0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba kızlar doğum yapalı 12 hafta oldu 40  gün dolu dolu kanama görmedim zaten ama o kanama bitti biteli hala regl olmadım bu durumu yaşayan var mı ablam da hamileysen bebeği sütten kesmen lazım falan diyor korkuyorum test alıcam ama bu durumu yaşayanınız varsa Allah rızası için Bi akıl verin ya (zorunlu sezeryan oldum) 

4 Cevaplar

0 oy
(9,544 puan) tarafından
Kaç ay oldu doğum yapalı adete güvenme korun az önce bende post açtım 3. Aydan beri düzenli oldum 9. Ayda gecikti 1 ay olacak olmadım 
(2 puan) tarafından
9 ekimde doğum yaptım 40 gün kanama gördün ama dolu dolu bir kanama değildi yani 3 gün oldu bir hafta olmadı gibi gibi ama 40 gün geçti geçeli regl olmadım bazı siteler normal diyor ama yaşayan varmı bu durumu merak ettim ve açıkçası kprunmama rağmen korktum
tarafından
Bende 9 ekimde doğum yaptım ilk yirmi gun oldu son 20 gun cok az leke tarziydi benimde ve hâla adet olmadım ikinci doğumum  bu ilk doğumumda 40 im cikti 3 gun sonra olmustum
(2 puan) tarafından
Aynı gün doğum yapmışız regl olunca bana da bildirirmisiniz
tarafından
Unutmazsam söylerim
-Reklam-
0 oy
(2,867 puan) tarafından
Ben emzirdim regl olmadım

Sonra korunma hapı da yan etki yaptı gene regl olmadım

Sende belki ondan dir 

Test yap bakalım

Doktorum bana tarlusal ilaç vermişti onu kullanıyorum regl için 

Bu arada artık emzirmiyorum
(2 puan) tarafından
Ben emziriyorum 3 aylığız daha acaba ondan dolayı mı olmuyorum diye düşünüyorum ama bilmiyorum
(2,867 puan) tarafından
Bazen emziren anne regl olamıyor
Gene sen test yap
(2 puan) tarafından
Pazartesi ilk işim test almak olucak zaten emin olmak için :)
0 oy
(119,225 puan) tarafından
kiz cok post acmissin
(2 puan) tarafından
Evet ya maalesef korkudan tüm tuşlara basmışım
0 oy
(2,031 puan) tarafından
Doğumdan 2 ay sonra adet oldum annem 8 ay sonra olmus 2 yıl sonra olan var hemen olunmuyor süt hormonları yüzünden 

Ayrıca kesmen gerekmiyor sütten 
(2 puan) tarafından
Evet internette okudum regl olmayanlar varmış hatta birçok kadın bu durumu yaşıyormuş ama ister istemez insan korkuyor korunsada
(2,031 puan) tarafından
Ben adet görmeme rağmen korkuyorum çünkü ilk gebeligimde 1 ay adet görmüştüm hamile olmama rağmen:)
(2 puan) tarafından
O durumdan aşırı korkuyorum bende gebeliğim den bir ay öncesinde de belirtiler varken acaba demiştim :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy
8 cevap 87 göst.
0 oy
6 cevap 112 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Melezprenses (441 puan) tarafından soruldu

378,974 soru

11,343,870 cevap