0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (560 puan) tarafından

image

image

kızlar iui akşamlar. Ben bu yemek setini 4 5 sene önce nişanlıyken aldım ama daha bugün açmak nasip oldu. Evlenince 1 +1 de oturuyorduk 3 senedir. 4 ay önce çok şükür güzel bir eve çıkmayı ikna ettim eşimi. Kira ama en azından düzgün ev. Neyse ben de artık çeyizimi açmak kullanmak içimde kalanları yapmak istiyorum eski evde yer olmadığı için hiç açılmadı çoğu şey. Ama yemek setimi bugün açınca pek hoşuma gitmedi gibi ya. Keşke daha güzel birsey alsaydım. Satıp başkasını alayım dedim bunun gibi bulamadım. 86 parça içinde çay seti kahve seti pasta seti tencere VS. Hepsi var. Ama İnternette hep 24 parça. Sizce güzel mi kullansam ya da satıp 24 parçadan 2 set mi alsam napsam çok kararsızım ortada duruyor öyle :) 

24 Cevaplar

+6 oy
(2,119 puan) tarafından
Ya çoğu kişi demode demiş ama içine yemek koyup yiyeceksin altı üstü. Çerçeveletip duvarına asmayacaksin sonuçta. Modeli gayet güzel, çokta şık duruyor. Hiç içine sinmiyorsa misafirler için 24 luk takımlardan alırsın  ( ama bana göre tamamen gereksiz)
(560 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kullanacam zaten öyle karar verdim. Bana o kadar da eski gelmedi yakı 4 5 sene önce aldığım ne kadar eski olabilir ama bayağıdır çanak tabak almadım bilmiyorum.
-Reklam-
+2 oy
(4,174 puan) tarafından
Ayy cnm ne eskisi sanki yeniler nasıl model farklı millet kac senenin eskisini kullanıyor bunlara ne olmuş takım halinde ya.. Kullan kırılır zaten zamanla yeni alırsın ben hiç bakmam oyle eski yeni evimde cok eski model tabaklarda var günlük kullanıyorum tabak tabaktir yani ne olacak hem nasıl pahalı boyle bu. Kadar parça bulunmaz bile
(560 puan) tarafından
Canım bana aslında demode gelmedi sadece modelini beğenmedim açınca da arkadaşlar hep demode deyince iyice kötü göründü gözüme. Günlük kullandığım da var 6 kişilik o eskimişti anneme flan verim bunu kullanırım. Elime pad geçince de yeni birey alırım artık misafir için. Çünkü bu kadar parça hiç bulamadım 6 kişilik bile 10 binler oynuyor
(4,174 puan) tarafından
Yok cnm gayet güzel bence gule gule kullan içinde kalmasin
(560 puan) tarafından
Sağol canım benim dha iyileri senin olsun inşallah
(4,174 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(900 puan) tarafından
Güzel bence kullanılır neden beğenmedin ki kötü durmuyor sunumla birlikte daha şık durur
(560 puan) tarafından
Evet buna uyumlu runner da almıştım da bilmiyorum şimdi bakınca çok sade geldi :)
0 oy
(2,975 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok eski model ama gri supla yada ranirla güzel sık durur sakın satma satsan yok paraya gider bide yeni takımlar ateş pahası hem sağlam olur bunlar kullan gitsin
(560 puan) tarafından
Evet canım diyorum ya 4 5 sene oldu alalı. Runner var buna uyumlu almıştım özellikle dediğin gibi yeni yemek takımlarına baktım hem 86 parçası yok 12 kişilik olaca şekilde hem de aşırı pahalı 12 13 bin flan yazıyor
(2,975 puan) tarafından
Kullan bulamazsjn boylesini sağlam olur hem
(560 puan) tarafından
İnşallah canım daha iyileri senin olsun
(2,975 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Model biraz eski ama bu eski modeller tam takır oluyor şimdi böyle bir takım almaya kalksan ateş pahası bence değmez boşver 
(560 puan) tarafından
Kullanayım mı yani :) ya hep annemin aklıyla alıyordum o kadar pişmanım ki hiç kendi zevkim değil de neyse kullanırım artık
(3,097 puan) tarafından
Bence kullan canım güzel sadece model eski benimki de öyle 8 sene öncekiyle şimdiki bir değil ki ben 6 kişilik ekstra takım aldım bazen onu da kullanıyorum az misafir geldiyse
(560 puan) tarafından
Ben de öyle yapıyım ya haklısın. Günlük yemek setim var o da eskiyor kaynanama verip bunu günlük kullanır misafire ayrı alırım :) çok mantıklı geldi şu an bu fikir
(3,097 puan) tarafından
Aynen bence de :)
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Demode bi model. Eskiden çok trend di tabi :) satsan ne kadar satarsın ki 

