0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar 5 gramı alıyım  22 ayar yoksa  iki yarım altın mı yarim altina  daha mı çok artıyor  anlamdim  ya geçen 6200 aldım  6800 olmuş gram altın yerinde mi sayiyor  sizce 

3 Cevaplar

0 oy
(766 puan) tarafından
 Aynı şey ya değişmez yani altinın gramı aynı hesaplanir satarken .sadece makas farkı vardır alış satış arası .ama yarım almak ve saklamak daha mantıklı gram olunca hadi bozuvereyim diyor insan bazen 1 gram ihtiyaç halinde .yarım olunca bozmaya kiyamazsin:)
(394 puan) tarafından
Makas  farkli  22 ayar gramda  daha sanırım eski yeni sıkıntısı  yok uzmanlarda  gram olarak birkitrn  diyor aslinda
(766 puan) tarafından
Tanıdık kuyumcu olursa çok fark almıyorlar bozarken .ama siz alın da nasıl olursa olsun .3000 bine doğru gidiyor gram altın:)
(394 puan) tarafından
Gram  alıyım  demi diğer ayda uzerini  tamamlar  bizlerzik  yaparim
(766 puan) tarafından
Gram alabilirsiniz zaten zarar etmezsiniz siz bilezik alana kadar elinizdekiler değerlenir zaten
(394 puan) tarafından
Yapcam  birseyler  pazartesi  para geleckms onu bekliyorum  belki o zmn farklı bir şey yaparm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yarım.yap bozma ihtimalin yüzde 90 olur gram olursa ha bire bozarsin nede olsa gramdir az fiyat birsey olmaz dersin o yüzden mantıklı olan yarım 
(394 puan) tarafından
Kiz yok 5 gram olarak  alacagim  5 gram var bütün ihtiyaç değil yatırım
tarafından
Altin yatırım uzmanı işini iyi biliyor :)))))
(394 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Devletin  verdigi  parami  varms bana jsjsj
70 binden fazla maas  alıyor  esim ne yapym  Devletin verdigi  parayi herkx sizmi
tarafından
Sana demedi cnm ;) devletten yardım alıp aldığı yardımla altın yatırımı yapan birine söyledi;)
tarafından
Fazlasiyla;)
0 oy
(694 puan) tarafından
Ben yarım yapardım 

Eşin ne işte çalışıyor cnm benim esimede 26 ocakta ikramiye verecekler ne kadar aldı eşiniz 
(394 puan) tarafından
Yarim çok ya ipe dizdim  ne bilyim  gram iyi diyor uzmanlar
Ocakta  oparotr canm ikramyiyi  patron farklı bir sebbeten  verdi 10 bin kadar maasta  bilerzk  yapiyorm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 153 göst.
14 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (5,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 252 göst.
8 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
+1 oy
4 cevap 152 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mizgin1349 (86 puan) tarafından soruldu

396,320 soru

11,855,196 cevap

35,949 kullanıcı

...