadar ilgisiz şefkatsiz yaşayabilirim ki. Ben de isterdim sabah eşimin günaydın prensesim demesini. Ama olmayınca olmuyor
(7,963 puan) tarafından
Ne diyebilirm canim dicek bişey bulamıyorum umarım kararında netsindir.
0 oy
tarafından
Şu duygulu olma kısmı erkeklerde olsaydı ya bu kadar hissiz düşüncesiz insanlarla ömür zor geçiyor. Empati duyguları yok bence. 
(48 puan) tarafından
Herkesin bir sınırı var benim o sınır çoktan doldu kafama koydum açlıktan da ölsem çalışıp ayaklarımın üzerinde durmaya çalışıcam. Beni özel hissrttirmeyen bi eline sağlık bile demeyen bi adam için kendime sorumluluk yüklemicem
tarafından
Sevgisiz  lik
Zor birşey. Hayırlısı olsun.
0 oy
(48 puan) tarafından

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Mesleğin var mı bilmem ama yorumlarda 5 yaşında çocuğum var demişsin kreş anaokulu verirsin sende çalışırsın hayat bu belli mi olur ilerde belki karşına hayırlı biri çıkar sever sevilirsin Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,648 puan) tarafından
Su aileyle sırıtıp benimle muhabbet etmeme sorunu ben de de vardı kafasını kira kira ağzına s.ca s.ca düzelttim başka yolu yok valla gün geldi eve almadım mahalleye sulaleye rezil ettim düzeldi laftan anlamayana böyle anlatacaksın 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 609 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
0 oy
0 cevap 315 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur-arell (24 puan) tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,590 cevap

34,884 kullanıcı