+2 oy
1,182 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

Kızlar bilenler bilir özel bir kızım var 5 yaşında.  Yürüyemiyordu ve o kadar titiz bir bebekti ki elini asla bişeye sürmüyordu. Şükürler olsun artık yürüyor ve evi dağıtmaya başladı.. yıllarca acaba evi dağınık görecek miyim derdim. Şimdi de her dağıtışına tebessüm ediyorum Allahım şükürler olsun bu günleri gösterdin diyorum. Bakın evim sabahtan beri bu şekilde :) keşke konuştuğu günleri de görsem de susmasa :P

image

image

30 Cevaplar

0 oy
(933 puan) tarafından
Maşallah her sey istediğiniz gibi olsun Insallahh
(751 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ediyorum ♡♡
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Oy masallah sana <3

(751 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum canım ♡♡
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Kuzum hipermetrop sanırım kac numara gözleri ben de 2 yaşından beri gözlük kullanıyorum aynı böyleydi benimde zamanla düştü numaram 
(751 puan) tarafından
Darısı kızıma olsun canım inşallah türkiyedeyken 15 numara kullanıyordu.  Almanyaya geldik 12 numaraya düşürdüler ama büyüdğü için mi yoksa orda mı yanlış verdiler bilmiyorum.  Şimdi ayın 19unda randevusu var bir daha kontrol edecekler
(2,066 puan) tarafından
Genelde düşüyor hipermetrop sağlıkla büyüsün insaallah :)
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Maşallah maşallah maşallah Allah bağışlasın ❤ 

Yemin ederim postu okuyunca kendimden utandım, şikayet etmektense şükredecek ne çok şeyimiz var... 
(751 puan) tarafından
Ayağa kalksın diye 5 yıl bekledim canım . Oyuncakları ben verirsem oynardı vermesem öylece köşede kalırdı . Allahım derdim bir gün evim dağılacak mı ? Arkasından evi toplayacak  mıyım ?  Elinde bişeyler alıp sağda solda yiyecek mi her yer kırıntı olacak mı acaba ? Şimdi şükürler olsun ki evim dağılıyor şükürler olsun ki kırıntılar var evde . Ve ben ev dağıldığı için mutluluktan ağlıyordum Allah'm dualarımı kabul ettin şükürler olsun sana diyorum.  Şimdide konuşmasını bekliyorum ama çocuklarınız ne yaparsa yapsın bir nimettir bunu unutmayın bunların olmasını bekleyen ne insanlar var .. İyi dileklerin için çok teşekkür ediyorum canım
(11,074 puan) tarafından
Allah'ım hayırla en kısa zamanda konuştuğunu da göstersin canım.. Mutluluğun daim olsun.
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Oyy MaşaAllah Rabbim tez zamanda konuşmasını da nasip etsin inşaAllah 
(751 puan) tarafından
Aminn inşallah canım çok teşekkür ediyorum ♡♡
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Bugünleri göstermiş Rabbim inşallah o günleri de gösterir ☺️
(751 puan) tarafından
Sabrın sonu selamettir diye boşuna dememişler inşallah canım inşallah ♡♡
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Kara kuzu maşaAllah sana rabbim seni annene babana kardeşine bağışlasın  kardeşinle koşa koşa gezeceğin günler de nasip olsun inşaAllah
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Çok tatlı bir kızın var maşaAllah Rabbim size bağışlasın hayırlı uzun ömür versin bir an önce bülbül gibi şakısın başınızı ağrıtsın konuşmaktan inşallah 
0 oy
(8,922 puan) tarafından
Ayy kuzum benim. Pembe gözlüklerini severim senin. Senin gibi bir annesi oldukça kızın konuşur yürür koşar dağıtır yaramazlık da yapar. Herşey sırayla annesi. 
0 oy
(2,487 puan) tarafından

Maşallah kızınıza. Allah konuştuğu günleri de nasip etsin. 

İnstagramda bi sayfa tavsiye edebilir miyim? Dm den yazılan mesajlara falan da cevap veriyor. Rahatsızlığı olsun olmasın çocuğun konuşmasını destekleyici bilgiler veriyor. Hatta ara ara online eğitimler de veriyor. Ben birine katılmıştım kızım küçükken çok faydası oldu. Konuşma baloncuğu diye bi sayfa. Özelden durumunuzu yazarsanız ona göre bişeyler diyebilirler. Allah daha çok sevindirsin sizi inşallah<3

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 859 göst.
+2 oy
35 cevap 1,183 göst.
0 oy
14 cevap 675 göst.
0 oy
19 cevap 885 göst.

379,874 soru

11,371,768 cevap

34,854 kullanıcı