0 oy
205 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,575 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba, ben karar veremedim size sorayım dedim. Benim babam yok, annem ananemle kalıyor. Annemle pek bağımız kuvvetli değil ama yengelerim, babaannem ve kuzenlerimle çok samimiyizdir. Sömestr geliyor malum. Kuzenlerim çağırıp duruyor gelin diye. Ben onların yaşadığı şehire gidince sadece tek bir evde kalmıyorum. Şöyle ki son gittiğimde 2 hafta kaldım ve bu iki haftanın 5 günü ananemde, 5 gün babaannemde, 2şer gün de iki yengelerimde kalmıştım. Şimdi 7 aylık bir bebeğim var ve yengelerimden biriyle babaannemin evi çok soğuk oluyor. Birine gitmesem diğeri güceniyor. Hem çok gitmek istiyorum hem de bebeğim hasta olur mu ve ilk kez ev dışında bir yerde kalacak diye huzursuz olur mu bilemiyorum. Sizce ne yapayım gideyim mi? 

5 Cevaplar

0 oy
(754 puan) tarafından
Git bir değişiklik olsun bizde depreme yakalandık kızım o sıra 6-7 aylıktı kar vardı sadece evde bir soba yanıyordu bahçe evine gitmiştik orayı anlatıyorum çünkü bizim evimizde yıkılmıştı orda kaldık 1 hafta sıkı sıkı giydir hemi soğuğa da alışması lazım sonra sen zorlanırsın dışarı her çıkmasına hasta olur
-Reklam-
0 oy
(890 puan) tarafından
Biraz daha büyüsün öyle git istersen. Yazın gidersin zaten, bir daha ki sömestra kadar da bebeğin biraz büyümüş olur
0 oy
(4,939 puan) tarafından
Ben olsam gitmem zaten hava soğuk çocuk orda hasta falan olursa esinlede kötü olursun laf yapar,yazın git doya doya gez tadını çıkar
0 oy
tarafından

Uyku tutulumunu al kalın kıyafet götür git ben olsam giderdim :) 

0 oy
(967 puan) tarafından
Git fazla kalma bence

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 243 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 729 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 373 göst.
3 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
2 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu

379,412 soru

11,357,022 cevap

34,833 kullanıcı

...