0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (227 puan) tarafından

image

İçiniE sinen birtane ağaç seçin:)

18 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Direk 6 carpti gozume rengide hosmus:)
(227 puan) tarafından
Herkesin yaptığını yapmayan ve kendi yolunda gitmeyi sevenlerin seçtiği ağaç altıncı ağaçtır. Bu ağacın sembolize ettiği en temel özellik ise hayal gücüdür. Hayal gücü zihnin en harika özelliklerinden biridir. En yetenekli sanatçılar ve mucitler hep bu özellikleri sayesinde başarılı olmuşlardır. Ruhundaki bu özellik seni herkesten farklı kılıyor. Farklılık zaman zaman seni yorsa da bu özelliğini iyi kullanırsan kısa zamanda başarıya ulaşabilirsin. Tek yapman gereken hayal gücünü kullanabileceğin mesleklerde eğitim almak ve kendini bu yönde geliştirmek. Herkesin gitmediği yolları keşfederken bir öncü olacağını ve diğer insanlara yolu açacağını biliyorsun. Yenilikler çoğu kişiyi korkutur ama sen içindeki sesi dinlersen endişe duymadan ilerleyebilirsin. İçindeki ses sana hep doğruları söylüyor. Bunun nedeni ikinci özelliğin yani sezgilerinin yüksek olması. Aslında mantığın bazen bu sesi duymanı engelliyor olabilir. Bu yüzden düzenli bir şekilde meditasyon yaparak içindeki sesi duyman için gerekli zihin sakinliğini yakalamalısın. Meditasyon aynı zamanda hayal gücünü de en iyi şekilde kullanmanı ve niyetlerini hemen hayata geçirmeni sağlayacaktır.
(296 puan) tarafından
5. Ağaç diyorum bende
-Reklam-
0 oy
(2,667 puan) tarafından
6 canım neymişss
(227 puan) tarafından
Herkesin yaptığını yapmayan ve kendi yolunda gitmeyi sevenlerin seçtiği ağaç altıncı ağaçtır. Bu ağacın sembolize ettiği en temel özellik ise hayal gücüdür. Hayal gücü zihnin en harika özelliklerinden biridir. En yetenekli sanatçılar ve mucitler hep bu özellikleri sayesinde başarılı olmuşlardır. Ruhundaki bu özellik seni herkesten farklı kılıyor. Farklılık zaman zaman seni yorsa da bu özelliğini iyi kullanırsan kısa zamanda başarıya ulaşabilirsin. Tek yapman gereken hayal gücünü kullanabileceğin mesleklerde eğitim almak ve kendini bu yönde geliştirmek. Herkesin gitmediği yolları keşfederken bir öncü olacağını ve diğer insanlara yolu açacağını biliyorsun. Yenilikler çoğu kişiyi korkutur ama sen içindeki sesi dinlersen endişe duymadan ilerleyebilirsin. İçindeki ses sana hep doğruları söylüyor. Bunun nedeni ikinci özelliğin yani sezgilerinin yüksek olması. Aslında mantığın bazen bu sesi duymanı engelliyor olabilir. Bu yüzden düzenli bir şekilde meditasyon yaparak içindeki sesi duyman için gerekli zihin sakinliğini yakalamalısın. Meditasyon aynı zamanda hayal gücünü de en iyi şekilde kullanmanı ve niyetlerini hemen hayata geçirmeni sağlayacaktır.
0 oy
(5,308 puan) tarafından
4 diyorum...... 
(227 puan) tarafından
