0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (1,436 puan) tarafından
Şuan tuvaelete gitmek için kalktım ayaga durdugumda baktımki ıslaklık var su olmus altım. Altımı kaçırar gibi, ama altımı kaçımış olsam bunu his ederdim heralde ve tuvaelete gittiyimde idrarim olmazdı , eğer suysa bebek su geldikden ne kadar sonra doğar hareket ediyo şuanda  39+5

8 Cevaplar

0 oy
(1,436 puan) tarafından

En İyi Cevap
Gittim geldim açılma suyunda azalma falan yokmus geri gonderdiler kizlar sağolun cevaplarınız için de 
-Reklam-
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Canım büyük ihtimalle suyun geldi. Sancı hemen de gelebilir 1 gün sonra da . 
0 oy
(2,324 puan) tarafından
İnşallah hemen gelır susuz kalmaz bebek inşallah. Bence bır gıdın hastaneye 
0 oy
(2,806 puan) tarafından
Suyun gelmiş olabilir, haftan oldukça ileri. Evde bekleme ve doktora git. Her bünye farklı ama ben su geldikten 4 saat sonra bebeğimi kucağıma almıştım.
(1,436 puan) tarafından
Yaklasık 5, 6 saat geçdi ama sancım filan yok
(2,806 puan) tarafından
Su gelince evde durulmaz, bebek susuz kalabilir, vücut enfeksiyona açık hale geliyor. Doktora gidin, kararı o versin bence.
0 oy
(333 puan) tarafından
Şuan tutabilir yor musun peki gelmemesi için eğer tutamıyorsan suyun gelmiştir 
(1,436 puan) tarafından
Artık hiçbisey gelmedi ondan sonra bugün muayneye gidcem
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Benimde başıma geldi aynı senin saatlerde  gece 4 civarı ama ben o sırada rüya da görüyodum tuvaletteydim altıma ediyordum sonra kaşltım gittim tuvalete üstümü değiştim derken bian da dank etti acaba suyum olabilir mi ama rüyasını gördüğüm için çok üstelemedim bu arada 37+2 haftalıktım sabah kalktım karnımda ağrı vardı gittim muayene içim rahat etsin bi kontrol edeyim dedim meğer suyum azalmış hemen alttan muayene etti çatın dar deyip sezeryanla alındım acil çocuk mikrop kapabilir dedi öyle doğum gerçekleşti ki senin haftan daha ileri de yüksek ihtimalle suyun gelmiştir kızçe 
(1,436 puan) tarafından
Ay Allahım aynen bende gece sat 4den şimdide sat 9. Ben (Azerbaycanda oluyorum saat boyle. ) Geri uyudum hiçbisey olmamış gibi . Ben heçen bugün kontrole gideyim ya ne bekliyorum of
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Canım gelen su beyaz ve kokusuz olur yani doktor bana öyle demişti ama sen yine de git doktora görsün muayene etsin haftan ileri doğuma zaten az kalmış sağlıcakla kucağına al inşallah 
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Su bazen sızıntı şeklinde de geliyo canım. Üstünü değiştir. Islaklık devam ediyorsa bir doktora git. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 3,227 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yvz (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 393 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (61 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...