0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Hayırlı Geceler..Oğlumun Lösemi Hastalığı ve Tedavisi İçin dört Aydır Hastaneye Gidip Geliyoruz,çok şükür iyi gidiyor.Bir Hususu Hatırlatmak İstiyorum..Allah kimseyi sağlığıyla,evladiyla imtihan etmesin.. Buralar yangın yeri...sabahlara kadar ağlayan çocuklar, damar yolu bulmaya çalışmalar,ölümler ... Bilmediğimiz, tatmadığımız çok acı var..Sizden dua istiyorum nolur çok dua edelim.. Allah başta evladım olmak üzere şifa bekleyen tüm hastalara acil şifalar versin..

17 Cevaplar

+1 oy
(4,492 puan) tarafından
Amiinnn rabbim evlatlarımıza hasta yavrulara hastalara şifa versin 
-Reklam-
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Ya şafi hürmetine Allah'ın 99 ismi serifeni tüm hastalara şifa ver Rabbim benim yavrumada  versin  biyopsi olacak gende  bı hastalık çıktı inşallah biyopsi temiz çıkar ...3 senedir doğdun beri hastaneye takipli  gidip geliyoz

Derdi veren Rabbim dermanı versin geçmiş olsunn.

Allah şifa versin
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin kuzum 
0 oy
(2,119 puan) tarafından

Amin.

Başta senin evladın olmak üzere ne kadar hasta yavru varsa Rabbım Şafii isminin hürmetine şifalar ihsan etsin. InsaAllah en kısa sürede sağlığına kavuşur evladın <3 

0 oy
(3,022 puan) tarafından
Allah yardımcıniniz olsun Şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin  
0 oy
(2,271 puan) tarafından
Rabbim başta senin oğlun olmak üzere tüm günahsız meleklere şifa versin 

Kac yaşında oğlun canım hangi şehirdesin
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Rabbim sifa versin evladina da bekleyen tum hastalara da
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah oğluna ve tüm hastalara 
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Amın amın amın Rabb'im sıfa versın hepsıne 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah yardımcınız olsun tez zamanda şifa versin inşaAllah 
0 oy
tarafından
Rabbim evladına ve tüm evlatlara şifa versin inşallah 
0 oy
(738 puan) tarafından
Oğlum bir hastalık geçirdi tedavi süresi 10 gündü o gün neler yaşadığımı bir ben bir Allah bilir . Ama yinede halimize şükür toparlanacagiz en sonunda dedim hastanede diger bizdeen durumu ağır olan çocukları annelerini babalarını görünce . 

Rabb'im başta size olmak üzere tüm hastalara şifa versin 
0 oy
(600 puan) tarafından
Ah canım canım, Allah şifa versin  buradan senin aracılığınla yazalım, lösev ailesine bağış yoluyla destek olmalı imkanı olan herkes. Benimde kız kardeşim meme kanseri tedavisi gördü geçen sene lösev cidden çok iyi ilgilendi. 

Sizin çocuğunuz da inşallah şifa bulacak 
0 oy
(731 puan) tarafından
Rabbim hepsine şifa ailelerine de bolca sabır versin.Tez zamanda guzel haberler alın inşallah amin amin amin
0 oy
(938 puan) tarafından
Rabbim evladınıza ve tüm hastalara şifa versin inşallah tez zamanda 
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle acil şifalar versin çocuklar hasta olmasın rabbim dayanma gücü inşirah ferahlığı versin rabbim evladını bağışlasın ordaki küçük kardeşlerimize de rabbimden şifalar dişiyorum
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Rabbim tüm hastalara çocuklara acil şifalar versin sizin bebeğinize de inşallah evlat acısı göstermesin kimseye 

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 210 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Beratcinar (2,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
15 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 367 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Senem. (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,377 göst.

380,141 soru

11,379,918 cevap

34,869 kullanıcı

...