0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızımın 9unda ilk yaş günü var bir gün önceside kaynimin hafta içine denk geliyor kızımınki hemde kaynimla birlikte kutlmak istemiyorum bir hafta sonra olsun dedim telefonda oğlununkini söyledi bende kızımınkini söyledim aman bu zamlardada hediye sliaz bir kıyafet olmuş 200 lira çok pahalı dedi bende hediye beklemiyorum abisininde kutladım onada pasta alırız öyle büyük bişey yapamıyorum annenlerdemi gelicek dedi anaanesix olmaz niye gelmesinler dedim sustu karı amacı ne ya o kadar sinir oldum ki Eltim bacısını danasini topluyor ben bişey yapınca böyle yorum yapıyor ya deli oluyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(13,748 puan) tarafından
Hiç umursama valla kendi cocugunun doğum günü içinde start alacak değilsin. 

Hediye almasa anneler gelse küçük düşer diye düşünüp sormuştur 
tarafından
Kız hediyeden çok parasını dert ediyor cimrinin önde gideni
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Kufuru hak ediyor cadı kaynana Sanne moruk diyeceksin 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ay hiç takılma canım ben baya uğraştırıcı bir konsept doğum günü yaptım ilk yaş ya biraz özendim o yüzden. Ama ilk başta kaynanama söylediğimde böyle dudak bükerek sen bilirsin kızım o kadar masrafa gerek var mı dedi ne demek gerek var mı senin cebinden çıkmıyor ya dedim. Kendi çocuğun için ailen için yapacagın hiçbişeyin hesabınj verme ben vermem yani. Valla çok güzel doğum gününü yaptım. Annemde kızıma küpe hediye almıştı kardeşlerimde bişeyler almıs. Hepsinide ona gösterdim biraz nispet yapar gibi oldu ama olsun çünkü doğduğıunda bilr 200₺ para vermişti bir yabancı gibi çok zoruma gitmişti. 
0 oy
(29 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızınızın nice sağlıklı sıhhatli, ahlaklı, sevdikleriyle ve sevenleriyle nice bir ömrü olsun. Kayınvalidenize de gelince en güzeli kendini bilmeyen densizlere mesafe koymak çünkü taviz tavizi doğurur. Kayınvalidelerin genelinde şunu görüyorum; oğlumu evlendirdim ama evine ve karısına ve torunlarıma müdahale ederim. Gelin bana hizmet etmek zorunda mantığındalar. İslâm'da böyle bir şey yok ve bu zulmü yapanlar kendilerini ne hikmetse dindar addeden tipler. Az insan, çok huzur net vesselâm...  

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 325 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 375 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 340 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 784 göst.