0 oy
69 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (229 puan) tarafından
Anneler resim de koyacam. Şimdi wee bayb nin suluğunu kullanıyoruz ama akıtıyor kapağı çıkıyor 7  8 aydan beri kullanıyoruz 1 buçuk yaşında şimdi. Munchkin pahalı indirdim girdi 2 saat kaçırdım  suluğu kullananlar kaç zamandır kullanıyorsunuz memnun musunuz sağlamlığı nasıl pahalı bana göre bir suluk ve çatal kaşık için  ve birde çatal kaşığı bu kadar para vermek mantıklı mı gerekli mi gereksiz mi fikir tavsiye bekliyorum teşekkürler 

5 Cevaplar

0 oy
(133 puan) tarafından
Munchkin pipetli suluğunu kullanıyoruz kızım 26 aylık 11 aylıkken falan almıştım heralde. Ben memnunum hamile komşuma bile aldırmıştım :)
(229 puan) tarafından
Hiç  arıza bişey çıktı mı çünkü pipeti de ayrıca satılıyor
(133 puan) tarafından
Hayır kızım ısırıp çekiyor sorun yaşamadık hiç
-Reklam-
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Philips avent alma da. Hem akıtıyor hem koku yapıyor bide o kadar para verdim. Orijinal ürün 
(229 puan) tarafından
Tamam canım yazdığın için sağol onu da düşünüyordum
0 oy
(229 puan) tarafından

Suluk bu 12 at üzeri. Ay alıpta pişman olmak istemiyorum 400 lira nerdeyse

image

(229 puan) tarafından
Ah bacım ben de niye duymadım diyorum kaç euro ya pahalı mı orda da ablam da Belçika  isterim belki önümüzdeki günlerde gelir
Kalitesi nasıl uzun süremi kullanıyorsun
(119,251 puan) tarafından
suluk 4yada 5 euro kasik catali hatirlamiyom bem kizim dogdugunda almostim suan 2 yasinda hep kullandim gayet guzel koku akitma vs yapmadi
(229 puan) tarafından
Aaa Fiyatları ne kadar uygunmuş ya biz burada ucuza hiçbir şey bulamıyoruz ya Ucuzu bırak uygun fiyata hiçbir şey bulamıyoruz bizi resmen sömürüyorlar bu suluğun fiyatı bile 400 lira kendi kullandığında şimdi kaç lira 200 lira vardır yani o da uygun fiyat yani
iste bu yuzden turkiyedeki yakinlarima herseyi goturuyom ben
(229 puan) tarafından
Valla sevaba giriyorsun ablamdan  Allah razı olsun, yenge abiler var  ama ablamın tırnağı olamazlar Allah ona daha çok versin iyi insanlarla karşılaştırsın yüzü daima gülsün eşini ve çocuklarını ona hayırlı etsin çok çekti garibim hala da bitmiyor yine de bizi düşünür yardımcı olur her konuda
0 oy
(229 puan) tarafından

image

kullanan var mı gerekli mi çatal kaşık almaya. Maşallah Allah nazarlardan korusun 1 buçuk yaşında kendisi yiyor.  Elimizde tatlı çatalı var ince rahat kavramadığı için hevesi kırılıyor bırakıyor
kullaniyorum catalli kaybettik guzel
(229 puan) tarafından
Hee teşekkürler canım
0 oy
al guzeller kuklaniyorum
(229 puan) tarafından
İndirim vardı dün kaçırdım alacam canm sağol

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 379 göst.
1 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elf drms (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 250 göst.
12 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Trbznlugln (1,989 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 375 göst.
20 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevda2121 (868 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,035 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...