0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (150 puan) tarafından
Doğumdan sonra kaşlarım dökülmeye başladı gür kaşlarim vardı şimdi incecik kaldı böyle olup geri gürleşir mi bu durumu yaşayan var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(4,251 puan) tarafından
Benimde hamile iken olmuştu hala seyrek kuaför bana sarımsak özü var al ondan sür demişti ama yapmadım bir sorun isterseniz
(150 puan) tarafından
Kaç yıl geçti acaba sizin hala çıkmadı
(4,251 puan) tarafından
3.5 sene hala seyrek o yüzden kaşımı aldırmıyorum bile
-Reklam-
0 oy
(2,367 puan) tarafından
Benmde hamilelikte döküldü geride gelmiyo kaş kiprik kalmadı ya 
(150 puan) tarafından
Kaç yıl oldu acaba
(2,367 puan) tarafından
Yeni kız hamilelgin basinda döküldü hala hamileyim bidahada çıkmadı kiprik falan
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Doğumdan sonra Vitaminleri kesince oluyo çok normal benim kirpiklerim elime dökülürdü
(150 puan) tarafından
Geri gelir mi kaşlarım tekrar
(1,042 puan) tarafından
Tabiki gelir :) hamilelikte kullandığımız vitaminleri normalde doktorlar  doğumdan sonra 3 ay kadar kullanmayı tavsiye ediyo çünkü vücut ani bir vitamin eksikliği yaşıyor ondan oluyor yani tekrar b12 vs kullan istersen tekrar düzelir
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Normal canim. 2 doğumdan sonra da oldu kaslarim normalde çok gürdur ama azıcık kalmıştı. Hamileyken hormonlar degisiyo vücudumuzdaki vitaminler ister istemez bebeğe geciyo bir miktar. Kan ver vitamin takviyesi yap eksikliğe göre. 
0 oy
tarafından
Yaklaşık 4 aylıkken saçlar da çok dökülür hormonal hepsi ama benimkiler bir daha çıkmadı yer yer kusmeler var kasta şekil kalmadi 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Canım gebelikte saçlarımın dökülmesi sıfıra inmişti ama doğumdan sonra olağanüstü döküldü şok oldum dr a gittim doğumdan sonra 6 Ay boyunca saç vs çok dökülür gebelikte dokulmeyenlerin hepsi doğumdan sonra dökülüyor demişti ben 9 aydır doğum yapmıştım o zaman dr hala o evredesindir demişti birde çinko yazmıştı.. şuan normal dökülüyor işte 
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Benimde aşırı saçım döküldü  sonra egzamaya çevirdi  kaşınıyordu  vücudum saçım  hala öyle  5 ay olacak badem yağı kullan  yada vazelin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 106 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 3yaramazannesi (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
21 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Azizeak (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 24 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifgaye (61 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,863 kullanıcı

...