0 oy
909 göst.
Diğer kategorisinde (1,296 puan) tarafından
Sorum çok net kızlar. Diğer herşey olması gerektiği gibi ama cinsel hayatınız sıfır. Ne yaparsınız?

27 Cevaplar

+4 oy
(443 puan) tarafından
Asla cinsellik için boşamam 

Dediğine göre istemiyor falan değil iktidarsız dedın yanı elınde değil

Hastalıkta sağlıkta dıye boşa demedik

Eşim bir seneden fazla hastaydı olmadı bir şey hiç sorun etmedim etmem de
(3,670 puan) tarafından
Helal olsun size.
(443 puan) tarafından
Cinsellık ihtiyaç keyfı yada başka kadınlarla tatmın oluyorsa asla kabul edılmez ama iktidarsızlık farklı boyut bilerek yapılan bir şey değil
-Reklam-
+2 oy
(790 puan) tarafından
Yani adamı hasteneye götürmek yerine böyle şeyler düşünmen yanlış adam demek ki rahatsız rahatsız olmasa erkek ne kadar durabilir ki böyle düşünebilirsin boşanmak yerine..ne bilim benim eşim öyle olsa senin gibi düşünmezdim boşuna mı demişler hastalıkta sağlıkta diye zevkine sebep yuvasını bozan yarın da adama boynuz takar bir garip oldunuz iyice evlilik ondan ibaret görmeniz acayip ben  hiç sizin gibi düşünemedim ya evlilik dediğin hayatı paylaşmak yuva olmak ev olmak hergun yatakta olmak değil o da bir ihtiyaç evet ama evliliği cinselliğin objesi olarak görmeniz çok yanlış 
+1 oy
tarafından
Çözüm yollarını arardım hiç bir tedaviye çözüme yanasmiyorsa son çare bosanirdim evliliğin temeli cinsellikten oluşuyor 
+1 oy
(1,973 puan) tarafından
Emek veriyor çabalıyor ve olmuyorsa kestirip atamam . Diğer herşey Yolunda ise oda yarım olsun ne yapalım . Derecesi de önemli ne kadar çaba gösterdiği de .
+1 oy
(664 puan) tarafından
Kocamı çok seviyorum. Şu an böyle bir durum yaşasam boşanmam. Tedavi yolu ararım olmazsada yapacak bir şey yok. 
+1 oy
(3,316 puan) tarafından
Sürdürülür. Bi sağlık sorunu sonuçta. Hasta diye birini bırakmak olmazdı sanırım. 
+1 oy
(5,906 puan) tarafından
Haklı boşanma sebebidir ama bana gül gibi bakan, çocuğuma ilgisini esirgemeyen, evine harcayan bir adamı bu sebepten boşamam, çözüm yolu ararız. Bu tedavisi olan bir şey, belki de zamana bırakmak lazım. Bizde de bazen isteksizlik olabilir. 
+1 oy
(267 puan) tarafından
Ne var bunda illa cinsel hayatmi olması lazım hamileliğimin 7 ayından şuan 3 aylık olcaz beraber olmadık hiçte kafaya takmam oda öyle cinsellik için evlenmedik 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Doktor ilaç tedavi vs.
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Bi arkadasim var sanirim 10 yil oldu evleneli belki daha fazla ama duruyolar yani esiyle
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Evlilikte cinsel hayat önemli tabiki. Doktora gidebilirsiniz birlikte? Bide esin kac yasinda merk ettim.
(1,296 puan) tarafından
37....
(10,023 puan) tarafından
E cocuk var galiba o nasil oluyo
(1,296 puan) tarafından
Şu an sıfır cnm. Önceden zorlada olsa arada oluyordu
(1,214 puan) tarafından
Bence yaş olarak cok genç. Benm eşimde 39 yaşında. Psikolojik bi sebep olabilir belki bi hastalığı vardir ama bilmiyorsunuzdur. Bi doktora görünün canm.
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Komple sifir mi hic mi yok yoksa ayda bi 2 uc ayda bir falan mi? Yani komple yoksa eger sagliksal sorunsa caresine bakilabilcek biseyse once caresi cozumu aranir
(1,296 puan) tarafından
Şu an tamamen sıfır. En çok canımı yakan da kardeş isteyip şu an yapamamak.
(4,153 puan) tarafından
Boyle bi sorun varsa kardesi olayini komple at kafadan bnce . Cocuk olunca bi iki sene duzen sasio zaten normalde
(372 puan) tarafından
Merak ettim ne zaman başladı bu durum
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Yatak ilişkisi olmayanın evliliği güzel olmaz. Yemek su gibi bu da vücudun ihtiyacı. Helaliyle ilişkiye girmek çok sevap, evliliği de ayakta tutar. 
(1,296 puan) tarafından
Ev arkadaşı gibiyiz. Benim günahıma girdi o ayrı bir olay
0 oy
(372 puan) tarafından
Ama gebelik istiyorsun hatta şüphe ettiğin de olmuş yanılmıyorsam eşin o durumda ise nasıl olacak 
(1,296 puan) tarafından
Olmuyor işte cnm. Bu hafta mesela ovulasyon haftam. Ama zorlada olmuyor. İkimizde kardeş istedik. Ama olmuyor işte
(1,219 puan) tarafından
Evet baktım eşimde de sıkıntı yok yazmissin yani cani.istediginde mi yapiyo
(1,296 puan) tarafından
Artık son zamanlar canı istesede de olmuyor işte. Tamamen sıfır.
(1,219 puan) tarafından
Alla alla kendi çözüm yolu arasin
(372 puan) tarafından
İktidarsızlık demiş başka birşey yani eğer öyleyse
0 oy
(737 puan) tarafından
Herkesin kişiliği farklı libidosu farklı ben aramazdım cinsellik benim icin en sonda bile değil o kadar olmasada olur ama tabi kardes meselesi farkli vardir illaki bir cozumu doktora gittimi esin 
(1,296 puan) tarafından
6 yıldır evliyim geçen ay gitti. Bitkisel ilaç vermiş göndermiş. O da bişeye yaramadı
0 oy
(4,939 puan) tarafından
Herkeste farklı tabi ama ben cinselliğe düşkün olmadığım için cinsellik olmasa da evliliğimi sürdürürüm
0 oy
(6,318 puan) tarafından
Yani istiyor ama ereksiyon mu olamıyor yoksa cinsellik mi istemiyor?

