0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Devlet hastanesinde vajinoplasti vajina daraltma olan varmı?

7 Cevaplar

0 oy
(394 puan) tarafından
Laf mı soktun sjdjs 
(2 puan) tarafından
Heycanla soruma cevap aldım sanıyorum tıklayınca başkasının sorunu çıkıyor önüme onun için yeni soru olarak yazdım kişisel algılama
(394 puan) tarafından
Yok kiz aslinda postunu uste tutuk ne güzel kimsenin bilgisi yokmus sabh sor sen şimdi herkz uyumstr
-Reklam-
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Vurdu gol oldu:D 

Biz konuyu bulandirmadikki 
(10,025 puan) tarafından
Yok artik degerli vaktini burda harcama sen canim ya madem o kadar degerli git direk doktorla gorus burda ne isin var
(2 puan) tarafından
Yarın randevum var görüşmeden başkalarının deneyimleri tecrübesi nasıl olmuş belki benim içinde faydası olur diye sordum, seni ilgilendiren bir soru değil zaten cevap vermene gerek yok.
(10,025 puan) tarafından
Oraya bende yazdim yani bu durumda benide ilgilendiriyo. Hep topu 2 kisi cvp yazmis zaten soruna. Yeni cvp gelmiyoki yorumun altinda konusyoruz kapat o zaman sorunu zor degil
(2 puan) tarafından
Kapatmayacağım, tavsiyenize ihtiyacım yok teşekkürler.
(10,025 puan) tarafından
Kapanma canim saol konusuruz :)
0 oy
(119,248 puan) tarafından
o ameliyat ozel demisti birisi devlet yapmiyo demisti burda 
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevap için.
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Sağlık sebeplerinden ötürü bazı devlet hastaneleri yapıyor sanırım burda Bi kaç postta görmüştüm
(2 puan) tarafından
Şehir hastanesine randevum var yarına ,inşallah oluyordur cevap için teşekkürler.
(2,801 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
(4,631 puan) tarafından
Özel ameliyata giriyor devlet yapmaz ama fakultelerde bazi doktorlar el altından para alıp yapoyor hangi sehirdesn
0 oy
(14 puan) tarafından
Ben 9 ocakta Ankara devlet hastanesinde oldum. Neredeyse bir ay olacak dış dikişlerimin hepsi yakın zamanda düştü 2 hafta sonra kontrole gidicem inşallah her şey yolundadır ve pişman olmam 
0 oy
(3,633 puan) tarafından
Benim arkadaşımın annesi devlet hastanesinde oldu. Vajinal daraltma denilince herkesin aklına başka şeyler geliyor ama kadın sürekli altına kaçırıyordu. Bir çok sorunu vardı halloldu. 
(562 puan) tarafından
Benim annemde vardı o birde rahmi saagiya sarkmisti hep rahmimi torbayı yukarı kaldiriyorlardi en son rahmini komple aldılar
(3,633 puan) tarafından
Normal doğum yaparken ya da yaptırılırken karına aşırı derecede baskı uygulayınca rahim veya mesane yani idrar torbası aşağıya sarkarmış. Duymuştum yani bu tür şeyler olabiliyor. Annene de geçmiş olsun. Gerçi kurtulmuştur kadın.
(562 puan) tarafından
Evet annemin normal doğumda karnına bastırmış lar bebek yukardaymis kafası insin diye

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 54 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde denizimsi (6,306 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
0 oy
3 cevap 267 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 8181881 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 152 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gammmze (1,301 puan) tarafından soruldu

379,216 soru

11,351,705 cevap

34,822 kullanıcı

...