0 oy
163 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Eşim endeskopi oldu bugün tam 15 . Günü

Eltim ve kaynimda bı kaç ay önce endoskopi oldu 

Sonuç 1 ay sonra demişler di ama ikisnin de 15. Günde sonucu çıktı temiz ÇOK şükür birinde midede yara çıktı

Öyle şeyler işte

Eşime de 1 ay dediler bugün 15 gün oldu mesaj gelmedi çok korkuyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(1,353 puan) tarafından
Tatlım kötü bişey olmuş olsaydı hemen size ulaşırlardı korkma allahın izniyle 
tarafından
Ama internete diyor şüphe duysaydi geç çıkar diye
-Reklam-
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Geç yada erken çıkması sonucu etkilemezdi herkesten alıyorlar biyopsi korkmayın geçmiş olsun 
0 oy
(531 puan) tarafından
Yani adamlar 1 ay demis kaynina gelenle bir tutuyosun. Yetistirirlerse erken söylerlerdi. Hadi onuda geçtim kaynini baz alirsan da daha yeni 15 gün olmus bismillah sanirsin 10 gün gecikti. 
(531 puan) tarafından
Bu arada ben de verdim biyopsi 3 haftaya cikar dediler ve bi sorun olmadi. Bu kadar korkutmayin kendinizi
tarafından
Peki çıktı mı sonuç
(531 puan) tarafından
Çıktı iyi geldi sonucum
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Benim eşimde senin eşin gibi problemler yaşıyordu hatta hiç yemek yiyemiyordu 40 kiloya kadar düştü buradasın anladığım kadarıyla imkanınız varsa Medical parkta Muammer beye gidin kolonoskobi için mideye baktılar yoksa şayet kaygı bozukluğu çıktı eşimde ama eşimin kalp problemi de vardı Allah büyük valla bizde ümidi kesmiştik artık Muammer bey çözdü işi 
tarafından
Evet bursadayiz canım
Benim eşimde çok şükür kilo kaybı olmadı sadece bu demir eksikliği kafama takıldı doktor mide bağırsaktan olur deyincce
(4,431 puan) tarafından
Tamam işte gastronoloji uzmanı muammer bey mide bağırsak bakıyor hepsine hatta bir iki doktor daha var düşünürsen yazabilirim hepsi çok iyi doktorlardir gönlünü ferah tut bişi çıkmaz Allah'ın izniyle demir eksikligi çokta çözülemeyeck bişi değildir bence
tarafından
Evet öyle canım ama internette bi kaç doktorun konuşmasını dinlemiştim Demir eksikliği ile ilgili kötü şeyler diyor du

Bide kolon kanserinde Allah korusun demir eksikliği var
(4,431 puan) tarafından
Allah korusun kötüyü çağırma öyle birşey olsa illaki başka belirtiler de verirdi sadece onunla kalmazdi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 638 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
0 oy
6 cevap 218 göst.
0 oy
3 cevap 164 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde Selll (228 puan) tarafından soruldu

378,342 soru