0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (51 puan) tarafından
Merhabalar..

Geçen doktora gittim doktor dediki polikistik overin var çok sayıda yumurtalarin görünüyor dedi .. bizim 5yildir çocuğumuz olmuyor tiroid var sonra 7 yıldır kan pıhtılaşma var .. polikistik overin var dedi ama ben küçüklüğümden beri düzenli adet görüyorum nasıl oluyor anlamiyorum..sabah doktora gitcem 2 günü gelirsin adetin kan verirsin demişti hormonlarıma bakacak doktor ..:(

6 Cevaplar

0 oy
(5,333 puan) tarafından
Kilon varmı canım  bendede polikistik over var ama 3 e hamileyim doktor zayıf olduğun için hamile kalmuşsın dedi
(51 puan) tarafından
Boyum 1.60 kilom 73 kilo vermen gerekiyor demişti doktor ama inanirmisiniz fazla yemiyoruz eşimle hatta akşamlar hiç yemiyoruz midemiz yavaş çalışıyor.. napsak kilo veremedik.. insülin direnci ilaç var onu içiyorum daha önceden almıştım metfolin mi neydi ilacın ismi polikistik overe iyi geliyormuş ben çok herşeyi araştırdığım için ..
-Reklam-
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Bende de var 7 senedir benimde olmuyo ama olmuycak diye bişey yok olmasada Rabbim bilir sıkma canını hayırlısı olsun hakkımız da 
(51 puan) tarafından
Amin inşallah inşallah hayırlısı
0 oy
(1,972 puan) tarafından
Farklı semptomlar gösterebilir o hastalık. Adet düzensizliği,kıllanma,kilo vs birçok şey. Kilon varsa mutlaka kilo ver. Tiroid ilacı kullaniyor musun?
(4,181 puan) tarafından
Benım hep d, B12 ve demir vitamini dusuk kansızlık var. Halsizlik yorgunluk var.. Kılo var ahh ah.. Gecen yıl diyetisyen eşliğinde 10 kılo verdm depremden sonra tkrr aldım evde olmayınca malesef..
(51 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun Allah'ım şifa versin bütün hastalara inşallah ♥️
(4,181 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Amin ınsaallah cnm
Kadın Doğum doktoruna mi gitmek gerekiyor her ay agrıdan ölüyorum resmen.. Ne istiyorlar tahlil mi?
(1,972 puan) tarafından
Rabbim depremi bir daha yaşatmasın gerisi hallolur bacım. D vitamini kilo vermeyi kolaylaştırıyor bak. Sen kilo ver canım❤️
(4,181 puan) tarafından
Amin ınsaallah cnm, vermeye çalışıyorum canim
0 oy
(2,865 puan) tarafından
pcos bende de var, hep düzenli adet olan biriyim. Pcosun seviyeleri var. Düzenli adet olman iyi bir durum aslında. Kilon varsa zayıfla ve beslenme şeklini biraz sağlıklı hale getir. En önemlisi de spor.
(51 puan) tarafından
Evet teşekkür ederim ♥️ ama tiroidim var haşimato ve kan pıhtılaşmam var felç geçirme sıkıntım var
0 oy
(571 puan) tarafından
Bende pkoluyum ama adetim düzenliydi tek adet sıkıntı olmuyor ki tüylenme sivilce bebek sahip olamama kilo yapıyor bu hastalık ben tedavi oldum ama 3 ay sonra hamile kaldım zayıfladım kisler öyle gidiyor bu rahatsızlık zaten kilo verdirmeyi cok geciktiriyor
(51 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
(1,188 puan) tarafından
Bende de var canım fazla kilo varsa vermek gerekiyor en kolay problemmis bu cocuk icin doktor bana oule soylemisti biraz kilo ver hemen kalirsin demisti ama benim ilk adet oldugum zamandan beri hep duzensiz yani senin gibi duzenli degil sen yine sanslisin yumurtlamalarini takip edersin insallah sende en yakin zamanda hamile kalirsin 
(51 puan) tarafından
İnşallah ama dediğim gibi kan pıhtılaşma var bende felç gecirme sikintim var ve haşimato rahatsizligii  trioid çok yavaş çalışıyor çok sıkıntılarım var

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 49 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
28 Nisan 2024 Aile kategorisinde Prenseskizjm22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
28 Nisan 2024 Aile kategorisinde Prenseskizjm22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.