0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Doğum yapalı 7.5 ay oldu hamileyken de korkularım oluyordu eşimin annemin suretinde hep korkutuyorlardı ama bu korkularım doğumdan sonra da devam ediyor sürekli muskam üzerimde duruyor ama en son yaşadığım olay çok etkiledi beni gündüz dış kapım kilitliyken kimsenin eve girebiliceği yer yokken 3er kere 2 defa tıklatıldı kapı kim o diye seslendm ses veren olmadı ses gelmeyince kızımı yatırıp bakmaya cıktım kimse yoktu ve kızımın ana kucağı ters dönmüş şekilde yere düşmüştü ben de bu olayın üzerine yanlız kalamadım korktum gorumcemi fln yanıma çağırdım akşam da eşimin yakınlarına anlattım bu olayı oki üfle etrafına birşey olmaz dediler birisi de Çıkıp kedidir o kedi dedi ben aşırı derecede etkilendim o olaydan iki 3 gün sonra annemlere geldim hala annemdeyim  çevremdekiler çok normal birşeymiş gibi eve dön nolucak fln diyorlar özellikle eşimin ailesi bnde bu yaşadığım şeyin hiç normal olmadığını hocalık birşey olduğunu düşünüyorum ama onlar oturduğum evi beğenmediğim için yapmadığı falan düşünüyorlar sanırım sizce napmalıyım artık hiçbir şey düşünemiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(35 puan) tarafından
İyi bir hocaya danışsanız iyi olur bende lohusa iken korkutuluyordum bunun olmaması için ne yapılır acaba
(9 puan) tarafından
Lohusayken normal diye düşünüyordum ama artık öyle düşünmüyorum hala da  devam ediyor
-Reklam-
0 oy
(889 puan) tarafından
7 aylık hamileyim bazen beni bile uyurken korkutuyorlar hatta oğlumuda korkuttular 21 defa besmele çek her gece yatmadan önce ve bir bardak suya 7 ayet'el kürsi okuyup evin köşelerine serp canım 
(9 puan) tarafından
Deniyicem inşallah faydası olur
(889 puan) tarafından
Tabiki olur 21 besmele ve nas suresini de oku hatta telefondan aç seslice dinle
(9 puan) tarafından
Tamam
0 oy
(5,301 puan) tarafından
Böyle şeyler banada oluyordu bir gün yatakta dinleniyordum kapı kilidi sesi geldi eşim işten geldi sandım seslendim  ses yok kalktım kapıya kimse yok eşimi aradım daha yoldaydı ama emindim sesi duymuştum. Besmele çek dua oku kendini sakinleştir.daha iki gün öncede sabaha karşı kabusla uyandım bi de eşim yoktu vardiyalı calişio gece bazen yalnız kalıyorum ama mecburum buna alışmaya 
(9 puan) tarafından
Zor gerçekten ben çoğu zaman Korkutulucağımı hissederdim
0 oy
(688 puan) tarafından
Çörek otunu bir peçeteye sarın yattığınız yere yakın yere turun içnede süpürge dalından koyun hani bu eskiden evleri süpürdüğümüz süpürge. Hatta o süpürge varsa dış kapınızın arkasına koyun. Evde dua açıp dinleyin yüksek sesle ayetel kürsi nas felak vs evinizi sirkeli su ile dip buçak temizleyin kapı pencere köşeler hatta kapı önleri. Abdestsiz gezmeyin hep abdestiniz olsun. 21 defa besmele çekin ayetel kürsiyi 7 defa okuyun üzerinize mest edin. Bu sıkıntılarınız geçmez ise bir bilen kişiyle görüşün. Birde unutmayın rabbimin sözünü ben insani herşeyden üstün yarattim demiş , senin üstün olduğun şeyşer sana zarar vermez korkma Allaha sığın
(9 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(348 puan) tarafından
Bir süre yanında birileri kalsın. Sen git . Aradan zaman geçince belki normale döner herşey . Şüphe duyduğun şeylere karşı temkinli davran. Şak diye kapıyı açma mesela . Ben de lohusayken annem yanımdaydı. Eşim yataknodasından bantoya doğru gştti ama ılıgı yakmadı .kapıyı da açmafı bana baktı gitti .anneme dedim ki eşim bereye gştti anne baksana bşr.lambayı da yakmadı napıyor orada  .o esnada da annrm zaten o yöne dopru dönüktü . Baktı kimse yok kızım kocan odasında dedi. Okudu beni. Korkuttum istemsizce annemi de. Eltim de öncesinde beni uyarmıştı .lohusayken kocan uzaktan çagırsa bile gitme sakın diye .kuran aç tv den 3vinde kuran okunsun bolca Allah ın izniyle birşey olmaz 
(9 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için
0 oy
(7,923 puan) tarafından
Hamileyken benide cok fazla korkutuyolardi. Doğurdum geçti devam etmedi yani. Sizi bilmiyorum evi sirkeyle silin sonra yük sesle bakara suresi açın dinleyin.
(9 puan) tarafından
Siliyorum arada bir
0 oy
(64 puan) tarafından
Niye postta bu korkularınızin farklı korkular olduğunu belirtmediniz evinde yanlız onlrac kadın var şahsen ben ürperdim korktum insanların günahına girmeyin lütfen ya Allah yardımcın olsun inşallah umarım düzelir 
(9 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,384 puan) tarafından
Korkacak olan okumasın deseydın bari:/

İyi bi hocaya danış. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 299 göst.
0 oy
10 cevap 315 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu