0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından
Resmen iş gördükçe nefretle bakıyorum hele mutfağa hiç ama.hic girmek istemiyorum zulüm eziyet oldu çok iş yapasim var ama hiç canım istemiyor kafamda bir sürü yük var 2 çocuk var oğlan hiç ödev yapmadı ve yığınla oddv var ve o asla yapmak istemiyor camasir var ütü var temizlik yapmam lazım büyük.yemek yok vs.vs.

10 Cevaplar

0 oy
(13,102 puan) tarafından
Napıyorsunuz peki mesela dünden beri 
(1,506 puan) tarafından
Ortalık topluyorum genel olarak çocuklar sürekli dağıtıyor zaten.bulasik hallediyorum zorla yemek yapıyorum o kadar ilerisi yok çamaşır yıka topla bide
(13,102 puan) tarafından
Benim de 4 yaş 2 yaş çocuk ver sürekli dağılıyor ama dağıldığı gibi daha da üstüme eklenmeden topluyorum yoksa tirajı sıkılıyor insanın :)
-Reklam-
0 oy
(6,343 puan) tarafından
Kalk kız kalk bir silkelen
(1,506 puan) tarafından
Bı tokata mi ihtiyacım var şoka girmeye mi anlamdim nasıl cozecem
(6,343 puan) tarafından
Bak 3 gündür oğlan gündüz uykusuna yatmıyor diye odayı supuremedim smdi giristim oyuncakları topladım supurup silcem o kalkana kadar ödevi olan oğlanı koy başına ne diye yapmıyor ödeve
(1,506 puan) tarafından
Çocuklar çok enerjimizi alıyor bizi onların çok büyük etkisi bar
0 oy
(258 puan) tarafından
Allah kolaylık versin arada bir böyle oluyor insan. 
(1,506 puan) tarafından
Çok izitn zamandır var bende bu.15 gündür havalar çok güzeldi cam silmem temizlik yapmam lazımdı ama hiçbir şey yapmadım
0 oy
(655 puan) tarafından
Valla bugün öyle bir tembellik çökmüş dün uykusuz kaldım ondan herhalde uzun zaman böyle olmadım gözümü açamıyorum eşim yok oğlan da ayakta ne iş ne güç hiçbir şey yapamıyorum 
(1,506 puan) tarafından
Çocuklar ayaktayken hiçbir şey olmuyor ben topladikca bı yer dağılıyor bı şey sürüyorlar elimde bez Vileda yemek yemezler bı yandan hasta ve huysuzlar
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Nasil yani mutfak oylece duruyormu canim bunalimdamisin ya azim ya halim ya hakim cek gunde 70 defa bide dua var bismillahillezi ile baslayan oda tembelliğe bunalima ic skntisna iyi geliyo ya kuddus cek herseye yeter ama kalkman lazim ayağa helede cocuklar varsa yorulsanda yorulamiyosun
(1,506 puan) tarafından
Mutfak sürekli aktif halde mecburen makine boşalt doldur tezgah üstü bilmem ne
(1,506 puan) tarafından
Bunalım da.degil aslında ama çok güçsüz ve halsiz hissediyorum hasta da değilim aslında anlamadım
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Temizlik kadar güzel bişey var mı miss gibi toplu olduktan sonra kolay 
(1,506 puan) tarafından
Ya toplu evim oyle dağınık kişilerden değilim fazla esyam yoktur ıvır zıvır ama süpürüp silip toz almam lazım en basitinden yapmak istemiyorum.
(7,447 puan) tarafından
Hadi kalk aç bir şarkı yap elini yüzünü yıka sonra bir cilt bakımı oh mis ;)
0 oy
(2,311 puan) tarafından
Arada bende öle olyrm ya ama. Bnm içim el vermez ya hele mutfak a 
0 oy
(790 puan) tarafından
Valla o ara ara herkesin başına geliyor bence ama şöyle ben birgün evi süpürmesem yarın sanki çöp ev gibi oluyor o yüzden günlük hergun süpürürim alıştığım için zor gelmiyor bana valla boş kalınca insan canına düşüyor en iyisi kalk iş yap açıl yaptıkça insanın yapasi geliyor valla
(1,506 puan) tarafından
İnan biraz geri dönersek o kadar ev işi yapardım ki temiz yeri süpürür hale geldim tek çocuk vardı oturulmayan yeri bile supurdum 2.bebege hamilelikten sonra bı rahata taktım toparlanamdim sanırım hamileyken falan deli iş yapardım her hafta cam dilerdim tüller ayda 3 sefer yikardim
(790 puan) tarafından
Valla yapmayınca daha kötü oluyor birikiyor yine sen yapacan kim yapacak benim de iki çocuğum var gurbetteyim romatizma hastasıyım çektiğim acıları Allah bilir yaşayan bilir ona rağmen yine de kalkmış geziyorum napayım kim yapacak
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Vala bende sevmiyorum ama sabahtan beri evi temizliyorum balkonları yıkadım vcyi banyoyu bulaşıkları tezgahı süpürgeyi yemeği kıyafet asmasi katlamasi mecbur yapacaz yoksa kim yapacak 
(1,506 puan) tarafından
Mecburuz evet bizden baska.yapacak kimse yok
0 oy
tarafından
O zaman çık dışarı kapıya kilit vur :))
(1,506 puan) tarafından
Gündüz çarşıya gittim akşam da gorumceme.gittim oturmaya:))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 379 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 572 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,183 göst.