0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (1,513 puan) tarafından
39 +3 herşey gayet yolunda cok şükür artık yalancı kasılmalardan gerçekden yorgun düşüyorum gerçek kasılmalara dayanamayacam ve sezeryanı tercih etmeyi düşünmüyor deyilim , ama istemiyorum onun zorluklaırndanda haberdarım lütfen artık açılma olsun kasılmalaırm duzenli olsunbilinenler dışında(hurma yemek yürüyüş merdiven, duş alma vs. ) Dışında belki bir bildiyimiz vardır nebilim  yeni oyrendiyiniz, ayni seyleri duymakdan ve yapmakdanda yoruldum olmuyo diyeceksinizki bebek kendi gelmeyi isterse gelir ama birazda bizim elimizde bence  

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahududu çayı.
-Reklam-
0 oy
(12,748 puan) tarafından
40+6 doğurdum malum ama bende hiç kasılma yalancı sancı bile yoktu. Suni verdiler. Bi gun onca uzun duş ve leğene sıcak su koyup oturdum uzun uzun 
0 oy
(527 puan) tarafından
Kız bende 34. Haftaya girdim sürekli yürüyüş yapıyorum şimdi hurma yemeye başlasam mi acaba son ayda yiyilmesi lazım demistiler
(1,513 puan) tarafından
Valla doktorlar erken doğum rskin var diye diye iki bebeyimde geç doğuyor Boyle bilsem erkenden baslardım iki gündür 15 20 tane  bir oturusa yiyorum ama sen doktorundan onay almadan yeme bence daha cok erken
0 oy
(163 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
her gün duş sürekli hareket merdiven in çık her yemek sonrası  bi yere tutunarak squat zorlamadan ve çömelerek çok oturdum nerdeyse bütün gün . He birde meme uclarını çek bırak yapıyorsun sancıyı tetikliyomuş o doktor dedi ve sütünün gelmesi için  ellerin hep mememnde olcak demişti nts de bile yaptırıyolardı. Sancım geldiğinde sabaha kadar evde dolandım çömeldim  5te sıklaştı 6  bucuk gibi hastaneye gittim5 cm açılma var dedi .  5 ay progestan kullanmama ragmen Tam  açılmayla girdim çok şükür. Norml oturmak yok çömelcen eğilcen kalkcan diye başımı yedi muayne de bile bişey anlatıyo mesela ne duruyon yap diyodu  :) son zamanlar her gün ilişki. 3 gün daha dursa  9 ay 10 gün tamamlıcaktı . Normal yap bi aksilik olmazsa
(1,513 puan) tarafından
Kocamı şimdi istediyim gibi hiç istemedim belki :D . Off yaa, sırf hastaneye yakin olsun diye beni akrabama bıraktı. Cok haklsın squat en en faydalısı doktorun haklymış
(163 puan) tarafından
Doğumdan sonra isticen mi bakalım  haha :D  sen yap gerisi kısmet artık gelsin diyodu alttan uyarı veriyordu doktor en son sinirlendi gelmiyo diye sancı yok bişey yok  sabah akşam nst sancı görse yatırcak.bi yaptı uyarı  canım acıdı dedim vallah doğurtcak bu sefer  sonra kesilmesi sancılar . Bide 8. Aydan sonra vajinaya yağ kullandım esneklik olsun yırtılma olmasın diye doğumda da götürdüm kullandı doktor suyum geldikten sonra sürdü bebek daha kolay cıksın diye. Doktorumdan cok memnundum yapmadığımı anlayınca kızıyordu . Dediklerimi yap ama kendin için.   :)
0 oy
(9 puan) tarafından
Valla benimkini her gun ilişki ve squat hızlandırdı canim bide bide egilirken yere bisey alacaksam bacaklarımı açıp egilirdim herkes kapat diz çöküp eğil derdi ama normal doğum icin yanlış bi yöntem demisti doktor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 420 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alaska (824 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.