0 oy
528 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı 6 ay oldu cinsel yönden çok isteksizim asla yapmak istemiyorum. Eşimi kırmamak için yapıyorum . Napcam nasıl düzelir bu . Dişil enerjim mi düşük libidom mu hormonlar mı hala düzelmedi . Bana bi akıl verin 

12 Cevaplar

+5 oy
(447 puan) tarafından
Tamamen yorgunlukla alakalı bi durum. Aksam olunca ister istemez başımızı yastığa koyup biraz dinlenmek nefes almak istiyoruz. Koca da gelip tepemizde belirince haliyle isteksizlik oluyor :) 
(1,186 puan) tarafından
Nereye kadar böyle :) çocuk hep olacak sonuçta :)
(1,245 puan) tarafından
Bu yoruma katılıyorum benim bebeğim 1 yaşında hala isteksizim bende yorgunluktan olduğunu düşünüyorum akşam olup bebeğimi yatırdığımda kolumu kaldıracak gücüm kalmıyor
(447 puan) tarafından
Benim kızımda 15 aylık olacak sıfır istek gercekten bak sırf kocamın gönlü olsun diye yoksa aklıma gelmez. Kızım 2 yaşına girene kadar kendime süre verdim gecmezse doktora gidicem bende :)
(1,186 puan) tarafından
İnşallah en kısa sürede geçer :)
-Reklam-
+1 oy
(2,729 puan) tarafından
Tabi ki hormonlar prolaktin hormonu östrojen androjen hormonlarını bastırıyor .. emziriyorsan süt üretimin varsa sebep budur 
(1,186 puan) tarafından
Maalesef emzirmiyorum da keşke emzirsem de ondan olsa
(2,729 puan) tarafından
Hala o evredesindir düzelir insallah
(1,186 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(6,311 puan) tarafından
Bende 1 yıl sonra düzeldi. Eşin bu konuda anlayışlı olmalı. Ben eşimle konuşmuştum anlayış gösterdi. 2 haftada bir anca birliktelik oluyordu 
(1,186 puan) tarafından
Eşim anlayışlı şükür ama üzülüyorum
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Benim kızım 5 yaşına girecek nerdeyse ben 5 yıldır aynı sorunu yaşıyorum. Kadın doğuma gittim o psikoloğa yönlendirdi gittim anca konuştu bi kitap dedi okudum ama hala aynı psikiyatriyede gittim ilaç tedavisine gördüm ama hala aynı 10 yıl olmasa o iş hiç aklıma bile gelmez
(1,186 puan) tarafından
Kitap ne önerdi peki . Bende aynı durumdayım yıllarca olmasa aklıma gelmez sanki
(1,565 puan) tarafından
Cem keçenin kitabı
Kadının cinsel yaşamı
(1,186 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende bakayım
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Yorgunluk stres ve öncelik değişmesi ile alakalı olduğunu düşünüyorum pek cogumuzda aynı süreç oluyor.Uzulme zaman geçtikçe biraz daha standartlara döndükçe hayatında eskiye döner hersey.

Biraz esin anlayışlı olacak yada daha ortak hareket edeceksiniz.Mesela bebek bakımında aktif rol alacak almıyorsa anne bakımında aktif rol alacak. Minnoş uyuduğu zaman sana güzelce bebe yagi ile masaj yapacak huzur verecek sonra bir bakmışsın sen istiyorsun biraz aktif rol alması lazım birseylerde.. yada zamana bırakacaksınız hayat sizi yeni rollerinize alıştıracak☺️
(1,186 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsınız teşekkür ederim
0 oy
(3,662 puan) tarafından
Östrojen ve androjen hormonunu baskılar emziren annelerde o nedenle bu bir süreç geçecek :)
(1,186 puan) tarafından
Emzirmiyorum da maalesef
(3,662 puan) tarafından
Ne kadar oldu doğum yapalı
(1,186 puan) tarafından
6 ay olacak
(3,662 puan) tarafından
Daha dur hormonlar bir denge bulsun daha rahim bile toparlanmadı. :)
(1,186 puan) tarafından
Umarım öyle olur:)
0 oy
(2,357 puan) tarafından

ben dogum yapalı 2 sene oldu bendede aynı sorun var ya eşim istemese ben hiç yapmam öylece dururum heralde doğumda kadınlığımı aldılar :D

(1,186 puan) tarafından
Tam olarak böyle hissediyorum :D
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Emziriyosan prolaktin hormonu ve bebeğin küçük yorgunluk isteksizlik yapıyor
(1,186 puan) tarafından
Emzirmiyorum ama çok yoruluyorum
0 oy
(314 puan) tarafından
Tuzlu su bı denesen haftada 2 
(1,186 puan) tarafından
Esra ezmeci tarifi mi
(314 puan) tarafından
Yani evet neden olmasın siz bilirsiniz tabiki
(1,186 puan) tarafından
Olabilir aslında teşekkür ederim
0 oy
(2,307 puan) tarafından

• Bide beni düşün 2 buck sene oldu hic istmym valla zorla herif istyr die olyr bıktım la valla hic hayrda demez olan bize olyr:D 
(1,186 puan) tarafından
Ahahahaha nolacak böyle :)
0 oy
(435 puan) tarafından
Canım bende aynı durumdaydım arastırdım biraz bebişe sut verdiğimiziçin isteksizlik oluyormuş 7 ay oldu dogum yapalı yeni yeni duzeliyorum 
(1,186 puan) tarafından
Süt veremiyorum maalesef canım
0 oy
(2,042 puan) tarafından
Süt hormonlari yapıyor canım onu 
(1,186 puan) tarafından
Emzirmiyorum canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde rygngr (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 155 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 320 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

379,263 soru

11,352,421 cevap

34,824 kullanıcı

...