0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (981 puan) tarafından
esimin telefoncu dukkani var bitisigindeki ekmekci kapatiyomus biz tutalim sana bisey acalim diyo.zaten hergun ordayim bebegim 6bucuk aylik hergun gidiyoruz dukkana orda takiliyoruz disarda durmaya aliskin.sabah 10 aksam 18 18.30da kapatiyoruz telefoncuyu.cigkofteci olunca daha uzun acik tutmak gerekir cok tereddutte kaldim.franchise ucretleri nedir hangi marka cok satilir

4 Cevaplar

0 oy
(5,184 puan) tarafından

Boşver çiğköfteciyi kız giyimci aç çocuk giyim 

Her zaman gider :D

(981 puan) tarafından
dukkan kucuk tuhafiye bjle sigmaz
-Reklam-
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Bizim burda var baya uzun acik ya gece 11 12 ye kadar. Uctetleri google da iletisim numaralarini alarak sorabilirsin. En cok giden komagene sanirim 
(981 puan) tarafından
evet benide dusunduren aksam mesaisi zaten.bebegim cok yorulur tum gun dukkanda gecirince.simdk aksam eve gelince yatiriyorum yuvarliyorum oynatiyorum.sabah erken acmaya gerek yok 10da acsam yeter ama gece işi dusunduruyo
(3,328 puan) tarafından
Bize de boyle bi dukkan işi geldi. Sirf saatlerden dolayı kabul etmedik. Hazir kurulu gida işiydi. 12 de aciyorsun gece 2 gibi bitiyordu. Dedik evlilik hayatimiz kalmaz. Kizimi 2.5 yaşında diye. Bu gunler tekrar gelmeyecek
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Benim kardeşlerim çiğköfte dükkanları var büyük kardeşim hem bayilikte çalışıyor şöförü diğer iki kardeşi de dükkana bakıyor ve sabah 11 gibi açıp gece 3,4 gibi eve anca geliyorlar ki gece çok sipariş oluyormuş çiğköfte ismi de battalzade çokda satan Türkiye'nin her yerine de gönderiliyor 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
uuff varya feci tutar haa cig kofte sevmeyen yok artik ben bile 3 gune bi yapiyom valla acin
(2,726 puan) tarafından
Ya bana neden hiç bir olayı yokmuş gibi geliyor hshshshs bazen deli gibi sevdiğim şeyi birden asla yemeyen biri oluyorum sorun bende sanırım
(119,338 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 508 göst.
8 Ağustos 2020 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Annelikk (2 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı