0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Kızlar doğum için Sultangazi mediistanbul hastanesini düşünüyorum araştırma yapıyorum hastane için ama orada doğum yapan var mı yada bu çevrede yakın başka onerebileceginiz hastane? Özel de olsa farketmez devlet düşünmüyorum pek ama iyisine rast gelmedigim için 

2 Cevaplar

0 oy
(3 puan) tarafından
Medigoldu pek kimse beğenmiyo canım sezeryan mı olcak
(106 puan) tarafından
Medigold değil can mediistanbul Vega AVM in hemen yanında büyük bı hastane güzel gibi duruyor da emin olamiyorum. Yok nasip olursa normal doğum ikinci dogumim olacak
(3 puan) tarafından
Anladım canım onu bilmiyorum Rabbim sağlikli bı şekilde kucağına almayı nasip etsin
(106 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun. Medigoldu isim olarak bende çok duydum ama dediğiniz gibi pek memnun olan yok gibi
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Onu bilmiyorum da şafak tıp merkeziydi yanlış değilsem ayşin altın diye bi dr vardı çok memnun herkes kuzenimin eşi de onda doğum yaptı. Bende ona gitcektim de randevu sistemini sevmedim sadece 
(106 puan) tarafından
Sacmaymis gerçekten sıra mi bekliyces öyle yani çoğu hastane telefonla hallediyor hemen. İsmini duymuştum şafak tıp merkezinin önerin için tşk ederim bı bakar araştırıtim bende 5.5 aylık hamileyim ikinciye ufaktan doktor bakmaya başlamalıyım artık
(1,862 puan) tarafından
Bende randevudan dolayı gitmedim zaten hamile hamile git gel yapmak zor geldi başka da bulamadım Bayrampaşadan Küçükçekmece ye gittim 9 ay boyunca ama çok iyiydi dr um. Uzak gelmezse adını verebilirim
(106 puan) tarafından
Kim doktorunuz ? Yani biraz uzak kalıyor bizim için ama yine de değerlendiririm. Bu mediistanbul hastanesini de evime yakınlığı için sordum acil durumlarda hemen yetişmek için bitane de 3 yaşında oğlum var emanet edebileceğim pek kimsem yok zor olacak bizim için ya
(1,862 puan) tarafından
Özel Küçükçekmece hastanesi dr yeliz gümüş. Banada uzaktı bende yakın olsun istedim başka dr  kadına alttan muayene zararlı mı diye sordum diye demediğini bırakmadı cahil muamelesi yaptı lanet olsun dedim uzak da olsa gittim çok iyiydi dr zaten özel bi durum yoksa ayda bi gidiyon son dönem biraz sık gidersin o kadar. dikiş yerim bile çok düzgün ameliyathane de iğne olurken geldi elimi tuttu fln insanı psikolojik olarak çok rahatlatıyor zaten yeteri kadar stres yaşıyosun iyi ellere teslim olmak lazım. Bi bak istersen
(106 puan) tarafından
Teşekkür ederim değerlendirecegim gerçekten kendini iyi hissetmek lazım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ylz.mery (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
13 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ravzanur (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
0 oy
3 cevap 52 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu

378,960 soru

11,343,526 cevap

34,809 kullanıcı

...