0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar beni bir kaç defa bilmediğim numaralar aradı ve geri dönüş yaptığım zaman bilmiyorum çocuk aramıştır dediler. Hatta bir kere sabahın 6 sında aramışlar görünce geri döndüm yine aynı şeyi söyledi. Bi tanıdığımın başına da aynı olay gelmiş. Sizler de böyle birşey yaşadınız mı hiç ? 

10 Cevaplar

+1 oy
(6,512 puan) tarafından
Bana hiç böyle bişey olmadı 

Enteresanmış 
(11 puan) tarafından
Evet ilginç ben de yeni bi dolandırıcılık mı acaba diye düşündüm ama ses analizi falan mı yapıyorlar diye  artık herşeyi bekliyor insan
(6,512 puan) tarafından
Peki ses hep aynı mı yoksa farklı mi
(11 puan) tarafından
Yani sık aramadiklari için onu hatırlamıyorum numaralar farklı sadece
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Arayan erkek mi kadın mı ver polise görsün öyıe armayı 
(11 puan) tarafından
Yani hep farklı numaralar ve farklı ses ama söylenen aynı. Hayır çocuk bilmediği numarayı nasıl çevirip arasın bilemedim
(734 puan) tarafından
Aynn polise ver yada biri numaranı verdi
0 oy
(33 puan) tarafından
Ben bu duruma telefon in bir ozelligini bularak son verdim rehber e kayıtlı olmayan numaralar i tel direk engelliyor bana sadece ekran a numaranın beni aramaya çalıştığı bilgisi geliyor engelli olarak 
(11 puan) tarafından
Hangi telefonu kullanıyorsunuz acaba ben de bakayım belki vardır öyle bir özelliği
(1,049 puan) tarafından
Kız seni hiç kargo falan da mı aramıyor onları nasıl yapıyorsun
(33 puan) tarafından
Oppo A15 kullaniyorum
(33 puan) tarafından
Belirli kargocular ile çalışıyorum ve artık aramiyorlar bile gelip kapıyi direk çalıyorlar eğer evde yok isem kapiya bırakıp giderler :):) ve hepsine bu yüzden eşim in numarasını yazıyorum onu ariyorlar :):) adam her defasında seninkiler aradı diyor bir hayal kırıklığı daha yaşayarak
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Hiç yaşamadım rehberindeki insanlar olsa tanıdığın denk getirmiştir diyeceğim de tanımadığın birisi çocuk nasıl denk getirecek o numarayı
(11 puan) tarafından
İşte ben de o yüzden şüphelendim bir tanesini WhatsApp dan ekleyip baktım fotoğrafı da sahte gibi geldi
(1,079 puan) tarafından
Bıda olursa polise şikayet edeceğim de olursa da et
0 oy
(185 puan) tarafından
Kız aklıma geldi o gün beni 6 da bir numara aradı açtım yaşlı bir amca sesi derinden geliyor sanki mezarda whatsapp ver whatsapp diyo eşim aldı telefonu amca senin ölmen lazımdı ne whatsapı, dedi kıbrıstan arıyormuş ben kendi whatsapımı verıyım dedi kapattı 
(11 puan) tarafından
Beni arayan genç bi sesti :))
(11 puan) tarafından
Beni arayan genç bi sesti :)) ama senin olayın da ilginç olmuş hahahahahah
0 oy
(2,030 puan) tarafından
İlginç yani numarayı kayıt et bak bakalım whatsaapda foto var mi sonra hemen sil 
(11 puan) tarafından
Kayıt edip baktım bi tanesine yaşlı bi dedeyle nene var ama fotoğraf sahte gibi duruyor
(2,030 puan) tarafından
Olabilir yarın da ararsa eşine söyle olmadı arayana sizi polise bildiricem diyip tehdit et
(11 puan) tarafından
Bir daha olursa tehdit edeceğim artık
0 oy
(48,731 puan) tarafından
lisede numarami yaymisti teklif eden bir cocuk seninde numarani yaymis biri demek ki
(48,731 puan) tarafından
gelen cevaba mailden baktim post gizlenince oraya düşüyor ya sen olduğunu gördüm yani ☺️☺️☺️
(48,731 puan) tarafından
yakistiramadim o yorumu sana son anda gördüm bende. baska mail adresim ekli ona gidiyor bildirimler benimde
(48,731 puan) tarafından
sanmiyorum düşmez diye düşünüyorum mail degisirse. ayni olurda düşebilir bide sen spama yada gereksiz kutusuna bam genelde oraya gidiyo kutucugu isaretliyor musun yorum yapinca altta
(48,731 puan) tarafından
mesajlar gelebilir o yüzden farkli mail adresi kaydet o da telefonunda kayitli olmasin googleden girersin maile
(48,731 puan) tarafından
buraya uyduruk mailde yazsan oluyor şifresini bilmiyorsan merak ettignde girip bakamazsin sadece
0 oy
(2,309 puan) tarafından
Cok ilginç bnm Tlf bilinmeyen kayıtlı olmayan Lara kapalı önce cok ararlar dı o yüzden kapattım rahatım yani 
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Dolandırıcıdır.sesini dinler yasliysan kandirilman kolay olur mesela baktı ki gençsin sesinden algiliyorlar yanlışlık oldu diyorlardı.baska bı ihtimal de sana link atarlar falan tıklama sakın.sonra hesabını ele geçirebilirler.baska bir şey daha var mesela bı soru sorarlar evet onaylıyorum falan diye şeyler söyleme bu sekilde de doğrulama yaparak bı takım şeyler yapıyorlar.aman dikkat mümkünse arayan numaralara dönme bırak arasın yani öylede para kazanıyorlar sen aradiginda
0 oy
tarafından
Seninle isi olan yine arar sen niye o saate seni arayan yabanci numarayi ariyon 

Kargom gelcegi gun yabanci nolari acarim ama konusmam karsisinin ilk konusmasini beklerim kargocuysa cvp veririm sussar dinlerlerse kaparim bayan oldugunuzu anlarlarsa sapiklik yapip dururlar ronun disinda ne acarim ne donerim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 234 göst.
0 oy
11 cevap 181 göst.
0 oy
13 cevap 331 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 315 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...