(560 puan) tarafından
4 5 sene oldu daha alalı ya o kadar da demode demeyelim :( bilmiyorum ki 12 kişilik bayağı parçası var ama fiyat biçemedkm
(1,629 puan) tarafından
Parça olarak o bardaklar falan pek tercih edilmiyor artık benim çeyizdede vardı ne kahvaltı setindekini nede yemek takımımdakini bi kere bile kullanmadım ona göre makul bi fiyat ver satıcaksan. Bende 4-5 sene önce aldım bendekilerde demode şuan daha sade şık sade modeller var bende şimdikileri anneme verip onlardan almayı düşünüyorum
(560 puan) tarafından
Evet canım ya sürekli yeni şeyler çıktığından geçen sene aldığın bile demode oluyor :( hep para tuzağı bazen erkeklere hak veriyorum bize kızınca
0 oy
(3,414 puan) tarafından
Alan olmaz canım kullan gitsin eline para gecince icine sineni alırsin
(560 puan) tarafından
Haklısınız galiba ya herkes öyle yazmış :( günlük kullanıma da var da artık arada bunu da kullanayım bari iyice modeli geçmeden
0 oy
(121 puan) tarafından
Aynı setten ablamda var çok güzel hala kullanıyor. Bence kullan
(560 puan) tarafından
Gerçekten mi :) kulnacam galiba ya aman ölümlü dünya içimde kalmasın. Elime para geçince yeni model alırım inşallah.
(121 puan) tarafından
Kullan canım şuan herkes vintage ürünlere dünya para veriyor zaten :) gayet şık ve zarif duruyor bence. Ben her zaman klasikleri severim
0 oy
(674 puan) tarafından
Model olarak 4 5 sene öncesinden bile eski duruyor. Satabilirsen sat bence. Üstüne koyar yeni model alırsın 
(560 puan) tarafından
Ama gerçekten 4 5 sene önce aldım zaten 3 buçuk senedir evliyim daha :( alan olmaz diyorlar kullnacm mecbur
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Kız yok sakin satma tabak çanak alınıyor mu ki ateş pahasi hem model güzel bence eski falan demişler ama yengemin de aynısı o kullanıyor kendinkini 2015de evlenince almıştı o 
(560 puan) tarafından
Ya ben daha 2018 miydi neydi aldım. Dediğin gibi gerçekten şöyle bir baktım başkasını almak için resmen ateş pahası ya 10 binden aşağı bulamadım güzel birseu
(1,096 puan) tarafından
Ben Karaca'nın setini almıştım yeni çıkmıştı o zaman inci Fine Pearl serisi komple set 7 bin tlye almıştım tencere yemek seti 2019da almıştım bende şuan ne kadar bilmiyorum ama baya kaliteli bir şey
(560 puan) tarafından
Evet benimki de komple set. Baktım da bulamadım böyle setler kalmamış galiba
0 oy
(13,089 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bence satma kullan biraz kırılıp dökülünce birazda imkanın olunca beyaz düz zamansız bir model alırsın bende de ar Yıldızın pembeli bir takımı var demode durmuyor bence ama şimdi alacak olsam beyaz düz bir şey alırdım ama benim takımın güncel fiyatı 30 bin yazıyor şaka gibi :)
(560 puan) tarafından
Evet zaten alırsam düz renk alacam desensiz flan. Kullnacm bunu da artık ya yapacak bir şey yok
0 oy
(767 puan) tarafından
Bence satma ucuza gider şuan herşeyde pahalı.guzel kullan ben olsam kullanırdım 
(560 puan) tarafından
Evet canım kullanmaya karar verdim zaten.
0 oy
(5,344 puan) tarafından
Porselen degıl mı sağlam olur hem moda olanıda alsan bir süre sonra sıkılırsın yine. kötü değil bence güzel . Bende 6 sene önce korkmazdan aldım setimi eskiden setlerin içinde herşey vardı düdüklü caydanlık  cezve takımı kahvaltı takımı fincan takımı çatal kaşık filan . Şimdi hem pahalı hem içi boş 
(560 puan) tarafından
Porselen canım Evet  gerçekten öyle. Tabaklardan başka hiçbir şey yok şu an setleri içinden. Bunda salata tabağı dan tut tencereye kahvefincanina kadar var..
0 oy
(2,805 puan) tarafından
Aklın varsa yemek seti alma. Çok saçma birşey bence. 12 tane beğendiğin tabak ve çorba kasesi al daha mantıklı. Bunu da günlük olarak kullanırsın illa yenileyeceksen.
(560 puan) tarafından
Yenilemek yoktu aklımda ama modeli çok sade geldi bana o yüzden değiştirmek istemiştim. Vazgeçtim arkadaşların dediği gibi hem kimse almaz hem bu fiyata alamam bir daha. O zamanlar 850 lira gibi Bir paraya almamıştım asgari ücret 1800 Du düşün :)
0 oy
(12 puan) tarafından

