0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (879 puan) tarafından
gece hiç uykum tutmadi saat 6 da tam uykuya daldım biraz kızım uyandı öyle uykusuz kaldım evde bi tane 3u1 arada kaldı dedim eşim uyanmadan içeyim uyanırsa o içer çünkü:)) kalktım paketini açtım çöpe döktüm paketi de bardağın içine koydum öyle mal mal baktım bi 5 saniye sonra yaptığım saçmalığa farkına vardım:((  mecbur türk kahvesi içecem tekrar 

4 Cevaplar

0 oy
(54 puan) tarafından
Yaaa güldüm valla sabah bende yumurta kırıyorum çöpün içine kırmak üzereydim bir an duraksadım öyle kalakaldım ne yapacaktım der gibi bir süre sonra kendime geldim
(879 puan) tarafından
sen yapmadan önce farkettin en azindan:((
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sorma baci sorma dün gece 2 de yattım 7 kalktım akşam 12 yatağa zor attım bu sefer uyku tutmadı şimdide aşırı yorgun uykusuzum:sleeping:

Allah iyiliğini versin hemi ajsjsjjsjs uykusuzm ayakta uyuyorum ama daha öyle bi hata yapmadım anca sızıyorum

(879 puan) tarafından
ayy sorma kız ben bunuda yaptım yaa şansıma da evde bir tane kalmıştı gülsem mı ağlasam mı bilemedim bide eşim uyanmadan içeyim diye kafamda planlar yapiyom
tarafından
Plan suya düştü demek eşinin nasibiydi sana nasip olmadi
0 oy
(566 puan) tarafından
Ayy gece ben de pek uyuyamadım. Benim oğlan uyandı durdu uyuduğumda 6 yi geçmişti 8 de geri uyandı kalktım. Sabahtan beri bu 3. Kahveyi içiyorum :(  erken uyusalar direk sızarız bu gidişle :) 
(879 puan) tarafından
benimki aslında gece uyudu da benim uykum tutmadı
0 oy
(813 puan) tarafından

O yok filtre kahve yollayayım olu mu :D

(879 puan) tarafından
yolla kız oda olur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (879 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 120 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sed.bey (6 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...