Dördüncü ağaç kalabalıkların içinde parlamanı sağlayan kendine has ve yüksek enerjini sembolize ediyor. Hayata farklı bakışın ve kendine güvenli duruşun hemen fark edilmeni ve ilgi çekmeni sağlıyor. Bu durum aslında özellikle iş hayatında sana artı bir özellik katıyor. Yalnız tek dikkat etmen gereken yön çevrendeki bazı kıskanç kişiler. Bu kişiler senin etkili enerji alanına sahip olamadıkları için seni çekemeyebilirler. Bu yüzden çevrende gerçekten güveneceğin bir arkadaş çemberiyle korunman iyi olur. En azından içindeki duyguları ve amaçlarını gerçekten güveneceğin birkaç kişiye anlatarak kendine saklaman gereksiz nazar çekmeni engelleyecektir. Kendine güvenli duruşunun yanında aslında iç dünyanda hassas bir kalp taşıyorsun. Bu yönün herkes tarafından görülmese de duygusal bir tarafın ve sevgiye büyük önem veren yumuşak bir kalbin var. Hassas yönün seni kırılgan yapsa da elini attığın işlerde bereket ve şans senin yanında olacaktır. Sevgiyi güvenle yaşayabileceğin dostlar edinirsen ve azimle yoluna devam edersen hiçbir engel seni yolundan döndürmeyecektir. İçindeki ışığa ve hassas ruhuna güven.
0 oy
(1,346 puan) tarafından
3 sindi içime
(227 puan) tarafından
Üçüncü ağacı seçtiysen en önemli özelliğin cömertlik ve vericiliktir. Sevdiklerine karşı yardımsever ve tüm doğal hayata karşı duyarlısın. Zor durumda olanlara ve haksızlığa uğrayanlara yardım etmeyi seviyorsun. Bu yardımı yaparken zekân da sana yardımcı oluyor. Olayları kıvrak zekân sayesinde hemen çözüyor ve çoğu insanın fark edemediği ayrıntıları görüyorsun. Bu senin doğuştan gelen bir dedektiflik özelliğin. Bu özellik aynı zamanda gelecekte olabilecek olayları da önceden sezmene yardımcı oluyor. Bunu fark eden bazı insanlar sana akıl danışmayı seviyorlar çünkü tahminlerin ve yorumların çoğu zaman doğru çıkıyor. Zekanı tatmin edecek uğraşlar edinmekten ve zeki insanlarla arkadaşlık etmekten zevk alıyorsun. Sıkıntını yenmek için yeni beceriler edinmeli ve sürekli kendini geliştirecek adımlar atmalısın. Aksi takdirde içinde biriken enerji seni mutsuz ve huzursuz edecektir.
(1,346 puan) tarafından
Sağol cnm kısmen doğru
0 oy
(12,492 puan) tarafından
3 numara diyorum 
(227 puan) tarafından
Üçüncü ağacı seçtiysen en önemli özelliğin cömertlik ve vericiliktir. Sevdiklerine karşı yardımsever ve tüm doğal hayata karşı duyarlısın. Zor durumda olanlara ve haksızlığa uğrayanlara yardım etmeyi seviyorsun. Bu yardımı yaparken zekân da sana yardımcı oluyor. Olayları kıvrak zekân sayesinde hemen çözüyor ve çoğu insanın fark edemediği ayrıntıları görüyorsun. Bu senin doğuştan gelen bir dedektiflik özelliğin. Bu özellik aynı zamanda gelecekte olabilecek olayları da önceden sezmene yardımcı oluyor. Bunu fark eden bazı insanlar sana akıl danışmayı seviyorlar çünkü tahminlerin ve yorumların çoğu zaman doğru çıkıyor. Zekanı tatmin edecek uğraşlar edinmekten ve zeki insanlarla arkadaşlık etmekten zevk alıyorsun. Sıkıntını yenmek için yeni beceriler edinmeli ve sürekli kendini geliştirecek adımlar atmalısın. Aksi takdirde içinde biriken enerji seni mutsuz ve huzursuz edecektir.
(12,492 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(2,307 puan) tarafından

