0 oy
90 göst.
Aile kategorisinde (3,457 puan) tarafından
Dogum  yapalı 5 ay oldu saçım aşırı dökülüyor  buda kaşıntı yaptı  doktora  gittim saçında egzama var dedi bu saçında egzama olan  varmi nasil birşey 

7 Cevaplar

0 oy
(1,239 puan) tarafından
Benim eşim ve kız kardeşinde var yani görümcem de bi şampuan var o geçiyor ama dağılınca tekrardan çoğalıyor ketoraldi ismi 
(3,457 puan) tarafından
Peki belirtisi  ne cann benim 1 haftadır kaşıntı var ama  çok  değil  saçım dökülmeye başladı acaba ondamıdir  eşinizin saçında kabuklanma varmi bende hic yok
(1,239 puan) tarafından
Eşimde az birkaç yerde ama görümcem de var ve kaşınır o yüzden vücuduna dağıldı çok elinizi vurmayın ketoral şampuan sorun eczaneden
(3,457 puan) tarafından
Saol cnm doktor bir şampuan yazmış  sebirox  diye
(1,239 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun geçer inşallah
(3,457 puan) tarafından
Inşallah cnm geçer daha başlangıçdir  inşallah hemen geçer
-Reklam-
0 oy
(224 puan) tarafından
Yıllarca bu sorunu yaşadım gitmediğim dr kalmadı. Tresan 6 bitki şampuanını kullandım o iyi geliyordu fakat tam çözümü hamileliğimde buldum. Tamamen iyileşti nasıl oldu bilmiyorum. 
(3,457 puan) tarafından
Nasil hamileliginde buldun cozumu cnm bende  doğum yaptıkdan sonra saçım döküldü  1 haftadır  kaşıntı oldu doktor şampuan verdi  saçında nasil belirti var cnm
(224 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce vardı uzun seneler sürdü. Kaşıntı ve yanma hissi oluyor. Kızarıklık ve kabuklanma oluyor. Şuan yok şükür
(3,457 puan) tarafından
Bende bunların hiçbiri yok ara sıra kaşıntı var
0 oy
(541 puan) tarafından
2 senedir çekiyorum.  Kaşınıyor.  Öyle böyle değil ama kanatana kadar . Sulu sulu akıntı oluyor . Ve sac dökülmesine sebep oluyor sac kökleri hasarlı olduğu icin
(3,457 puan) tarafından
Bende çok kaşıntı yok cnm 1 haritadır böyle doğum yapınca saçım döküldü  o yüzden mi kaşıntı var
(541 puan) tarafından
Doğumdan sonra normal dokulme oluyor.  Sac çıktıkça kaşıntı olurdur belki sizde
(3,457 puan) tarafından
Evet hayatında ilk kez saç kaşıntım oldu saçında hic birsey yok sadece ara sıra kaşıntı  var bazen hiç yok
0 oy
tarafından

Benim eltimin var saçında bunu kullanıyormuş çok iyi geliyor Muş 

image

(3,457 puan) tarafından
Benim başlangıç  galiba cnm bir an önce kullanayim ki ilerlemezsin
0 oy
(1,087 puan) tarafından
Benim de var baya baya hemde kabuklanma yapacak kadar. Medikal şampuan kullanıyorum en son Vichy in Bir şampuanı vardi onu kullanıyordum saçı yağlandırıyor. Saç çok kuru kalıyor nemlendirmek gerekiyor bir şekilde  saç olunca da zor oluyor maalesef dahili bisey sürmek. Hamilelikte saçım aşırı yağlandı egzama kalmadı doğumdan sonra ne olur bilmiyorum devam eder büyük ihtimal. Kalıcı çözüm bulamıyoruz 
(3,457 puan) tarafından
Benimde 1 haritadır böyle ilk  vücudum kaşındı sonra saçım  vücut kaşıntısı bitti saç kaldı baktigim  zaman  kabuklanma Hicbirsey yok  doktorlar saç kadınında direk egzama diyorlar
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Bende sedef var malesef :( doktor sana losyon şampuan filan vermedi mi 
(3,457 puan) tarafından
Verdi  cnm  saçımda sadece kaşıntı var direk egzama dedi anlamadim gitti
(9,008 puan) tarafından
Kızarıklık bişe görmüştür. Dereceleri var canım egzamanin da. Nemlendir bol bol. Dikkat et. Çoğalmasın
(3,457 puan) tarafından
Kızarıklık yok  cnm sadece kepek vardı bide kaşıntı kepek bildim bileli  var kaşıntı ilk kez oldu oda 1 harfta oldu
(9,008 puan) tarafından
Bende de kaşıntı vardı başka bişi yoktu. Doktor sedef başlangıcı demişti. Ama bisiler görmüş demek yani. Nerden anladı bilmiyorum. Sonra çok stres yaşayınca coştu çoğaldı. Kepek kepek dökülmeye de başladı şimdi.
0 oy
(207 puan) tarafından

image

dnf şampuan da çok iyi geliyor 
(3,457 puan) tarafından
Nerden bulabilirim bunu  cnm benimkisi başlangıç  daha  fazla ilermezsin sadece kaşıntı  var kizarikli kabuklanma yok  zaten kepek hayatım boyunca hep vardi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 194 göst.
0 oy
12 cevap 286 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu