0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Mrb kızlar ben 35 haftalık hamileyim fakat bir sorun var bugün kontrole gittigimde doktor bebek ters duruyor baş aşağı durmuyor dedi sizdede böyle durumlar yaşandı mi acaba daha önceki dogumumda olmamisti bide bebek kacinci haftaya kadar normale döner sizce pozisyon olarak eger dönmezse sezeryan olacagimi söyledi haliyle tedirgin oldum bende inşallah düzelir dua edin kizlar nolur-

6 Cevaplar

0 oy
(1,431 puan) tarafından
Bilgim yok ama hareketleri vardır YouTube ye yaz çıkar belki 
(4 puan) tarafından
Tmm sagolun aslinda baktm ama evde yapmaya biraz korktum acikcasi doktorda birsey soylemedi hareketlerle ilgili
(1,431 puan) tarafından
Doktorunuza danışarak yapabilirsiniz, geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(241 puan) tarafından
Döner belki canım baş aşağı 
(4 puan) tarafından
İnşallah döner sagolun yorum icin
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Kızımda dönmedi 34 e kadar banada sezaryen olur dönmezse dendı eve geldim dip köşe girdim eğilip sildim her yeri iki gün sonra gittim dönmüştü. 

Sağlıcakla kavuşun inşallah 
(4 puan) tarafından
Amin inşallah benimde öyle olur cok kafama taktim malesef sagolun yorum icin
(12,646 puan) tarafından
Eğilip yerleri sılmek işe yaramiştı bende. YouTube de pozisyonlar da var bakabilirsiniz benek dönmesi için hareketler diye
(4 puan) tarafından
Ewet baktm ama emin olamadim acikcasi korktum birazda doktor hareketler icin birsey söylemedi malesef sadece bekliycez dedi
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Hareket et bol bol. Ben de bir hafta boyunca ev temizliği yaptım. Hem doğumdan önce evim tertemiz oldu hem bebek döndü. Kendini çok yormadan hareketli ol canım. Riskin yok değil mi
(4 puan) tarafından
Riskm cok şükür simdilik yok ama doktor böyle soyleyince insan korkuyo canm inşallah duzelir tsk ederim
0 oy
(1,091 puan) tarafından
İnşikak süresini oku canım orda secde ayeti var secde yap bebeğin Allah'ın izniyle doğum pozisyonu alır sesli oku
(4 puan) tarafından
İnşallah düzelir dediginz duayida okurum tsk ederim yorum icin
(1,091 puan) tarafından
Mutlaka yap bir kere değil bir çok kez yap sakın vazgeçme
0 oy
(124 puan) tarafından
39 haftaya kadar dönmedi devlet bekledi ama dönmedi sezaryen oldum hatta bir gün önce bile ultrasona girdim 
(4 puan) tarafından
Geçmiş olsun sizede benmde korkum o malesef dönmeyincede dönmüyorms doktor bebege bagli dedi inşallah duzelir bakalm bnde bekliycem braz tsk ederm yorumn icin

İlgili bir soru bulunamadı

380,040 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...