0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,526 puan) tarafından
Kızım 3.5 yaşında. Hasta oldu mu garanti çıkıyor, bazen korktuğunda da çıkıyor. 2 ayda bir bazen daha sık. Son bir yıldır sıklaştı böyle. Kan değerleri normal. Biraz D vitamini azdı sadece. Dr stresten diyor. Çevrem direkt demese de ortalamaya göre zayıf kızıma bünyesi zayıf demek istiyor. Kan değerleri normal diyorum hık mık ediyorlar. 

Başka neden olabilir? 

6 Cevaplar

0 oy
(3,767 puan) tarafından

Evde çocuk varsa opuyosacok sık opuluyosa

Kreş bulaşır .
Parkda bulasir
-Reklam-
0 oy
(1,973 puan) tarafından
Uçuk virüsü bir defa vücuda girdiyse daha da o vücudu terk etmiyormuş.  Kendimden biliyorum. Her durumda uçuk çıkabiliyor inan. Bazen üzüntü,stresten bazen hastalıktan çok sevinince bile patlar hemen bir yerden.
0 oy
(279 puan) tarafından
Bende de sık sık çıkıyor. Uykusuz kalsam,bir şeyi zorlasam Eylül ayından beri 3 üçüncü uçuk çıkardım herhangi bir sağlık sorununda yok kan değerlerinde iyi bagisikligimda kuvvetli herkesin lafına aldırmayın ağzı olan konuşuyor 
0 oy
(4,324 puan) tarafından
Uçuk virüsü bir kere vücuda alındığında bağışıklık sistemi her zayıfladığı da patlak verir. İmmun sistemini güçlendirin yani. Bunun da çok ufak püf nokları var. D vitamini alımı, probiyotik alımı ve antioksidan alımı. Bu kadar.
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Geçen ay benimde oğlumda çıktı ama bir değil iki değil beş değil kaç tane birden. Eczane imunol verdi onu kullandık bir de balık yağı kullanıyoruz. Bağışıklığı desteklemeye çalışın 
0 oy
(428 puan) tarafından
Benimde çocukluğum öyle geçti sürekli dudağımda uçuk çıkardı sebepli sebepsiz arkadaşlarım bile derdi sürekli sende çıkıyor diye.Eskisi kadar değil ama hala da çıkar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 86 göst.
5 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 197 göst.
0 oy
16 cevap 288 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...