0 oy
646 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (845 puan) tarafından
Bugün yine gram uyumadim 18 aylık doğdu doğalı böyle ama son 2 aydır iyice çığırından çıktı yarım saatte bir çığlık çığlığa ağlıyor azı dişi birini patlattı diğerleri duruyor istemsizce bugün çok yükseldim gücüm kalmadı uykusuzluk mahvetti beni ya sürekli ayakta sallanmak istiyor var mı benim gibi olup çözüm bulan bu arada gitmedigim doktor kalmadı en son prf. Dr. Çocuk nöroloji bölümüne gittik egg çekildi hiç birşeyi yok uykuyu sevmiyor dedi

18 Cevaplar

+1 oy
(56 puan) tarafından
Bay bay damla alabilirsin. Böyle kriz anlarında, seni çok zorladığı zamanlar da verebilirsin. 20 dakika da uyuyor en geç 30 dk
(845 puan) tarafından
Yok doktorum başka birşey verdi zaten yazdım bugün dayanamadığımı
(2,103 puan) tarafından
Canım benim bebeğime 11 aylık bu arada verdi doktor yarım ölçek bile değildi 3 gün boyunca sersemledi sürekli uyudu yani onu öyle düzenli kullanamazsın mahveder ben sadece hani çok zor durumda kaldığın zaman için dedim ama kendi bildiğine göre alma o yüzden doktoruna danış o uygun görürse al benimki alerji gibi oldu diye sakinleşsin diye verdi ben böyle bu kadar olacağını bilmiyordum yaşadığım yere gidince doktorun ağzına sıçıcam mal gibi yaptı bebeğimi
(845 puan) tarafından
Yok zaten almadım doktorum farklı birşey verdi onu aldım kullandım yine tam uyumadi benim bebede uyku yok ☺️
(2,103 puan) tarafından
Bazen olmayınca olmuyor canım allah yardımcın olsun mesela benimki doğduğu günden taaa 9. Aya kadar her zaman uyur gece yatar sabah kalkardı 9. Ayda gerileme oldu düzeldi ardından sünnet ameliyat derken yine bozuldu tam düzeldi dedim bu sefer alerji çıktı
(845 puan) tarafından
Çok gevmis olsun ben bilmem doğdu doğalı uykuyu
-Reklam-
0 oy
(2,149 puan) tarafından
Merhaba bunu dert etme bemim bebeğim kısa sürede ölecekmiş 35 haftalık hamileyim triozmi 11 çıktı sağlığı yerindeyse uykusuz kal boşver 
(2,149 puan) tarafından
Dr kesin konuştu amniyosentez sonucunda da çıktı kolları bacakları kafatası hiç gelişmemiş dedi yaşıcağını düşünmüyorum dedi
(845 puan) tarafından
Oyy minigim bu haftaya kadar hiç mi fark edilmedi pek
(2,149 puan) tarafından
Farkedilmişti ben aldırmak istemedim elimden olmasın dedim
(845 puan) tarafından
Oyy kuzum ya böyle birşey çok acı ilk bebeğimi kaybettim bende acısı geçmiyor Allah'tan ümit kesilmez inşallah sapa sağlam doğarsa oda seni böyle uykusuz koyar
(2,149 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Emzirme  veya gece beslenmesi varsa önce onu kes. Ikincisi desteksiz uykuya geç sallama artık büyüdü.  Yanına uzan öyle uyusun. Dis çıkarıyor olabilir mi
(845 puan) tarafından
Emmede yok gece beslenmesi de sallamayi bırakamıyorum aşırı sinirli krize giriyor resmen
0 oy
tarafından
Syan bunun için post açtım canım malesef tüketti beni 
(845 puan) tarafından
Bittim gündüzde aynı uyumuyor
0 oy
(298 puan) tarafından
Azı dişleri bebekleri çok yıpratıyor ya çıkarırken bide iki yaş sendromu yaklaşıyor ondan da kaynaklı olabilir mi
(845 puan) tarafından
Doğdu doğalı böyle ama son 2 aydır çok artti
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bence haftada iki gün olsun çocuğuna evde 5-6 saat bakabilecek bi yardımcı bul. En azından uyursun başka da tavsiyem yok malesef
(845 puan) tarafından
Kimse yok işte keşke olda
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Diş ağrısı vardır ilaç verdin mi ağrısı varken uyumaz 
(7,447 puan) tarafından
Uyku saati geçince mi ağlıyor
(845 puan) tarafından
Hayır hergun düzenimiz aynı akşam 9 dedimmi uyumuş olur ama bir 11-12 olsun başlar çığlık çığlığa
(7,447 puan) tarafından
Allah Allah oku öyle yatır
(845 puan) tarafından
Valla şaştım kaldim
(7,447 puan) tarafından
Ayetel Kürsi oku Felak nas oku
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Sana da kolay gelsin canım Ama ben de bittim tükendim mahvoldum 7  aylık ikizlerim var  bir hafta olacak hiç durmuyorlar zaten durmuyorlardı bugünlerde aşırı huzursuz şuan kahvaltı hazırladım yapacağım dermanım yok gece kaç defa kalktım hesap bile etmedim İkinci kızım da hiç durmuyor oda ayrı ilgi istiyor :'(:(:(
(845 puan) tarafından
Oyy sizinki daha zor ya Allah yardımcımız olsun
(1,025 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
Banyo yaptırdım uyudular şimdi
Bende temizlik yapıyorum:))
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Bu aydan sonra rahatliyolar ya. Benim oğlum da 20 aylık olduktan sonra uykuya geçiş yaptı. Diş ağrısı bitince düzenli uykuya geciyolar
(845 puan) tarafından
Ayy çokça amin umarım dediğiniz gibi olur
0 oy
(4,221 puan) tarafından
Dişler cok huzursuz ediyordur cnm karanfil yagı sur damaklarina biraz rahatlatır ogluma oyle yapıyordum 
(845 puan) tarafından
Yağ ile karanfil mi bekletip survem
(4,221 puan) tarafından
Oda olur zeytin yağında beklet sur
(845 puan) tarafından
Deneyeyim bakalım teşekkür ederim peki ne kadar süre saklanır bu karışım
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Benim kızımda azı dişlerini çıkarırken öyleydi. En zor çıkan diş 
(845 puan) tarafından
Ne kadar sürdü bu
(6,429 puan) tarafından
4 tanesi 1 buçuk ay falan sürdü
0 oy
tarafından

