0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (2,069 puan) tarafından
İçinizden gelmediği halde eşiniz için rol yapar misiniz insanlara karşı 

21 Cevaplar

0 oy
(10,023 puan) tarafından
Esim icin yaparim. Eltim yapiyo mesela suan kaynanama karsi. Esini kirmamak icin
-Reklam-
0 oy
(576 puan) tarafından
Ailesine Kars yapıyorum. Rol değil aslında muhatap olmuyorum gereksiz, olması gerektiği gibi konuşuyorum. Daha samimi ve konuşkan biriydim sık sık arardım. Ama hamileyken ve yeni doğum yaptım ilk günden olay çıkardı kaynanam bende artık böyle bir role girdim

Halen gitmedi bende haftaya gider o zaman da ne arar ne sorarım. Zaten hamileyken yapınca 1 aya yakın aramadım sonra dedim büyük o arayım ama yok. Ben görmezden gelince yine tepeme çıktı , bu saf dedi herhalde ne yaparsak unutur dedi ama yok yok. :)) senin postu kendi derdime çektim gibi :)
0 oy
(6,961 puan) tarafından
Kadınların yüzde 90i eşleri için eşlerinin ailelerine rol yapiyoar zaten ben de yapıyorum önceden çok severdim kendi anam babam gibilerdi sonra çok şey yaşandı artık soğudum 10 günde bi gidiyoruz ona bile giidesim gelmiyo zorla gidiyorum bişey olunca da eşime diyorum valla brn senin için gidiyorum yoksa yüzlerine bakmam diyorum 
(2,069 puan) tarafından
Dürüst olmak bir işe yaramıyor bunu gördüm ve bende rol yapacağım
(6,961 puan) tarafından
Yoo durustte olman lazım ama eşine karşı büyüklere bisey demek seni saygısız yapar bi derdin varsa eşini yiyip bitiren ona dürüst Olcan bişeyden rahatsizsan bunu eşin bilecek ailesine önce suscan sabretcen biraz zaman vercen baktın duzelmiyo 9 zaman onlara da haddini bildircen
0 oy
(361 puan) tarafından
yapiyorum ailesine en cok da
(2,069 puan) tarafından
Nasil mesala
(361 puan) tarafından
beraber yasiyoruz mecburen guleryuz gostermeye calisiyorum oldugu kadar. sirf kocam icin onla iyi oldugumuz icin
(2,069 puan) tarafından
İşte bende sen gibiyim
0 oy
(4,939 puan) tarafından
Evet yapıyorum, özellikle kocanın ailesine karşı ama bazen yapmacık olduğu belli oluyor ya,o zaman itici oluyor farkındayım 
0 oy
(54 puan) tarafından
Asla yapamam ya keşke biraz yapabilsem ama maalesef neysem oyum
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Hiç yapamam kimse kusura bakmasin
(2,069 puan) tarafından
Kendime saygısızlık olarak görüyorum ama yapmak zorundayım çünkü kötü sonuçlar olacak
(8,908 puan) tarafından
Hiçbisey umrumda olmaz kendime saygı duyarım önce
0 oy
(185 puan) tarafından
Hiç sevmediğim tip insanlar nankör patavatsız bir zamana kadar yaptım ama sabrıöım sonu hiç selamet değil benim patladım bundan sonra cehennemin dibine kadar yolları canlarından çok sevdikleri torunlarına bir çöp bile almayıp hala benşm lafımı yaparlar bundan sonra b*k görürler torunlarını
(2,069 puan) tarafından
Uff ya herkeste farklı dert
0 oy
(404 puan) tarafından
Hayır yapmıyorum canım içimden gelmediği sürece ama kaynanama içimden heo geliyor nedense ona çoraplar pijamalar yelekler alırım oda  çok sevinir buna bunu eşim için yapmıyorum söyle düşünüyorum kim kimden önce ölür belli değil ama yaşlı kadın diyorum sevinsin istiyorum içinde ukteler kalıp ölmesin bide hani çok yaşlı başlı değil ha sessiz de değil herşeyini yaşlılığına veriyorum öbür türlü de görümce elti kayinlarim eşim dahil hiç biri onlara rol yapacak kadar benden değerli değiller sevmiyorken seviyormuş gibi yapamam onlrdan da öyle beklentim Yok 
0 oy
tarafından
Rol yapmam. Neysem oyum. Seviyorsam seviyorumdur, sevmiyorsam sevmiyorumdur. Zorla sevgi olmaz. Hoşlanmadığım insanı da eşime söylerim. Mesela teyzesinden hoşlanmam bunu eşime de söyledim ben görüşmek istemiyorum dedim tamam dedi. Sonuçta evliyiz diye herkesi sevmek zorunda değiliz, sevmiyorsam yüzümden anlaşılır zaten. Dişimi tutarım ama mimiklerime engel olamam. 
0 oy
tarafından
Ben yapamam ya maalesef olmaz 
0 oy
(664 puan) tarafından
Nisanlıyken yapmıyordum. Baktım herkes oynuyor artık ben de rol yapıyorum. Bir eltim hariç onu sevmediğimi söylüyorum eşime:)
0 oy
tarafından
Eskiden rol çok yapardim eşimin ailesine şimdi pek yapmıyorum sonuçta kötü gelinim bu saatten sonra iyi gelin ilan edilmem o yüzden normal devamke ama aileme karşı herifin ailesine rol yapıyorum ben herifin ailesiyle bağımı kestim konuşmuyorum ama aileme onlarla aram iyi konuşuyoruz ha bire diyorum yoksa olacaklar her iki taraf içinde iyi olmayacak o yüzden bazen rol şart 
0 oy
tarafından
Yapıyorum zaten basma çarem yok çünkü 
(2,069 puan) tarafından
Benimde başka çarem yok peki sadece eşiniz yanınızda iken mi yapiyirsunuz
0 oy
(52 puan) tarafından
Hiç içimden gelmeyerek yapıyorum ama eşim ayni şeyi benim aileme karşı yapmıyor maalesef çok üzülüyorum bu duruma neyse allah büyük diorum 
(2,069 puan) tarafından
Sadece eşiniz yanında iken mi oglesinix
(52 puan) tarafından
Hyr onların yaninda hep oyleyim onlar yokken eski ben diyebilirim neden dersen hayır demesini bilemiyorum ve kırmamaya çalışmaktan kendimi unuttum
0 oy
(3,670 puan) tarafından
Eşim benim için yapar ben de onun için lakin annemiz babamız için başkaları için asla müsamaha etmeyiz. 
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Kız benim sıfatımdan okunur istesem de yapamam en fazla kendimi zorlayarak susarım
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Kavgalıyken biyere davetliysek veya misafir gelecekse rol yaparım. Hiçbişey yokmuş gibi davranırım eşimde öyle davranır bizim kavgamızı başkalarınında bilmesine gerek yok diye.. 
0 oy
tarafından

Hiç yapamiyorum mimiklerimden suratimdan herşey belli oluyor onlar anlamasa da esim çok iyi farkeder eşim sanki beni dogurmus annemden iyi tanır beni :) ama onlar çok rol oynar

0 oy
(2,880 puan) tarafından
Yapıyorum yapmayan da çok az gelin vardır bence 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 570 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 464 göst.
10 Şubat 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,087 göst.