0 oy
55 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (491 puan) tarafından
Oğlum pişik ve ishali var bu Sabah başladı birşeyde yemiyor ishal için evde denflor vardı verdim motis şurup verdim geçende ishal ve pişik olduğunda doktor yazmıştı birde pudra ama geçmedi Bepanthol pişik kremi alicam yarın ilaçları var diye doktora gitmedim sizin çocuklar ishal pişik olduğunda nasıl geçiyor bide Bepanthol pişik kremi ni doktor yazıyor mu eczaneden kendimiz aldığımızda ücret farkı çok olur mu 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
En iyi krem şu arkonun yesil kremj varya en iyi o geliyir ishal icinde kusburnu marmelati verebilirsiniz
(1,006 puan) tarafından
Tam bu yorumu yazacaktım arko bire bir
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Zeytinyaği ve arko resmen dört beş gündür canım çıktı kızım ağladıkça öldüm üzüntüden. Bir çok şey kullandık tek çare zeytinyağı ve arkoda buldum iki günde toparladı özel bölgesi yavrumun. 
(491 puan) tarafından
Doktor 2 farklı Krem yazdı onları aldım canım
0 oy
(166 puan) tarafından
Bepanthol pişik önleyici cnm sudo crem al 1 günde geçirir
(491 puan) tarafından
Bepanthol Alicaktim doktor 2 farklı Krem yazdı onları aldım
(166 puan) tarafından
Bu durumlarda antibiyotik li kremler iyi oluyor yani Bepanthol pişik önleyici o pişik olmadan kullanılıyor eğer geçmezse benim dediğimi al çok memnun kalacaksin
(491 puan) tarafından
Doktorun yazdığı 2 krem çok iyi geldi 2 günde geçti bile
(166 puan) tarafından
İyi sevindim cnm geçmiş olsun
(491 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(3,097 puan) tarafından
O yeşil Arko’yu bende çok kullanmıştım şaşırtıcı derecede işe yarıyor ama kızıma şuan ben sebamed kullanıyorum İshal olunca ve kremi sürüp bezin arasına 3 4 kat peçete koyuyorum öyle geçiyor 
(491 puan) tarafından
Sağlık ocağına gittim krem falan verdi doktor kullanıyorum
0 oy
tarafından
Benim kızım 5 aylık ishal ve pişik olmuştu daha yeni. Ben sürekli her kakasını yaptığında mama yedirdim ve  yarım muz yedirdim 2 gün üst üste hemen geçti şükür . Pişik için birşey yapmadım sudocream kullanıyorum bol bol sürdüm bezledim şuan çok şükür iyi 
(491 puan) tarafından
Anladım ama şuan muz da yemiyor Sağlık ocağına gittim krem falan verdi doktor kullanıyorum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 313 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 90 göst.
0 oy
3 cevap 35 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapdgrm (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 130 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nurrrrr (26 puan) tarafından soruldu

379,519 soru

11,361,236 cevap

34,839 kullanıcı

...