0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (341 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

55le hamile kaldım 69 kilo ile doğum yaptım 14 kg almıştım doğumdan hemen sonrası 9 kg verdim 5 kilo fazlalık var 26 beden pantolanlarım oluyor ama sadece göbeğim var gitmiyor sizlerinde kaldı mı göbek ve nasıl erittiniz ve normalde de göbeğim vardı ama şuan 4 aylık hamile gibiyim :D aç olsamda tok olsamda karnım hep şiş adet olunca gider mi bu 2 ay 28 gün önce oldum sezaryan 

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(1,717 puan) tarafından
Ç

Benim 15 kilo fazlam var bu gün kırk bitti acaba ne kadar zamanda veririm canım çok sıkıldı 
(341 puan) tarafından
Benim de 3 ay olacak benim de çok sıkkın canım önceden bol su içerdim şimdi az içiyorum ekmek yemeden yemek yemeği düşünüyorum tabi bide egzersiz Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin evladını :)
(1,717 puan) tarafından
Egzersiz ne zaman yapmayı başladınız ben ne zaman başlasam acaba benim hala dikişlerim sızlıyor iyileşmedi 40 gün oldu
(341 puan) tarafından
Zaten sen doktora gideceksin ya kontrole doktor 2 ay olunca başla diyor bende 2 ay olunca yaptım ve halada yapıyorum acıyor karnım bide iğne yer ağrıyor yapınca ama mecbur yapacağız ilkte az sonra daha fazla attıracak egzersizi korsede kullanmadım hiç doktor kullanabilirsin demişti 40 sonrası kontrolde
(341 puan) tarafından
Ben telefonuma kilo verme programı yükledim ordaki hareketleri yapıyorum 30 gün boyunca 5 farklı vücüt eritme var yeni başladım ona hem sesli hemde gösteriyor nasıl yapacağımızı o hareketleri yapınca vücüdum çok terliyor
-Reklam-
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Bende bekliyim surda aynı derten muzdaripim 
(1,772 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bende deneyim inşallah istediğimiz kiloya varıriz
(341 puan) tarafından
Bazen sıkıcı geliyor ama bırakma yoksa yağlı çörek gibi kalırız :)
(1,772 puan) tarafından
Bn oldum valla göbeğim sarkık kaldı bekarken 55 kiloydum şimdi baya fazlam var:(
(341 puan) tarafından
Rica ederim 1 ay sonra post açarım faydası olunca tavsiye ederim herkese :)
(1,772 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Gitmiyor gitmiyor gitmiyor :D

(341 puan) tarafından
Uygulama yükledim kilo verme egzersizi yağ yakımı olacak gibi :)
0 oy
(142 puan) tarafından
62 ile hamile kaldım 73 le doğuma gittim. Ve kızım 1 yaşında bense 68 kiloyum göbeğimse 6 aylık hamile göbeği gibi yani ne kilolar nede göbek gidiyor
(341 puan) tarafından
Anladım seninde 6 kilo kalmış egzersiz uygulaması yükledim faydasını görecem inşallah hepimiz inşallah eski kilomuza veya daha fit vücüda kavuşuruz en kısa zamanda
0 oy
(12,957 puan) tarafından
Sağlıcakla büyütün ☺️

Bende 50 le kaldım bu sefer 67 le tamamladım yolu. Şimdi sadece göbek var diyet yapamam henüz on uç günlüğüz, külot korse artı bel korsesı taktım ama şiş karnım
(12,957 puan) tarafından
İlk çocukta bende kullanmadım hava sıcaktı. Hemen gitmişti arası yakın diye mi acaba
Bol eksilerin olsun ☺️  
Kilo değil göbek inse yeter bana
(341 puan) tarafından
Amin inşaallah benim de göbek gitsin yeter :) kaç ay vardı ikinci çocukla arasında :)
(12,957 puan) tarafından
Bir bucuk yaşında kızım küçük daha 13 günlük
(341 puan) tarafından
Anladım 9 10 aylıkken 2ci bebişini yapmışsın sanırım o yüzden eski doğum kilona yeni doğum kilosu eklemişin göbek şiş benim bile 3 aylık olduğu halde şiş bakalım ne zaman kendine döner göbişlerimiz adet olunca şişkinlik gidebilir belki ilk doğumunuzda adet olupta mı hamile kaldınız
(12,957 puan) tarafından
47 le kaldım ilk gebeliğim ikinciyı 50. Göbeğim tamamen gitmişti.
kırk çikınca adet oldum düzensızdı altı aylıkken düzenli adet görmeye başladım
Soruyu anlamadım sanırım
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Korse kullan kesinlikle karbonhidrat azalt
(341 puan) tarafından
Benim kan şekerim düşüyor hergün popkek yiyorum :) ama ekmek az bugün tartıldım sağlık ocağında 2 kg gitmiş ama göbek hala aynı :))
(5,239 puan) tarafından
Yağdan verince göbek gider korse kullan 6 aydan sonra spor yaparsin
0 oy
(5,738 puan) tarafından
5 kiloya felan can kurban evlenirken 60 lardaydım o zaman bı başladım kilo almaya şimdi 88 oldum 2 doğum 1 ameliyat 8 doğum kontrol hapı 
(341 puan) tarafından
Anladım yinede insan üzülüyor göbek olunca
(5,738 puan) tarafından
Tabi ki üzülüyorum ama inşallah veririz sen verirsin 5 kilo sıkı bir diyetle 1 ayını alır
(341 puan) tarafından
İnşallah sende bende hepimiz zayıflar 2ci bebekte istiyorum 1 sene sonra bu göbeği eritmezsem 2ci doğumda fazla kalır diye düşünüyorum o zaman da gitmez hiç daha 27 yaşındayım
(5,738 puan) tarafından
Öyle düşünme canım benim 2. doğumdan sonra gittiydi benim haplardan sonra adet düzensizliği felan derken aldım ama tabi ki vermek çok iyi sağlıklı bir şekilde
0 oy
(797 puan) tarafından
Ben de 49'lu hamile kaldım 70'le doğuma girdim 68 kiloyum şu an doktor bana dedi yani kilo vermen gerekiyor en az 15 kilo Ben de polikistik olur varmış O da sadece göbeğime vermiş yani kiloyu Hani göbeğimi görseniz dersin Hani 7 aylık hamile mi aşırı derecede yağ oluşmuş göbek kısmında yani öyle yağlı türleri abur cubur şeker tane şey çok tüketmiyorum ama Gel bir de bana sor bu uygulamayı ben de indirdim ama işte Hem diyetisyen hem de dahiliye şartı koydu kadın doğumcu yani kilo farklı bir şeyle alakalı da olabilir benimki gibi
(341 puan) tarafından
Siz baya almışınız bende hamileyken hergün yürüyüş yapmasaydım bende o kiloda olabilirdim diye düşünüyorum benim tek hergün popkek yeme alışkanlıyım çünkü kan şekerim düşüyor canım istiyor ekmek yemesem olur ama kek yedimi yetiyor bana bugün kontrole gittik bebekle tartıldım 59 dan 57 olmuşum göbek aynı gibi duruyor sanki :)
(797 puan) tarafından
Ben hergun yururdum sürekli merdiven ciksrfim.ama aldım kilo sonrs veremedim birde doğum sonrası korse kullanmadım oda etkili oldu gibi
(341 puan) tarafından
Anladım bende korse takmadım hiç

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 182 göst.
28 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ipek94 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 402 göst.
0 oy
4 cevap 123 göst.
11 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde VB. (459 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.

385,607 soru

11,529,596 cevap

35,200 kullanıcı

...