0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından

Uyuyalı 1 saat olmadan uyandı ve suan 40 dakikadır sürekli mızıklayarak uyanıyor dalmıyor sanki korkuttular deriz ya o şekilde gibi. Günlerdir böyle Salı günü pedagog için randevu aldım ama ben sakin olmaya çalışıyorum inanılmaz yıprandım. Suan kalkıp çamaşır seremiyorum biliyorum mızıklayacak yine. Ne yapacağımı bilmiyorum çok çaresiz gibiyim hasta falan değil :( 

8 Cevaplar

0 oy
(2,303 puan) tarafından
Kızımda 2 bucuk yaşında oda öle gece uyanıp mız mız lanyr ama bizim sanırım sıcaktan öle yapyr hasta falan mı olck ki sizinki
-Reklam-
0 oy
tarafından

Okusan okutsan belki birşeyden korktu 

0 oy
(488 puan) tarafından
Telefonla oynuyorsa bence korktuğu şeyler olmuştur. Yada gün içerisinde kızınıza nasıl konuşuyorsunuz yeterince ilgileniyormusunuz belki ilgi görmediği için de olabilir boşuna öyle yapmaz çocuklar herşeyi anlıyor 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Benim oğlum da arada ağlar kalkar gece yanıma gelir sanırım kötü rüyalar gördüğü için çizgi film izliyor ondan olabilir
0 oy
(8 puan) tarafından
İnternetten kuran aç. Şifa ayetleri diye.  bazen gün içerisinde izlediği bı çizgi flimden vs etkilenmiş olabilir. Yada gördüğü rüyalardan vs. Kur'an şifadır. Benim oğlumda aynı yaşta. Oda rüyasında korktugunda yada hastalanacak gibi olduğunda senin kızın gibi mizmizlanarak ağlıyor. Kendinde olmuyor ama. Uyumadan önce zikirler var. Ayetel Kürsi nas Felak ihlas. Bunları okuyorum yanlarında. Bismillah deyip uyutuyorum. 
(25 puan) tarafından
Okurum, biliyorum benim babaannemin okuması hep iyi gelir nazar varsa esner mutlaka geçerdi. Ama günlerdir hep aynı kurulu saat gibi. Çok sağol önerin için mutlaka deneyeceğim
(8 puan) tarafından
Telefonda falan izliyormu korkutucu çizgi flimler. Ben genelde öyle şeyler izlemesine izin vermiyorum. Verdiğim gün korkuyorlar gece uyaniyolar ağlayarak.
(25 puan) tarafından
Telefon eline versem bile bilindik şeyler açmaya çalışıyorum dayısı ve teyzesi var onlar verdiklerinde de son zamanlarda sürekli uyarıyorum. Harika bir düzeni vardı ya. Akşam 9 da yatar sabah 8 de kalkardı. Şimdi ise mahvolmuş durumda :(
(8 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun.
(25 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Okusan bir dediğin gibi korkmuş olabilir. 
(25 puan) tarafından
Aile büyüklerine hep okutuyorum ama her gece aynı ben anlayamıyorum işte psikolojik diye düşünüp pedagog a randevu aldım ama üzülüyorum
(1,895 puan) tarafından
Anladım gece teröru diye birşey varmış olabilir.  Hem üzücu hemde yıpratıcı bir sürec ikiniz içinde
(25 puan) tarafından
Evet benimde karşıma hep o çıktı ama onda belirtiler daha saldırgan olmaları kalkıp koşan falan bile varmış. Benim kızım sadece uyanıp mızıldıyor bi yeri ağrıyor gibi ama soruyorum agrımıyor diyor sürekli korkutuyorlar gibi her 10 dk da bir uyanıyor öyle
0 oy
(237 puan) tarafından
Benimkide ara ara yapardı ama sebebi tuvaleti gelirmiş gitmek istemezdi zorla götürürdüm bı daha uyanmazdi.
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Aynı şeyi yaşadım şuan bi nebze iyi. Tv televizyon izliyorsa tamamen kes. Ben bizimle uyumasına müsaade ettim o şekilde huzurla uyuyor bunu nasıl aşıcam bilmiyorum 
(25 puan) tarafından
Benim kızım da benimle uyuyordu. Ama benimle uyurken de uyanıyordu bana dokununca geri dalıyordu. Artık buna son vermek için odasına yatırdım 4-5 gündür ama durum daha kötü oldu. Yatıyor 1 saat olmadan işte aynen bi yeri agrıyormuş gibi nazar değmiş gibi mızıklayarak uyanıyor. Dalıyor 10 dk sonra aynı. Tam 1 saate yakın bu şekilde geçiyor. İnternette baktım uyku terörü çıkıyor ama ondaki gibi saldırgan yada bilinçsiz değil sorularıma cevap veriyor. Vallahi çok zorlanıyorum çok yıprandım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 321 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,330 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
17 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 535 göst.
5 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...