0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Kızlar 28 aylık kızım var çok hareketli yapma dedigim herşeyi yapıyor iki saniye oturmaz uyumaz yemek yemez delirmek üzereyim sadece benim kızım mı böyle ya 

18 Cevaplar

0 oy
(1,490 puan) tarafından
3 tane kızım var büyük ilr küçügüm normal ama ortancam çok yaramaz dur desende durmaz ve 5 yaşında 
(236 puan) tarafından
Aynen öyle benimkide
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
22 aylikbir kizim  var o kadar akili  o kadar usluki mükemmel  bir cocuk  biraz  istahsizdi  şükür onuda atlatik  
(236 puan) tarafından
Maşallah kuzuya wllaha bizimki çok hareketli kızıncada vicdan azabı çekiyorum
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Ay daha iki buçuk aylık bu gece bende delirmek üzereyim 
(236 puan) tarafından
Daha küçükmüş ama ya
(1,876 puan) tarafından
Küçücük ama bildiğin parmağında oynatıyor paso kucak istiyo yinede ağlıyor ☺️
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Kızım diye söylemiyorum çok akıllı sözümden çıkmaz beni dinler ara sıra yaramazlık yapar ama o kadarda olsun
(236 puan) tarafından
Benimkide dinler ama çok hareketli uyumaz
0 oy
tarafından
2kizim var 3 4yas çok uslular doğduklarından bu yana her daim şükrediyorum 
(236 puan) tarafından
Maşallah böyle devam edecek galiba bizimki
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Benimkinin üstüne bilmem kargom geldi bugün yeminle saniyelik balkonda un kocam var kargocu geldi şifre istedi verdim bi girdim ki içeri mutfak un icinde esime dedim bu kaçıncı kapı kilidi kırdı bugün aksam taktik 7gibi9.20gece kırdı.d.d.d
0 oy
(340 puan) tarafından

Bende bugün düşünüyordum benim kızım öyle diye benimde 28 alik:D

(236 puan) tarafından
Gerçekten artık sadece benim kızım mı böyle diye düşünmekten delircektim
0 oy
(273 puan) tarafından
Benimde 5 yaşında kızım var durmak nedir bilmiyor Ayakların acimiyormu diyorum annecim yok anne diyor demin kızdım artık uyuması için 
(236 puan) tarafından
Bizde şöyle bişey var gündüzleri durmuyor geceleri de aglamaktan binayı inletiyor ayagım agrıyor diye
0 oy
(119,317 puan) tarafından
kiz bebelerin uslusu varmi yaa
(236 puan) tarafından
Ne bilim canım gerçekten ikinciye resmen tövbe ettim o derece televizyon aldım yeni haftası dolmadan ekranı çizdi sürekli bi yerlerde zıplarken yakalıyorum düşecek diye artık yanından ayrılmak istemiyorum yemek yemiyor yemediği gibi yemeklerle oynuyor bu ciddi derece de canımı sıkmaya başladı ne yapsam bırakmıyor bu huyunu
mandalima portakal gibi meyveleri eliyle kurabiye hamuru yogurur gibi yoguruyomu seninki bide su surekli haliya dokup ustune basip corap islatiyomu ben biktim yaa
(236 puan) tarafından
Evet mandalina istiyor veriyorum daha arkama dönmeden halıda kaşıkla eziyor herşeye eli batırıyor çorbaya yogurt aklına ne gelirse suratına kadar sürüyor ki bırak ıslatmayı çorap ayagına dahi giymiyor ben gidydiriyorum o çıkarıyor ev beton fayans çok yoruldum inanki
anam bunlarin bize garezimi var hepsi ayni seyleri yapiyo ve bence bilincli yapiyolar
(236 puan) tarafından
Büyük ihtimalle bilinçli yapıyorlar ona bağırmama için kendimle mücadele ediyorum ama o ısrarla yapma dedigim herşeyi inatla yapıyor ALLAH yardımcımız olsun
0 oy
(305 puan) tarafından
beni. kizlarda 33 aylik canim tamda dedigin gibiler hic durmazlar sürekli ağlama krizleri falan var.insallah 3 yaş deyince gecer 
(236 puan) tarafından
Sorma canım bizde de o ağlama krizleri var geceleri kalkar ayagım agrıyor diye binayı inletiyor defalarca götürdüm doktor büyüme agrısı diyor delirmeme ramak kaldı artık
(305 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim gercekten cok zor :(
0 oy
(2,307 puan) tarafından

Kızım 29 aylık arada. Bnm kinin de inadı tutuyor ama bn güzel dille aferin annecm bitanem derim yapmaz yada hemen verir birinin evine gidince de asla eziyet etmz ama hep oyuncak ister:D kızlar fena ya

0 oy
tarafından
Benim 30 aylık erkek cocugu olmasina rağmen diyer cocuklara nazaran daha sakin illaki zıtlastiği yaramazliğida oluyo ama genelleme yaprsak uslu ben ve esimde sakin insanlarız belkide genlerle alakalıdır 
(236 puan) tarafından
Aslında bizde sakiniz kızım kime çekti bilmiyorum
0 oy
(2,265 puan) tarafından
Kiz çocuk ve uslu kelimeleri pek yan yana yakismaz 
(236 puan) tarafından
Asla ya Allah acılarını göstermesin ama artık tahammül seviyem düşmüş resmen
0 oy
(12,627 puan) tarafından

Benimki uslu uysal sosyal olup ikinciyi yaptıran çeşitten :D

(236 puan) tarafından
Benimkide ikinciye tövbe ettiren cinsten
0 oy
(2,701 puan) tarafından

4 yaşındaki kızım geçen bebeği ile oynarken bebeğine dedi ki acaba bugun ne yapsam da annemi sinir etsem şok oldum ama ztn belliydi herşeyi bilerek yaptığı :D:angry:

0 oy
(1,557 puan) tarafından
Yemek dışında aynı asla iki dk oturmaz memeyi bile ayakta emer enerjisi bitmez nerde zarar ona gider yapma derim daha çok yapar atlar zıplar her gün bir yeri mor şiş düşmekten saat bir buçuk hayla uyutmaya çalışıyorum uyumamak için direniyor gece huz kez kalkar memeye bazen kalkar uyumaz oyun oynar zıplar hoplar pilim her gün bitik canları sağ olsun bence kızı erkeği yok hareketli çocuk sakın çocuk var
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Büyük kızım 16 yaşında şimdi yavrum çok akıllı bir çocuktu ve çok olgundu hala da öylede Rabbım esirgesin inşallah 
0 oy
(1,231 puan) tarafından
Benimki yaramaz diyenlerin %98 ine taş cikarir o kadar söyleyim.
(236 puan) tarafından
Kapışırlar wllaha .dd

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 627 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 628 göst.
28 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ecrenin annesi (43 puan) tarafından soruldu