Ben kesin sonradan beğenmem diye böyle çeyiz alıp koymadım. Kaynanam sağolsun her şeyi almış, kız anası gibi. Ben de baktım çok pahalı böyle setler ve hep gereksiz gelmiştir. Ömrümde kaç kere insan içine çıkarıp kullanacağım, iki gün sonra bir de bu tayfa kızın seti yok lafı yapar diye aldım konsola koydum. Elimin altında kullandıklarımı kendi zevkime göre aldım zaten.

Bence kullan gitsin:angel:

(560 puan) tarafından
Kullanacam canım. Ben de bu kadar saklamak için almamıştım zaten kullanırım demiştim alırken ama düğüne 1 haft kala 1+1 evde oturacaksın deyince herseyim kaldı böyle kapalı kapali
0 oy
(273 puan) tarafından
Biraz eski model sanki canim imkanın varsa günlük olarak kullan yenisini al kendine 
0 oy
(6,249 puan) tarafından
Yajk sonuç olarak hiçbirimiz 1 senelik evli değilizki yeni almıyoruz sonuçta genelinin 4-5 senelk evliyiz kullan gitsin 
(560 puan) tarafından
Kullanacam canım öyle karar verdim. Satmaya değmez satsam da bir daha böyle set bulamam
0 oy
(647 puan) tarafından
Canım durumun varsa icinde kalmasin al ama değilsede sırf şık degil diye o kadar para verme
(560 puan) tarafından
Şu an alacak durumum yok canım bunla idare edecem. Ortalık çok pahalı alınacak gibi değilmiş
(647 puan) tarafından
O zaman kullan canım doğru bi karar
0 oy
(4,492 puan) tarafından

Kız sen delimisin niye satıyorsun şimdi 55 parçası en az 10bın eski model olabilir ama şık bende 2019da aldım kullanmadım bile ama ne değiştireceğim yazık değil mi :D

(560 puan) tarafından
Kız he ya gerçekten şöyle bir baktım 12 13 Bin yazıyor ve sadece tabak var içinde. Ağzım açık kaldı ıyiki buraya sordum sağolsun arkadaşlar fikir verdiler m. Kullnacm bunu
(4,492 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canm gayet güzel kullan bence. şimdikilerde parça sayısı gerçekten az ve fiyatları yüksek 
(560 puan) tarafından
Evet canım kullanmaya karar verdim. Satsam da hiç istediğim gibi alamam üstüne kat kat eklemem lazım öyle fiyatlar gördüm ki ayy

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 455 göst.
3 Mayıs 2021 Moda kategorisinde Eda (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 871 göst.
0 oy
11 cevap 389 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 231 göst.
10 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu

380,014 soru

11,375,576 cevap

34,860 kullanıcı

...