Canım çingene beşiği yapsanız battaniyeyle öyle de mi kabul etmıyor her uyumayan çocuğa öyle yaparlar ya :D benim oğlan da işe yarıyordu 

(845 puan) tarafından
Kız büyük nasıl yatsın onda 2 dkda takla atar onda
tarafından
Aşkım battaniyeniz yok mu büyük salla babam salla :D
(845 puan) tarafından
Ah canimah eşim ona bile gelemiyor
tarafından
Anladım canım
0 oy
(411 puan) tarafından
Sen onu bi hocaya göstersene canım bi çocuklar için muskalar yapılıyor sakinlessinler diye çokta iyi geliyor 
(845 puan) tarafından
Valla aklımdan geçmedi değil ya
(411 puan) tarafından
Araştır annenler kaynanan falan anlar bu işlerden iyi bi hocaya götür anlatıyorsun bana normal gelmiyor bi buçuk yaşında nerdeyse uykuyu sevmez anladım da üstüne bide ağlaması aklıma bu geldi valla benim oğlum da uykudan uyanınca rüya anlatıyor kedi benim kolumu yedi köpek bana havladi çağırır di beni burda mo mo var diye valla götürdüm çok şükür iyileşti
(845 puan) tarafından
Binsukur darısı bize ya goturucem inşallah ❤️
(411 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Diş dönemleri bizde öyleydik diş jeli sürdüm hep. Uykusuzluk çok berbat bişey resimlerim var dayak yemiş gibiyim 
(845 puan) tarafından
Aynen öyle valla herşeye ağlıyor mız miz
0 oy
(400 puan) tarafından

image

bu şekilde salıncak kurabilirsiniz canım ucunada bi ip bağlayıp sallarsın kucakta sallamaktan iyidir benim kızımda 18 aylık gece yanımda yatar gündüzleri de salincakta yatar 1 defa uyuyor zaten yatiriyorum salıncağa arada sallıyorum uyku süreside uzun oluyor böylelikle yoksa hemen uyanıyor 
(845 puan) tarafından
Bizimki emmiyorda ben anlamıyorum neden uyumuyor ya beynim patlıcak artik
(400 puan) tarafından
Uyku gerilemesi oluyor bu aylarda canım benimkide azı ve köpek dişlerini çıkardı o dönemde sabaha kadar memeye yapisikti gece çığlık atarak aglardi bende bütün gün ruh gibi dolasirdim uykusuzluktan her gun bas agrisi yaşıyordum şimdi dişler çıktı rahatladık biraz önceki kadar olmasada yinede bu aralar çok sık uyanıyor geceleri
(845 puan) tarafından
Doğdu doğalı böyle ya
(400 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor oluyor valla uykusuzluk inşallah düzene girer tez zamanda uykuları ben bile dört gözle bekliyorum deliksiz uyuyacagi zamanları çok özledim gece uyuyup sabah uykumu almış birsekilde kalkmayı
(845 puan) tarafından
Al bendende o kadar ya
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Unisom versene canım sor doktoruna bizim nörolog piskoyatri verdi ikiside tamam dedi vallaha verdiğim zaman dünya var dun ben aldm bir tablet kıza yarim verdim 8de yattık sabah 10dur uyandık.d
(845 puan) tarafından
Aaa doktorun mu önerdi görsel atabilir misiniz
0 oy
(4,698 puan) tarafından

image

bu canım bu canım yarim tb bazen çeyrek tablet veriyorm bazen vermeden kendi uyuyor 

(845 puan) tarafından
Bu çocuk bana kafayı yedircek bu hapta işe yaramadı şu saat oldu 20 dk da bir basıyor çığlığı
(4,698 puan) tarafından
Allah allah niye böyle yaptı
(845 puan) tarafından
Mahvetti beni ya bugün tam vericem
(4,698 puan) tarafından
Bi sıkıntısi mi var acaba
(845 puan) tarafından
Hep böyle ya neler neler denedik uyumadi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 203 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 242 göst.
15 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 219 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 246 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,004 soru

11,406,657 cevap

34,943 kullanıcı

...