0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (807 puan) tarafından

image

ya bu çok hoşuma gidiyor sizce gerekli mi kullanan var mı memnun mu 

15 Cevaplar

+1 oy
(119,287 puan) tarafından
karacayi bedava verseler almayin aldirmayin 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canım benim var bundan değil ama dönüp dolaşıp cezvede yapıyorum makina o kahvenin tadını alıyor haşlama yapıyor 

(582 puan) tarafından
Biz günlük kullanıyoruz. Eşim filtre kahve iciyor, soldaki onun işine yarıyor. Ben de her gün 1 kupa bardakla türk kahvesi içerim,  sağdakini kullanıyorum
tarafından
Doğrudur cnm bende çok içerim yeri geliyor 5 fincan oluyor öyle küçük fincan da değil ama cezvede yapıyorum elektronik aletlerle benim sorunum var sanırım cnm airfray aldım öyle köşede duruyor mutfak robotu aldım özellikle rende yapmak için oda köşede kahve makinesi öyle tek düzenli kullanıldığım migro dalga mikser ve parçalayıcı sorun bende
(582 puan) tarafından
Yanlış yere yazmışım:)))
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Bu sizin  içecek tercihinize bağlı. Biz çaycı bir aileyiz benim makine var ama kırkta bir çalışır. Ya da bir misafir gelince.
(807 puan) tarafından
Himmm anladım peki teşekkürler
0 oy
(290 puan) tarafından
Gerekli olup olmadığı filtre kahve sevip sevmediginizle alakalı .çok filtre kahve tüketmiyorsaniz sadece tek kahve makinası alın .Türk kahvesi sevenler için kahve makinası gerekli .kalabalıkta da hızlı oluyor kahve oda avantaj .bütçeniz varsa alın köpüğü falan gayet güzel oluyor .ben fakir  kaave kullanıyorum çok da memnunum.arzumda alabilirsiniz Karaca'nın elektronik aletleri ile ilgili çok iyi yorumlar almadim
(807 puan) tarafından
Fakiri öneren olmuş bir kaç kişi birde ona bakayım teşekkür ederim sağolun
0 oy
(4,156 puan) tarafından
Valla gorumcemın sinbonun elekt9li cezvesi var o kadar güzel köpüklü yapıyor ki makinelerden iyi bende ondan alcam. Trendyol dan bak cnm kahverengi olan fıyatıda cok uygun asırı hızlı yapıyor kahveyi
(807 puan) tarafından
Öyle mi ya aslında kahve köşesi yapmak istiyorum makineyide ondan istiyorum
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Bizimkiler aşiret paket oldukları için direk tencere :D afagag
(807 puan) tarafından
Allah seni emi :D
0 oy
(4,223 puan) tarafından
Benim makinam yok hicte eksikligini hissetmedim. Cezvede kahve yapmakla makina da yapmak arasinda bi kolaylik veya fark goremiyorum. Ayrica makinanin ki bana soguk geliyo 
(807 puan) tarafından
Himmm peki teşekkürler ☺️
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bende 5in mood olanı var eşim filtre kahveci ben çok içmem misafirler için Türk kahvesi, menengiç , dibek falan için kullanıyorum . Eşim için almıştım çeyizime . Kahve pişirmesinden memnun değilim annem fakir kaave aldı inanılmaz güzel haznesi de daha büyük 
(807 puan) tarafından
Öyle mi buda 5 n 1 almayayım o zaman
0 oy
(582 puan) tarafından
Bizde her sabah ve akşam kahve demlenir, orada hazır olur, isteyen içer. Kahve temel gıdamızın bir parçası bizim,eğer siz de çok tuketiyorsaniz alın mutlaka, ama iyi model alın. 
(807 puan) tarafından
Her mutlaka içeriz bizde bide bu bayağı donanımlı
0 oy
(1,201 puan) tarafından
Canım sen bilirsin ben kahve çok tüketirim her türlüsünü makinem var ama gelen misafirlerim beğenmiyor cezveden istiyorlar cezvede yapıyorum artık bende makineyi kaldırdım öyle duruyor 
(807 puan) tarafından
Öyle mi ya bende aifry özendim aldım 5 kere kullanmadım 2 yıldır buda öyle olsun istemiyorum
(1,201 puan) tarafından
Ben airfyer çok karşı biriydim sonra hediye geldi vallaha elim ayağım oldu herşeyi onda yapıyorum tavuktur balıktır el işi vs ben vazgeçemiyorum şuan kahve makinesinde de vazgeçemiyordım ama tabi bi cezve değil misafirlerde illa cezve çünkü köpük vs çok yapmıyor makine bende alıştım artık cezve ye vallaha şimdi makine umrumda değil birde bunları yıkaması bana zor geliyor şu kaçarsa hemen bozuluyor benimki çelik versiyondu mecbur yıkamak gerekiyordu ama satıcıda dedi dışını yıkamayın bozuluyor garantiden çıkıyor diye hijyen açısındanda bepenmiyorum bu arada dayım kahve işinde barışta eğitmeni dir illa elektrikli diyorsanız electrux korkmaz arçelik diyor karacadan çoğu kişi memnun depil zaten genellikle kafelerdede kendisi ayrı ten danışmanlıkta veriyor bu markaları aldırır hep tabi tercih sizin
(807 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sağolun ☺️
0 oy
tarafından
Cezvenin tadını vermiyor bunlar bence gereksiz 
(807 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun i
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Sürekli kahve içilen evlerde çok işe yarıyor o kahveyi hazırlarken mutfak falan topluyorum o açıdan iyi oluyor bunları aldığımdan beri de ne cezve ne kullandım ne de filtre kahve için uğraştım
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bundan kullanmıyorum ama kahve makinelerim var ve evet gerekli :)
0 oy
tarafından
Kuzenim uzun süredir kullanıyor. İlk çıktığı zaman almıştı. Makine günde 4 5 kere çalışıyor ve gayet memnun. Ben de filtre kahve için oraya gidiyorum :) :) hala eski usül cezve ile yapıyorum. Makine kahvesini sevmiyorum ama filtreye bayılırım. 
0 oy
(3,305 puan) tarafından
Karaca sakın alma 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 315 göst.
26 Mart 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
12 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
10 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 214 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,594 soru

11,363,389 cevap

34,839 kullanıcı

...