0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Kizlar ben ve iki küçük kizim cok fena sekilde hastayız. Müthiş sekilde kas ve eklem agrisi ve aşırı derecede bogaz agrisi ve ağrılı öksürük vücudumun heryerinde agri var anneme geldim soguk algınlığı diye ama ablam yegenim ve babam herkes suan ayni belirtiler var kobidde geçirdim ama bu cok daha kötü salgin mi var yoksa kovid mi buda 

20 Cevaplar

0 oy
(1,214 puan) tarafından
Domuz gribi geziyo ortalikta canim 
-Reklam-
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Bende gecen hafta öleydim kızmda aynı şekilde kış geldi hastalıklar arttı ya evet bacı kovit gecmş olsn 
0 oy
(4,298 puan) tarafından
Ne zimbirtiysa ben ki kolay kolay hasta olmam hamileyken koronayken bile gunde uc saat dort saat spor yapardim hergun karnim burnumda haldr. Suan kasimin ilk haftasindan beri iyilesemedim. Kendime hayret ediyorum. Ki beslenmeme dikkat ederim oyle vitaminsiz bagisikligi dusuk falan da degilim ama iyilesemiyorum
0 oy
(603 puan) tarafından
Bu arada okullardan gelen inanılmaz bi salgın var.Bana kalırsa covid devam ediyoryada aşılar ve cocid yüzünden bağışıklıklae zayıfladı normal grip bile ağıe geçiyor.Çoğu kişiden aynı duyumu alıyorum.hastalanan hep yatağa düşüyor.
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Salgın ama çoğu belirti covid ile aynı
0 oy
(17,906 puan) tarafından
Salgın varmis canim gecmis olsun gecen hafta bende ayni doldum öksürürken ic organlarim ağriyodu cocuklar öksürüyo bugünde bizim mandalna yaptim kayniyo şuan kesiyomuş öksürüğü dene istersen mandalinalari ortadan kes orrtasina biraz toz seker döküp kaynayan suya koy jel gibi olucak onu icin bakalim bizde ilk kez deniycez
0 oy
(1,256 puan) tarafından
Salgın var canım 1 haftadır çekiyoruz, birimiz iyileşecek gibi olup geri bulaştırıyoruz :)
0 oy
(7,459 puan) tarafından
benim oğlanda hasta sanırım domuz giribi oldu benim görümce yüzünden
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Bizdede durumlar aynı şimdide 4 aylık bebeğim hasta
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Felaket bir salgın hastalık var 2 haftadır yatak döşek yatıyoruz oğlumla birlikte. Yürüyemiyoruz bacaklarımız tutmuyor nasıl bir illet hastalık anlamadım. Serom ve iğne yemekten kolumda damar kalmadı ama yok iyileşemiyoruz. 
0 oy
(10,572 puan) tarafından
Ben ve oğlumda aynıyız hele bugün ayağa kalkınca başım felaket dönüyor

Geçmiş olsun canım 
0 oy
(400 puan) tarafından
Benim annem iki aydır öksürük  nefes darlığı çekiyor tıkanıyor resmen gitmediği doktor kalmadı kaç defa röntgen çektiler kutu kutu antibiyotik bitirdi hala iylesemedi koronanin farklı bir versiyonu demiş doktor ve hep gelenler bu sikayetlerden geliyor demiş aynı şekilde ablam oğlan kardeşim ve aileleri iki haftadır hastalar gitmiyor hiç bir şekilde geçiyor gibi oluyor geri geliyor bir gün iyi gibi hissediyoruz ertesi gün yıkıyor tekrardan nasıl bir hastalıksa diyorlar 
0 oy
(747 puan) tarafından
Infulienza domuz gribi bende 9 aylik oğlumda aynı sekildeyiz geçmiş olsun 
0 oy
(320 puan) tarafından
Herkeste su an domuz gribi salgını var canım eşim sağlık çalışanı hastaneye grip siksyetiyle gelenlerin hepsi domuz gribi hastane tıklım tıklım dolu dedi
0 oy
(2,361 puan) tarafından
Şu hastalık her ne haltsa perişan etti çocuklarımi biran önce bitsin 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ayyy şuan bende öyleyim hastaneye gidecek halim yok. Donuyorum yanıyorum kemiklerim ağrıyor 
0 oy
tarafından
Kovid geçirdim ama kovidin bi düşük versiyonu bu hastalık baya değişik kovidde kemiklerim sizlardi bi bez tutamazdim ama bu hastalıkta yerden kalkamiyor insan ne hal var ne mecal baş fena zonkluyo Rabbım şifa versin 
0 oy
(1,119 puan) tarafından
İnfluenza salgını var aman maskesiz dolaşmayın.Geçmiyor bir türlü 
0 oy
(1,598 puan) tarafından
Ewet bnde aynıyım doktora gttm salgına yakalnmiss. Dedi
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Geçmiş olsun eşimin kuzeni de yaklaşık 3 haftadır aynı durumda sanırım kovid o da kovid bitmemiş hala Malesef. Birde domuz gribi de geziyor ortalıkta en azından okullarda keşke maske yasağı geri gelse

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 78 göst.
0 oy
1 cevap 55 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elif__16 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elif__16 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 126 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...