0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Birliktekten sonra lekelenme neden olur acaba iki kere oldu hamilelik belirtilerimi yoksa kadinsan sorun olablirmi adetime 6 var cok acik kahve uzunlamasins leke olmus iki haftadir belim kopucak gibi neden olabilir bilem varsa yazabilirmi

4 Cevaplar

0 oy
(7,244 puan) tarafından
Bazılarında olabiliyo canım 
(64 puan) tarafından
Neden oluyor uc senelik evliyim bir bucuk yaşında oglim var ilk defa basima geliyor
(7,244 puan) tarafından
Canım daha ilişkiye ara veriyo musunuz ondan olabilir mesela önceden 2 3 günde bi yaparsiniz bişey olmaz atıyorum 15 gün 1 ay ara vermissinizdir o zaman rahim daraliyo o zaman olmuş olabilir bizde eşin vardiyali calisiyo bazen denk gelmiyo 15 günü buluyo o zaman çok zorlanıyorum ağrılı oluyo kanama da olabilir
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Geçen bendede oldu pembemsi akıntı geldi ve Aralık'ta 2 defa adet oldum başında ve sonunda başında oldugum gayet uzun ve dolu doku oldu lakin 27sinde oldgum 2 gün sürdü ve afedersiniz 1 ped dolmadı bitti iliskj oldu ve pembemsi akıntı geldi korkuyorum ya menopoz ya başka birşey 
(64 puan) tarafından
Hamilelik olablirmi:):)
(866 puan) tarafından
Sanmam
0 oy
(579 puan) tarafından
İlişkiden sonra lekelenme farkettiğimde 2 gün sonra test yaptım çift çizgi çıktı.4 gün sonrada doktora gittim 6+4 haftalık gebeydim şuan bebeğim 4 bucuk aylık:)
(64 puan) tarafından
Bendede mi aymi durum olablirmi acaba ilkkez basima boyle birdey geliyo bekliyorm belki hastalanirim diye
(579 puan) tarafından
canım yerleşme kanaması deniyor benim yaşadığım duruma ama tabii herkeste aynı olacak diye bişey yok benim gece ilişkiden sonra olmuştu bi kere sonra ertesi günde bi kere geldi daha sonra gelmedi.biraz bekle regl olmazsan test yaparsın
(64 puan) tarafından
İliskiden sonra geldimj blmiyorm gece uyanıp lavaboya gidince gormustim lekelenmeyi iki kere boyle oldu
0 oy
(304 puan) tarafından
Zorlanmissindir yada tahris olmus olabilir doktor demisti bikez

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.