0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (425 puan) tarafından
Kızlar bı tanıdığım var bebeği şuan yaklaşık 4 aylık ve kendisi de bir buçuk aylık hamile. İlk doğumu sezaryen oldu yani yarası daha taze sayılır. Son aylarda karnı büyüyünce sezaryen yarası gerilmeden kaynaklı etkilenir mi? Doktoru sıkıntı olmaz demiş.

8 Cevaplar

+1 oy
(7,879 puan) tarafından
Post yukarı... Ben normal doğum ile ard arda hamile kaldım ☺️
(425 puan) tarafından
Ya ben bu olaylarda tecrübesizim :D ben evlendikten 10 ay sonra hamile kaldım ama kondom fln korunmadik sadece geri çekilme oldu. Çocuğa karar verince de zaten hiç korunmadik. Şimdi 26 haftalık hamileyim acaba doğumdan sonra da geri çekilme olsa bile hamile kalır mıyım? Gözüm korkuyor valla
(1,409 puan) tarafından
Geriçekilmeye ne olursa olsun güvenme
(7,879 puan) tarafından
Önce şunu bir bilelim geri çekilme bir korunma yöntemi değil yani kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş bilemiyorum ben de doğru düzgün korunamadım
(425 puan) tarafından
Ya bı korunma hapı varmış hani emzirirken bile kullanilabiliyormus adı Zlynda bı araştırmak lazım
(7,879 puan) tarafından
Cezerette adı sağlık ocağındaki hemşire önermişti bana
-Reklam-
0 oy
(4,920 puan) tarafından
Benm kızım 9 aylıktı ben gebe kaldım gericekilme vardı rabbim verdi kızım 18 aylıktı kardeşi oldu sezeryan oldum ikiside 
0 oy
(1,407 puan) tarafından
Dikkat ederse çok sıkıntı olacağını sanmıyorum ama doğumdan sonrası daha zor olacaktır. İki tane bebekle kafayı yemez inşallah
0 oy
(488 puan) tarafından
Allah yardım etsin ard arda çocuk doğurmak çok zor 
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Valla bacım bende sezaryanla doğum yaptım 2 bucuk sene önce doktorum 2  3 sene bekle demişti yararının iyi olmsı icin 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Bir buçuk sene ara ile doğum yaptım sorun yaşamadım :)
0 oy
tarafından
Ne varkkj sjsjsj benkm elti hic korunmadan bebesi 3 aylikken hamile kaldi hemide 4.ye 
0 oy
(951 puan) tarafından
Üç çocuğum var aralarında iki sene var

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 298 göst.
0 oy
6 cevap 216 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 264 göst.
16 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,370 cevap

34,775 kullanıcı

...