0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

image

disarda yağmur içerde aşk var fırına kek attım eşim gelmeden çocuklarda erkenden uyudu siz napiyonuz

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız kandil gunu dogaaaan hala senın kızlar 6da mı uyuyo :D 

(6,251 puan) tarafından
Her zaman derim sabah erken kalkan çocuk yormuyor ama gece geç yatan çocuk çok yoruyor
tarafından
Ay Allasen sus artık delırıcem krizlere gırıcem şimdi, sonra dıyolar bır sen mı cocuk buyuttun valla ben buyuttum 1 yasına kadar 15 dakıkada bır uyanır emerdı, 6 ay kolikti, 1 yasından sonra yürüdü duz duvara tırmandı dişi cıkar 1 ay ates ıshal, AY VERENE KURBAN AMA VALLAHI UZULUYORUM YA
tarafından
Allah yardımcın olsun gozdecim valla hasta oldumu dış zamanı bende çektim ama olsun canı sağolsun korkarım doğacak olan iflahimi beller son golü atar bana karnimda bile durmuyo
tarafından
Ay benım 2. Uslu olsa bari dua et gozunu seveyım
tarafından
Hadi inşallah Allah benimkilerin uyumundan versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Az önce uyudu bende kahvemi içip temizliğe basliycam 
tarafından
Kolay gelsin cnm
tarafından
Sağol canım afiyet olsun sanada
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Bende ayakta uyuyorum survivor  izliyo bizimkiler bebekt euyumadi yoksa yatıp uyuyacam 
tarafından
Bnm oğlan kaç gündür alıştı yatagimizda yatmaya
0 oy
(15,709 puan) tarafından
Ya cips istiyorum zalım
tarafından
Hergun bu son deyip sonraki tekrar elim uzaniyor
0 oy
(3,328 puan) tarafından

Daha şimdi oturabildim dersin başına 

image

tarafından
Kolay gelsin cnm Allah zihin açıklığı versn
0 oy
(3,414 puan) tarafından
Cinnet yükleniyor bana 8 den beri cocuk uyutnaya calisiyorum uyusunda cay koyup ders calisicaktim evren bile karsi bana 8 de uyuyan cocuk iki gundur direniyor deliricem az kaldi
(3,414 puan) tarafından
Yok canım ya emerek uyuyor ya ayakta sallayarak ama hata bende persembe kayinvalidemlerdeydim cuma annemlerdeydim cumartesi evdeydik ama pazar gene kayinvalidemlerdeydim o 3 gün gec yatti hep onlar sevsin diye uyutmadim simdi cefasini cekiyorum duzenimiz sastı
tarafından
Düzen bozuldu mu zor oluyo tekrar alismalari
(3,414 puan) tarafından
Uyudu cok sükür canım benimde karnim acikti aksam yemek yememistim ne yesem kilo olarak dönmez ki :)
tarafından
Yoğurt yeşillik vejeteryan usulü git
(3,414 puan) tarafından
Bir dene meyve yedim tutar insallah :)
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Afiyet olsun bal olsun canım. Eve yeni geldim kayinvalidemdeydim orda içtik kahveyi kızım uyudu oğlanı yatiriyorum şuan:) oda uyursa evi süpürmeyi düşünüyorum  belki yarin robotcugum gelir kizzz
tarafından
Hadi gözün aydın ben kendi ayağıma sıktım eşim gitti 15bine aldı bu para verilir mi dedim aradım iptal ettim şimdi pişmanım
(1,096 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. Benim eşimde istiyorsun madem alalım diyordu sagolsun aldık beraber :) ama daha gelmedi.heyecanla bekliyorum. Tekrar aldır bence sende :))
tarafından
Tekrar almaz eşimin huyu bişi aldimi elektronik en iyisi olsun der sil süpür kendi kendini boşaltan Beko marka almıştı ben iptal edince dahada rüyanda görürsün dedi
(1,096 puan) tarafından
Adam haklı kız bide iyisini almış inşallah tekrar alır ya üzüldüm
tarafından
Şimdi kurutma Makinesi diye başını ütülüyom bakalım doğum hediyesi olarak araya sıkıştırırım
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bnmkide ayağında zaten bu uygulamaya ancak çocuğu sallarken girebiliyorum 9 da sallamaya başladım sürekli uyku reddi yapıp çığlık atarak ağlıyor simdi en son sallamayın üstüne bayıldı afiyet olsun bu arada bnde tam dalsin uyuycm :ad
tarafından
Acaba korkutuyorlarmi uykuda kaç yaşında cnm
(1,392 puan) tarafından
16 buçuk aylık internetde yazıyor ay ay büyüme ataklarında uyku reddi oluyor her çocukda değişiklik gosteriyormus meme reddi yaptı şimdi uyku reddi yapıyor genelde mama reddi yapıyor hep bir seuleri reddetme peşinde benim oğlan
tarafından
Bugünler de geçer ins herşey sabırla
0 oy
(600 puan) tarafından
Afiyet olsun canım, kucağımda uyudu. Beşiğe koyunca kalkıyor 19 günlük 
tarafından
Kokunu istiyor minnak hiç alıştırma sallamaya kendi kendine uyusun
(600 puan) tarafından
Ayakta sallamiyorum ama ne yapacağım bilmiyorum da
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Kahve içecektim asgari ücret yükseldi diye kardeşimi isten cikaroyolrms duydum o kadar üzüldüm ki birşey yapasım yok artık:(
tarafından
Geçmiş olsun cnm bu nasıl vicdansızlik yükseldi diye işten atılır mı ya
(3,646 puan) tarafından
Atıyorlar vallaha çok üzgünüm
0 oy
(2,667 puan) tarafından

