0 oy
60 göst.
Diğer kategorisinde (6,953 puan) tarafından
Kızlar hamile olmaktan korkuyorum inşallah düzensizlik olmuştur.Aranızda bu durumu yaşayan oldu mu ?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kirktan sonra bebeğim 4 aylıkken adet oldum ara ara bir hafta falan gecikiyordu olabiliyor korunuyorsun dimi
(6,953 puan) tarafından
Evet canım korunuyorum oğlum 11 aylıkken adet oldum şuan oğlum 12 aylık stres yaptım ya.
tarafından
Neyle korundugun da önemli ben hap kullaniyorum 6 aylıktan beridir 20 sinde 12 aylık olacak benim de bebeğim düzenli oluyorum adetimi haptan kaynaklı stresten de olabilir
(6,953 puan) tarafından
Eşim korunuyor canım hap kullanmıyorum.
tarafından
1 sene icinde düzensiz diyor doktorlar ama çok günün geçtiyse eğer bir test yap bence emin ol için rahatlar en azindan
(6,953 puan) tarafından
Ayın ikisin de olmam gerekiyordu canım.
Pazartesi oğlanın aşısı var olmazsam kan testi yaptırayım diyorum.
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
18 aylık ilk defa Aralık ayında düzensizlik yaşadım 2 defa adet oldum başında oldugum gayet iyi ve uzun sürdü  27sinde birdaha oldum kısa sürdü ve afedersiniz 1 ped dolmadı bitti sancısını hala yasiyorum 
(6,953 puan) tarafından
Aynı yaştaymışız canım.
Genetik etkileyebilir ama belki de öyle değildir ya.
(774 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki ya menopoz ya gebelik ama gebelik sanmam bir düzensizlik oldu
(6,953 puan) tarafından
Hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun ama ben gebe olmak istemiyorum yoksa deliririm :D
(774 puan) tarafından
Asla bende istemiyorum Rabbim isteyene ve hak edene versin
(6,953 puan) tarafından
Amin canım benim amiiiinnnnn.
0 oy
(2,997 puan) tarafından
Ben baya geç olmuştum 6 7 ay olmadım sonra düzensiz oldum 1 yıldan sonra düzeldi 
(6,953 puan) tarafından
Galiba doğru 11 ay hiç sıkıntı olmadı bir kere adet gördüm olana bak bi de adet olunca stres yapmam diyordum şimdi daha çok stres yaptım yeminle :))
(2,997 puan) tarafından
Bende şuan çok korkuyorum bişey olucak diye biran önce bağlatmam lazım kafam rahat etsin :)
(6,953 puan) tarafından
Valla bu sefer gebe kalırsam ben de bağlatacağım yoksa bu gidişle futbol takımı kurarım  :))
(2,997 puan) tarafından
Ahahaha ya devir kötü gerçekten 2 tane bile çok yıprattı beni Allah korusun 3. Yok yapamam yani
(6,953 puan) tarafından
Ay benim de iki tane var 3. düşünmek bile istemiyorum  :)
0 oy
(1,911 puan) tarafından
1 buçuk sene düzensiz oldu sonra aydan ayda oluyor 
(6,953 puan) tarafından
Ay inşallah benim de öyledir çünkü normalde çok düzenidir ilk çocuğumdan sonra da düzenliydi o yüzden korkuyorum .

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
6 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 36 göst.
0 oy
3 cevap 40 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kubra_16 (20 puan) tarafından soruldu

378,394 soru

11,326,147 cevap

34,778 kullanıcı

...