0 oy
286 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (748 puan) tarafından

Kızım 7 aylık egiticii oyuncaklar almak istiyorum.  Fisher price egitici köpekçik sipariş verdim. Sizin öneriniz var mı çocuklarınızin severek oynadıgı :)

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

Sana foto Atacağım şimdi 

tarafından
Bunları çok seviyor
(748 puan) tarafından
Egitici kitap güzel mi onu almakla almamak arasında kararsız kalmıştım
tarafından
Ben bunları 6 aylıkken almıştım tırtıl da dahil tırtılı çok severdi o aylarda şimdi 13 aylık olacak elinde sürekli
(230 puan) tarafından
Çok pahalı bu oyuncaklar malesef ki
(748 puan) tarafından
Evet çok pahalı ama bir tanesini dayısı bir tanesini tryzesi halası amcası derken alınıyor bir şekilde hepsini bende alamam
-Reklam-
0 oy
(2,459 puan) tarafından
Halkalar. Renkli küpler. 
0 oy
(2,008 puan) tarafından
Fisher price eğitici köpekçik yürütecini aldık bayağı seviyor oğlum aşırı ayakta durmayı seviyor tutunup kalkıyor başından da ayrılmıyor halka aldık renkli renkli bir de şu sesli kitabı var onu seviyor 
(748 puan) tarafından
Elinden kayar birden düşer diye çok korkuyorum ondan . Hiç öyle sorun yaşadınız mi
(2,008 puan) tarafından
Yok yaşamadık çünkü her dakika yanındayım benim oğlum birazcık yaramaz :)
0 oy
(149 puan) tarafından
Ne kadara aldiniz ben simdi baktim da baya pahaliymis
(748 puan) tarafından
700 canım
(149 puan) tarafından
Hangi siteden aldiniz cnm
(748 puan) tarafından
Trendyol linkini atayım istersen canm
0 oy
(3,308 puan) tarafından
Benimki 3 buçuk yaş varsa tavsiye alırım şuracıkta beklesem ☺
(748 puan) tarafından
Etkinlik kitapları.
Birlikte kağıt çalışmaları
Oyuncak yapımı o yaşlarda onlar daha iyi oluyor onlar için canım
(3,308 puan) tarafından
Kitap fazlasıyla var canım
Boyama yapıyoruz çizgilerden kağıt kesme vs yapıyoruz ama benim kızım oyuncak çok sever
0 oy
(738 puan) tarafından

image

Birde köpekcik var işte . Ama alacaksan olursan fisher price setleri al ben şimdiki aklım olsa hep fisher price alırdım . Saçma sapan oyuncaklar ile doldurdum evi 

(748 puan) tarafından
Canım o tablet güzel mi onuda almak la almamak arasında kararsız kaldım. Aynen bende çok beğeniyorum fisher price oyuncaklarını
(738 puan) tarafından
Çok güzel alfabeyi sayıyor üzerindeki harfle başlayan hayvanları yada başka ne varsa onları sayıyor mesela a at birde at sesi çıkarıyor. Tekrar etmesini söylüyor vs vs kullanışlı
(748 puan) tarafından
Teşekkür ederimm canım tablette alayım o zaman
0 oy
(1,936 puan) tarafından
O eğitici kopekcigi hiç sevmedi bebeğim benimde set şeklinde almıştım birde kumandası sonra köpekcigin yürütecini vs hiç birini oynamadı oğlum elimde patladı benimde bizimki kepçe seviyor sadece oyuncak olarak :) 
(2,805 puan) tarafından
Benimkide o köpeği sevmedi 3 yaşı geçti hala sevmedi
(1,936 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
olmasada olurmuş yani onun yerine bizimki daha basit oyuncakları daha çok seviyor 28 aylık mesala yapboz yada oyun hamuru gibi renkli kuleler , legolar  gibi en aldığıma yararlı bulduğum şeyler aslında biz 16 aylıkken falan yükselen zekanın. Cırt cırtlı kitaplarını almıştık gene yapboz gibi cırtlari kitaba yapistoyorsun çoğu şeyi ordan öğrendi bebeğim aslında boşuna para ya bence fisher Princenin oyuncaklarına gereksiz  bence ona verene kadar yararlı birçok basit oyuncaklar var
0 oy
(532 puan) tarafından
Benim kızım da 7 aylık fisher price tembel ******, kirpi ve emeklemeyi öğreten köpeği alcam. Bir de kuleler var ondan alcam bu ay
(532 puan) tarafından
*tembel h.yvan
(748 puan) tarafından
Tembel h.yvanin özelliği ne canm
(532 puan) tarafından
Sarki, renk , sayı ve el çırpma hareketi yapiyor. Linkimals serisi aralarinda konusuyorlar. Eger tembel h.yvani alirsaniz yanina bir linkimals daha almanızı öneririm
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Su eğitici köpekcigi almayani dövüyorlar galiba,genelde bütün cocuklarda oluyor. Biz de aldık ama bana sorarsan zerre kadar egiticiligi yok,çünkü yaratıcılığını ve hayal dünyasını gelistirebilecegi hiçbir alan yok bu oyucakta. Ayrıca hiç hijyenik bi oyuncak değil şöyle için rahat edene kadar yıkayamıyorsun hiç.
(2,805 puan) tarafından
Aynen kesinlikle katılıyorum o parayı kesinlikle hak etmiyor
(31 puan) tarafından
Aynen öyle yıkayamıyorsun ve zatn aldıgımda bebeğim 5 6 aylıktı şu an 2 buçuk yaşında bir kere bile eline alıp oynadıgı olmadı bende oynasın diye teşvik ettim ama boş kaldı öyle ve asla o parayı haketmiyor
(748 puan) tarafından
Arkadaşlar ben egitici köpekçik nasıl diye bir soru sormamıştım aslında ama neyse. Arkadaşımızın çocuğunun vardı ve çok dikkatini çekti o yüzden alma gereksiniminde bulundum. Her çocuk farklıdır sizinki sevmemiş olabilir benimki sevdi. Ucuza oyuncak mı var ? Ben cok oyuncak alma yanlısı bir insan değilim düzgün bir şekilde 5 6 tane oyuncağı olsun yeterli büyüdükçe alırım az az. Oda dolusu oyuncak almicam sonuçta
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Üst üste koyup kule yapacağı setler. Tak çıkar legolar. Küçük oğlum bir yaşında ben legolari takıyorum oğlum söküyor. 
(748 puan) tarafından
Tak çıkar tarzında oyuncaklari var canım ama şuan onları sadece ağzına alıyor 1 2 Ay sonra daha rahat oynar onlarla diye düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 108 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.
+1 oy
35 cevap 1,008 göst.
20 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde Yarenim07 (416 puan) tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,516 cevap

34,846 kullanıcı

...