Afiyet olsun canim benim bebeğim 8 de uyuyor zaten ben de yoğurt mayaladim şimdi de çay yapacağım içerim eşim gelene kadar

image

(2,667 puan) tarafından
Ben sütü alıyorum kaynatiyorum. Kaynamaya başladıktan sonra 10 dk daha kepçe ile karıştırıp kaynatiyorum. Daha sonra soğumasını bekliyorum. Yedinci saniyede isirirsa parmağımı mayalandiriyprum. 5 kilo süte 2 YK maya kullaniyorum. Daha sonra üstünü bir bez ile kapatıyorum . 3 saat sonra dolaba koyuyorum. İki gün sonra tüketiyorum canım. Dolaba koyarken 6/7 saat kapağı açık kaliyor
tarafından
Ben 10na kadar sayiyorum parmağım dayanabilicej şekilde üzerine süzgeç koyup bezle sariyorum 4saat sonra dolaba koyuyorum ertesi günü kırıyorum
(2,667 puan) tarafından
Yanlış yapıyorsun canım benim dediğim şekilde yap. YouTube da da video var onlara bak çok güzel yaparsin
tarafından
Deniyim cnm sagolasin markette miss altın süt var yoğurt mayalanabilir diyo onlardan yapsam yarn olurmu acaba
(2,667 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ben marketten almıyorum ama olur herhalde.bulabilirsen köy sütü bul canim
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Zar zor uyuttum birazdan kalkar saat başı kalkıyor sağolsun ne güzel uyumuş seninkiler kınıyorum erkenden çocuk mu uyurmuş hiç öyle sabaha kadar bide çok kınıyorum uslu duran uyuyan çocukları 
tarafından
Niye kız gün boyu oynamaktan hışırları çıkıyor akşam oldumu jetonlari sönüyor
(1,659 puan) tarafından
Kınadığını başına gelirmiş insanın ben nerde duysam görsem kınıyorum böyle çocuk olmaz uyumaz öyle geceleri vakitlice yaramazlık yapmayan hele anneye iş yaptırırmışmı çocuk hiç olacak şey değil en son ağlama krizine girdim daha yeni kendime geliyorum perişan ediyor benide
0 oy
(191 puan) tarafından

Oğlum yeni uyudu bende biraz dinlenmek üzere koltuğa geçtim 

image

tarafından
Çok geçmiş olsun cnm rabbim tez zamanda şifa göndersin
(191 puan) tarafından
Allah razı olsun
(1,215 puan) tarafından
Oyy çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin
(191 puan) tarafından
Saol Allah razı olsun canm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 223 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 306 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 172 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,164 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...