Ben tabi ki önce çözümüne bakarım ama eşim istemesine rağmen sorun varsa evliliğimi bitirmem çünkü tekrar bir evlilik istemem ve evlilik dışında cinsellik olmayacağına göre böyle devam ederdim sonuçta geri kalan herşey normal diyorsun. 
0 oy
(168 puan) tarafından
Sağlık yollarına başvurabilirsiniz belki sıkıntı kaynaklı vs. Olabilir ama ben kocamı seviyorum yani tamam cinsellikle önemli ama illa olsun diye aramam da yani
0 oy
(5,288 puan) tarafından
Tedavi falan istemiyor mu. 

Yani boşanmaya sebepmi bilemiyorum ama zor bir durum bana göre haftada 1 bile az. Büyük bir sorun bu
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ben haydar hocadan cevabı aldım böyle evlilik olmaz bir kere belirli süre ilişkide bulunmadığında nikah düşüyor diye biliyorum tam emin olmamakla beraber lakin eşinde travma filan mı var acaba 
(7,410 puan) tarafından
Nikah düşmesi  çok farklı bise canım. OzMan ilerleyen yaşlarda herkesin nikahı düşer senin dediğine göre. Alakası yok yani.

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 951 göst.
0 oy
6 cevap 140 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 586 göst.
0 oy
11 cevap 473 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu

379,427 soru