5  i sectm  vallah :)

(227 puan) tarafından
Hayatta her şeyi çabuk ve kolay elde edemesen de beşinci ağacı seçmiş olman sendeki kararlılığı ve azimli duruşu simgeliyor.  Bu özelliğin aslında başarının iki temel özelliği. Pek çok insan çabuk yorulduğu ve motivasyonu kırıldığı için başarılı olamıyor. Oysa sen içindeki yılmayan azimle tüm güçlükleri zamanla başarıyorsun. Bazen yorgun düştüğünü ve neden bazı şeylerin sana kolaylıkla gelmediğini düşünüyor olabilirsin. Yine de şikâyet etmek doğru olmaz. Senin ruhun için mücadeleler ve kararlılık en önemli dersler. İkinci özelliğin olan dayanıklılık da bunu destekliyor. İçinde tükenmeyen bir güç var ve bu güç seni hedeflerine götüren bir aracı. Zor durumda hissettiğinde içindeki bu gücü hatırla ve yılmadan yoluna devam et. Çevrendeki insanlara hayatla ilgili çıkardığın bu dersleri anlatman ve göstermen de yolunun bir parçası olabilir. Tek yapman gereken olumsuz konuşmalardan ve motivasyonunu kaybetmekten kaçınmak.
0 oy
(2,701 puan) tarafından
1 diyorummöö
(227 puan) tarafından
Eğer ilk olarak birinci ağacı gördüysen ve onu güzel bulduysan dediğini yapan bir insan olduğunu söyleyebiliriz. Sözler bir kez ağızdan çıktı mı mutlaka yapılmalı diyen ve sorumluluklarını yerine getirmeyi seven bir insansın. Aynı şeyi karşından da bekliyorsun. İnce ruhluluk ve yaratıcılık bundan başka iki temel özelliğin. Hayatın küçük ama güzel detaylarını yakalıyor ve onları hayatı güzelleştirmek için kullanıyorsun. Bu zaman zaman bir resim veya bir şiire dönüşebilir. Kavga ve tartışma ortamları enerjini düşürüp sizi çok rahatsız ediyor. Bunun yerine sakinlik ve huzur seni çok daha verimli ve başarılı yapıyor. Uzlaşmazlığın olduğu ortamlardan ve çok rekabet gerektiren işlerden uzak durman daha mutlu bir hayat sürmene yardımcı olacaktır.
(1,218 puan) tarafından
Aynen ben :)
0 oy
(532 puan) tarafından
1-5 ama en çok 5
(227 puan) tarafından
Hayatta her şeyi çabuk ve kolay elde edemesen de beşinci ağacı seçmiş olman sendeki kararlılığı ve azimli duruşu simgeliyor.  Bu özelliğin aslında başarının iki temel özelliği. Pek çok insan çabuk yorulduğu ve motivasyonu kırıldığı için başarılı olamıyor. Oysa sen içindeki yılmayan azimle tüm güçlükleri zamanla başarıyorsun. Bazen yorgun düştüğünü ve neden bazı şeylerin sana kolaylıkla gelmediğini düşünüyor olabilirsin. Yine de şikâyet etmek doğru olmaz. Senin ruhun için mücadeleler ve kararlılık en önemli dersler. İkinci özelliğin olan dayanıklılık da bunu destekliyor. İçinde tükenmeyen bir güç var ve bu güç seni hedeflerine götüren bir aracı. Zor durumda hissettiğinde içindeki bu gücü hatırla ve yılmadan yoluna devam et. Çevrendeki insanlara hayatla ilgili çıkardığın bu dersleri anlatman ve göstermen de yolunun bir parçası olabilir. Tek yapman gereken olumsuz konuşmalardan ve motivasyonunu kaybetmekten kaçınmak.
0 oy
(215 puan) tarafından
5 i seçtim canım 
(227 puan) tarafından
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Hastalık modundayim ama 6 numara bı coskulandirdi beni niyeyse renkten mi acaba;)
(227 puan) tarafından
(1,211 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım,  gerçekten de kendi yolumda kendi bildiğimi yapmayı çok severim hiç taklit etmem kimseyi :)
0 oy
(1,117 puan) tarafından
6 canım bakalım 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ben 2 diyorum 
0 oy
(2,898 puan) tarafından
1 diyorum agacta kendimi gördüm 
0 oy
(1,752 puan) tarafından

• :)6 geçti içimden 
0 oy
(354 puan) tarafından
6 olsun rengi hoşuma gitti 
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Ben 3 numarayı seçtim hiç düşünmeden. Diğer yorumlardan okudum sonucu sjsjjs
0 oy
(1,912 puan) tarafından
3 üçç           
0 oy
(64 puan) tarafından
2 diyorum hadi bakalım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 10 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mervee (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
2 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde Semyigit (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 374 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anonim (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 470 göst.
24 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,249 puan) tarafından soruldu

379,675 soru

11,365,469 cevap

34,845 kullanıcı

...